КошкинДом• 10 февраля в 23:20

Розповіла кумі про вагітність

Я розповіла кумі , що ми чекаємо на дитину , а вона почала говорити я в шоці як ви наважились , я б в такі часи ніколи , я не хочу , з мене досить 1 дитини , так важко , в країні війна , та і навіщо в 38 ці безсонні ночі, треба бути відчаяними і в такому дусі ….в неї нема ні свого житла , ні чоловіка , ні грошей . Ясне діло , що і дитина їй не потрібна . Ми одружились три роки тому , в нас все заплановане . Чоловік казав , видно було , вона тобі заздрить … я не можу в це повірити , бо її знаю давно , але реакція близької подруги мене засмутила …після тієї зустрічі бажання спілкуватись нема … що то було за реакція ?
Дідова баба• 10 февраля в 23:42
Всього вам і вашій родині найкращого. Вітаю з настанням бажаної вагітності 🙂
Ума Палата• 10 февраля в 23:42
Ответ дляКошкинДом
В мене інша ситуація , нема проблем з житлом , з грошима , з авто , з відносинами . В нас все добре , ми планували , бажали в поділились радістю з близькою нам людиною і очікували привітання хочаб мінімальне .
Ребёнок не первый у вас? Вы зависите от мужа?

Беременность это прекрасно. Но это лет 18 офигеть какая ответственность
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:42
Ответ дляДідова баба
Дякую вам щіро ❤️
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:43
Ответ дляУма Палата

Ні не перший , звісно ні не залежу від чоловіка , ми обидва дорослі працюючі люди . Але яке це має значення
Калинові вуста• 10 февраля в 23:45
Ответ дляКошкинДом
И з чоловіком разом 15 років , він не кожен новий ! Просто ми в шлюбі нещодавно
А сколько у каждого из вас детей и какого возраста?
Ума Палата• 10 февраля в 23:47
Ответ дляКошкинДом
Это к тому что подруга может что-то знать о вас, или муже, поэтому ей и не понятна ваша беременность

Мы ж ее послушать не можем
ОдинРазНадетое• 10 февраля в 23:53
Нема чого гадати..
Ви подідилися радісною новиною? Що це планово, бажано і тд?
А подруга на радісну новину за вас не рада.
Навіщо щось гадати «а може», «а те», «а се»

Автор каже «розповім дещо дуже особисте, тільки мама знає і ти. У нас буде дитинка!»
А подруга «зараз? В такий час?»
І порадниці давай вілмазки подрузі вигадувати.
Автор, віддаляйтеся від цього токса. Вам потрібен позитив
Я в дамках• 10 февраля в 23:54
Так может в ее словах есть логика… время-то и правда не очень для того, чтоб детей на свет приводить
from Ukraine• 10 февраля в 23:54
О, не обращайте внимания. Есть такая порода бестактных людей. Не может промолчать и оставить свое мнение при себе. Что в голове, то и на языке.
А ранее разве не замечали подобного за ней?
Кудрі кручу сама• 10 февраля в 23:58
Ответ дляЯ в дамках
А у вас есть информация, когда наступит «нужное» время?
Женщинам в 38 лет до 50 ждать? Или раньше можно все таки?
Я в дамках• 11 февраля в 00:03
Ответ дляКудрі кручу сама
Если так будет продолжаться, то лучше не рожать никогда.
Бутерброд з ікрою• 11 февраля в 00:05
Мене теж щиро дратують люди які зараз вагітнюють. Не в образу вам автор, можливо у вас дійсно все чудово, але в країні дуже кепсько
Теж є декілька знайомих які завагітніли, і тепер в тривозі що робить, то житла немає, то грошей на наню, то у чоловіка броні вже немає.
Ну серйозно, а думати раніше? У іншої знайомої чоловіка забрали на навчання, коли була на 9 місяці, вже на війні, вона взагалі самісінька залишилась
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:10
Ответ дляБутерброд з ікрою
Чого вас дратують ці люди ви думали про це ? Не вам виховувати , не вам кормити і забезпечувати , вас це не повинно хвилювати взагалі .
В країні кепсько звісно , я не спорю , то що тепер жити відкладеним життям поки не стане краще ? А раптом ніколи не стане ? Життя одне , воно іде зараз саме в цю хвилину , не потім , не тоді коли закінчився війна , не через 10 років . А саме зараз . Якщо люди приймають рішення в такий час народжувати , мабуть вони трішки в чомусь впевнені , мають стабільний дохід , мають де жити , що їсти …
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:11
Ответ дляОдинРазНадетое
Нема чого гадати..

