Хи хи, ну ну• 10 февраля 2025
Вас теж бісить?
Коли додаєш товар до корзини і ціна збільшується, видаляєш і вона знову така як була
Багиня• 10 февраля 2025
Ответ дляФайнаДніпрянкаа
Тему, алієкспресс?
На те, що я купувала, була зазначена ціна
Хи хи, ну ну
• 10 февраля 2025
Ответ дляКредитная
Первый раз о таком слышу. Может это доставка у вас плюсуется?
Ціна товару. Амазон, тему, аліекспрес
Кредитная• 10 февраля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Ціна товару. Амазон, тему, аліекспрес
Ну на Амазоне стоимость доставки плюсуется если вы не прайм, на остальных не покупаю
Хи хи, ну ну
• 10 февраля 2025
Ответ дляКредитная
В мене прайм, але без нього замовлення понад 35 дол безкоштовно. Але в Україні таке було з мейкапом, одного разу додала товар до кошику і ціна мінялася весь день як в сторону вдвічі дорожче, так і вдвічі дешевше початкової, я вже думала, може мейкап намагається вгадати, скільки в мене грошей на карті)
Хи хи, ну ну
• 10 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
наоборот. часто цена меньше. пишет 208, а в корзине 198.
Таке теж буває, але це знижка монетами чи купоном, а я про вартість товару (субтотал)
Кредитная• 11 февраля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Ни разу не было такого, хотя я конкретный шопоголик))
Забула що?• 11 февраля 2025
я раніше думала, що це курс бакса, на сайті поки обираєте, то показує курс нбу, в кошику - курс покупки, ось і різниця.
але на тему різниця дуже велика, ніяким курсом не виправдати
младокошкина• 11 февраля 2025
На али всего лишь надо следить, чтобы вход в учетную запись был выполнен, а то он скидку на первую покупку все время считает, а так особых отклонений не замечала
Солоденька цукОрка• 11 февраля 2025
Там меняется валюта
По умолчанию может быть в евро.
Кладете в корзину - в долларах
По умолчанию может быть в евро.
Кладете в корзину - в долларах
Хи хи, ну ну
• 11 февраля 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Там меняется валюта
По умолчанию может быть в евро.
Кладете в корзину - в долларах
По умолчанию может быть в евро.
Кладете в корзину - в долларах
Вона та сама, просто полежало в корзині)