КошкинДом• 10 февраля в 23:20
Розповіла кумі про вагітність
Я розповіла кумі , що ми чекаємо на дитину , а вона почала говорити я в шоці як ви наважились , я б в такі часи ніколи , я не хочу , з мене досить 1 дитини , так важко , в країні війна , та і навіщо в 38 ці безсонні ночі, треба бути відчаяними і в такому дусі ….в неї нема ні свого житла , ні чоловіка , ні грошей . Ясне діло , що і дитина їй не потрібна . Ми одружились три роки тому , в нас все заплановане . Чоловік казав , видно було , вона тобі заздрить … я не можу в це повірити , бо її знаю давно , але реакція близької подруги мене засмутила …після тієї зустрічі бажання спілкуватись нема … що то було за реакція ?
МеняАЖтрусит• 11 февраля в 17:05
Ответ дляЗабрызжу ядом
при чем тут зависть?
Старт пост автора. Её супруг так решил и её убедил, о как!
КошкинДом
• 11 февраля в 17:06
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не убедил алееее, просто предположил )) это его мнение , он поделился.
Я только за!• 11 февраля в 19:02
Кто бы, что вам здесь не написал, но кума вам завидует и это 💯 ! Дело даже не в новой беременности. У вас есть муж! У вас семья. Она не замужем и без жилья.
А здесь ещё появились новые приятные хлопоты. Семья будет больше) поздравляю вас. А на счёт кумы, постарайтесь не делиться с ней важными событиями. Мне моя лучшая подруга тоже завидовать начала, но она прям не скрывая об этом сказала, что как-то несправедливо, что она не везучая, а мне всё с неба упало ( хотя это не так). Я старалась после наладить общение. Но она меня избегает.Не выдержала моих перемен и слилась. Если первая ей пишу или звоню, то ответит, а первая никогда не напишет и не позвонит! Дружили 32 года. Вот так вот.
Я только за!• 11 февраля в 19:13
Ответ дляБезлім на все
Епсель-мопсель, я смотрю тут вечерком собрались аналоги вашей кумы. Уже успели во всех грехах обвинить автора и ’самадуравиновата’
Ага. Такие же завистныцы!!! 😆 Я уже начинаю придерживаться выражения:’чем больше я узнаю людей, тем больше люблю животных’. Пишут, что мол кума и не должна радоваться и ей пофиг и тд и тп. Да! Но ведь можно же было нормально поздравить ! А не выливать свой завистливый яд под видом ’куда рожать...’. Автор же не просила совета, в просто поделилась радостью! Нафиг тогда такая кума сдалась, которая только завидует, вместо того, чтобы ставать лучше, стремиться к лучшему!
Чарівна патика• 12 февраля в 18:45
Ответ дляЯ только за!
Присоединяюсь к мнению что это зависть.
Я точно также дико завидую женщинам которые могут позволить себе беременеть. Для меня это какая-то невероятная баснословная роскошь У таких женщин куча денег(собственное жилье, и жилье для каждого ребенка/денежный эквивалент, накопления на случай, если вдруг потеряется работа из за декрета и тд), здоровье, возможность не работать несколько лет(или работать не по 12 часов как минимум или есть кому посидеть с ребенком или есть садик доступный для младенцев, что бы не прерывать работу ).
МеняАЖтрусит• 14 февраля в 07:52
Ответ дляЯ только за!
Стремиться к лучшему = рожать в войну?
КошкинДом
• 14 февраля в 09:26
Ответ дляМеняАЖтрусит
Стремиться к лучшему = рожать в войну?
Бачите ви теж на себе приміряли. Ви б не народжували , бо в вас нема люблячого чоловіка , фінансової підтримки і можливостей . Скоріше за все свого житла в вас нема і біля не коханого чоловіка тримають лише діти , яких треба кормити і вдягати . Тому ви б не народили . А люди які мають молодості , насолоджуються життям , коханням і народжують діток і продовжують жити щасливо . Війна це звісно не добре , але життя продовжується .
КошкинДом
• 14 февраля в 09:29
Всі жінки які засуджують вони автоматично уявляють себе і звісно їм дитя не потрібно . В деякі періоди життя і я не хотіла , я подорожувала , робила карʼєру , насолоджувались тим , що купила собі сумочку гуччі , а не візочок сайбекс . В кожної людини свої бажання і прилрітети , ніколи не потрібно все приміряти на себе . Я ніколи не приміряла вибір своїх подруг , бо це їх життя , одна хоче має вже 4 , я радію за неї вона щаслива , інша не має дітей , я теж радію бо це її свідомий вибір .
КошкинДом
• 14 февраля в 09:34
Але коли тобі повідомляють, щасливу новину двох людей говорити : я б ніколи в житті такого не зробила !!!
То ти б не зробила !
Я б теж на твоєму місці в 20 років не народила від придурка , але ж я не засудила тоді , я пораділа і зараз радію , що ти не одна в тебе є любима доця і ви щасливі .
А я в 20 не народила , бо я подорожувала і вчилась , заробляла гроші , в мене були інші цілі і мрії . Я хочу зараз в 38 бо мені так хочется а не тобі .
Така б мала бути моя відповідь , але я промовчала і зробила собі висновки .
То ти б не зробила !