А подруга «зараз? В такий час?»
Не має бажання після її реакції більше з нею спілкуватись ніколи . Навряд я ще колись поділюсь чимось особистим .
Бутерброд з ікрою• 11 февраля в 00:12
Ответ дляКошкинДом
тому що люди думають дупою
так, мене дратують люди, які наражають на небезпеку інших. розумієте, народити дитину чи завести тваринку навіть треба мати відповідальність і якусь визначеність, це не як в туалет сходити, бо часікі тікають, бо потрібно.
нікому це не потрібно, це егоїзм
Само_достаточная• 11 февраля в 00:13
Ответ дляКошкинДом
перша сумісна дитина , всі радіють , а вона шокована ..
Она на минуточку представила себя беременной вторым. И выдала такую реакцию. Да, она не сильно умная и культурная, судя по тому, что она вам сказала. Но нет, она Вам не позавидовала, а посочувствовала, по своему.
Дети - это конечно счастье. Когда приезжают в гости с внуками на выходных на своей машине. Но до этого счастья еще много надо вложить сил, здоровья, нервов, бессонных ночей, не говоря уже про финансовую сторону. И это огромная ответственность на долгие годы. Без шансов передумать, уехать, заболеть или умереть. Потому что у тебя - ДЕТИ!
Пліткарка• 11 февраля в 00:13
Я в 38 народила третю дитину. Ніхто не підтримував , а я хотіла трьох. І мені було байдуже на думку інших. Зараз сонечку майже 6 рочків і всі його найбільше люблять
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:14
Ответ дляБутерброд з ікрою
тому що люди думають дупою
нікому це не потрібно, це егоїзм
Чого ви вирішили , що люди які народжують не мають відповідальності ? Ми 15 років з чоловіком готувались до цієї події , працювали , будували дім , робили карʼєру , купували авто , подорожували і ось прийшла той час , коли ми наважились і готові , тому що для себе ми вже достатньо пожили і хочемо дитину ! Чому це безвідповідально на вашу думку ?!
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:15
Ответ дляСамо_достаточная
Ви мені про це говорите , наче я не знаю що таке діти ))))
Бутерброд з ікрою• 11 февраля в 00:16
Ответ дляКошкинДом
та я ж не про вас загалом
ще раз пишу,можливо у вас дійсно є класні умови, хоча війна все ж таки не вибирає куди влучить ракета чи шахед, чи заберуть чоловіка чи ні
а у інших буває все набагато гірше і так у більшості і частіше безвідповідально.
Само_достаточная• 11 февраля в 00:16
Ответ дляКошкинДом
И она знает. Потому и сказала так. Офигела слегонца и выдала )))
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:17
Ответ дляПліткарка
Вітаю вас , ви молодець ! Мені цікаво побачити цих порадниць в житті які тут сидять і всіх засуджують . По ходу тут і моя кума десь між ними , ось вони серед нас такі «подруги» «куми» які чомусь приміряють все на себе і не розуміють , що деякі люди перед тим як заводить дітей ДУМАЮТЬ і готуються !
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:18
Ответ дляБутерброд з ікрою
та я ж не про вас загалом
Ну то звісно шкода тих діток які народжуються в бідності , або в поганих умовах , або в сімʼях алкашів , наркоманів , неблагополучних людей . Школа і мені такі , не розумію і я таких .. але ж ми зараз не про такі історії
Бутерброд з ікрою• 11 февраля в 00:18
Ответ дляКошкинДом
У вашому дописі єдине правильно - ДЕЯКІ.
Деякі це не більшість, більшість думає про часіки, бо потрібно і тому подібне, а там якось розберемось
Хвець-тець• 11 февраля в 00:19
Ответ дляКошкинДом
Ні , зробила вигляд , що все чудово , посміхнулась і сказала , да ми такі відважні ))
Автор, она просто на себя примеряла вашу ситуацию, как будто это ей рожать. Почему она так сделала? Она возможно недостаточно умна, и развита, чтоб понять что это не учтиво так реагировать. Человек ограничен, не обижайтесь на нее.
Бутерброд з ікрою• 11 февраля в 00:19
Ответ дляКошкинДом
так, на жаль
ну а вас я підтримую, хай все складеться чудово і можливо скоро війна закінчиться) а подруг вибирайте по рівню собі)
Угги в горошек• 11 февраля в 00:24
Ответ дляКошкинДом
Ви якась занадто знервована, як для майбутньої матусі. Побережіть нерви, вони вам ще знадобляться.
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:25
В мене є подруга , якій я не хотіла говорити , тому що в них не виходить завагітніти 5 років , мені було шкода її і не зручно , боялась що їй буде не приємно . Але навіть вона зустріла мене і як мені здалось щіро привітала , звісно я їй побажала , щоб її мрія як найскоріше виповнилась . Дуже шкода , добрі люди , мають все , але ніяк не виходить нажаль … от від неї очікувала різної реакції , але реакція була чудова
автор КошкинДом • 11 февраля в 00:26
Ответ дляУгги в горошек
Вам здалось , що я знервована . Я по життю дуже спокійна людина ☺️
Лгин• 11 февраля в 00:28
Ответ дляОдинРазНадетое
Нема чого гадати..

А подруга «зараз? В такий час?»
Щось у авторки несостиковка. То будеш знати тільки мама і ти , то все оточення за нас радіє.