Обращеница• 11 февраля в 12:43

Сплата ВЗ для ФОП зареєстрованих на території, де ведуться бойові дії

Добрий день!
Поділіться, будь ласка, інформацією, хто в темі)

Я ФОП 2 групи (на спрощеній системі), податкова адреса якого знаходиться на території, де з березня 2024 року ведуться бойові дії (місто Суми). Згідно з Абзацом першим п. 11 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ я маю право не сплачувати військовий збір. Але в електронному кабінеті мені нараховують борг (за січень) та новий аванс (за лютий).

Тривоги в Сумах нескінченні, додзвонитися туди в податкову - неможливо.
На гарячій лінії мені сказали, що не мають відповіді по цьому питанню. Порекомендували написати довільну заяву-клопотання до Сумської податкової (через листування з ДПС). Написала, прийшов реєстраційний номер, заборгованість досі “висить”...

Можливо у когось є більш свіжа інформація по цьому питанню!?
Буду вдячна!)
Святогорий• 11 февраля в 12:45
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 11 февраля в 12:46
Напевно ваші дії мають бути як у релокованих підприємствах і ФОП.
Напевно ж ви впо?
Ніколи не збрешу• 11 февраля в 12:47
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Ой, ну якщо ви малограмотний, нащо ото патякати в кожній темі. Нащо це підкреслювати?
Святогорий• 11 февраля в 12:48
Ответ дляНіколи не збрешу
Я между прочем, учредитель четырех предприятий. И два из них работают на территории где идут боевые действия.
Ніколи не збрешу• 11 февраля в 12:51
Автор, а ви впо?
автор Viktoriya_Angel • 11 февраля в 12:52
Ответ дляНіколи не збрешу
Автор, а ви впо?
Так
Ніколи не збрешу• 11 февраля в 12:53
Ответ дляСвятогорий
Засновник це тільки на папері звучить громко. Ви навіть не директор і не бухгалтер.
Святогорий• 11 февраля в 12:54
Ответ дляНіколи не збрешу
во всех директор. Да не бухгалтер, верно
Ніколи не збрешу• 11 февраля в 12:57
Ответ дляViktoriya_Angel
Так
Ну от далі в том же п. 11 вказано що норми цього закону не застосовуються, після того як відбулась зміна реєстрації міста проживання фізособи
Белая котичка• 11 февраля в 13:13
Ответ дляСвятогорий
І які ви податки не сплачуєте по підприємствам?
автор Viktoriya_Angel • 11 февраля в 15:34
Ответ дляНіколи не збрешу
Дякую Вам за відповідь!
Але в податковій сказали, що я маю право не сплачувати таки цей збір згідно з (абзацом першим п. 11 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ)

Що моє місце проживання не має значення, головне місце реєстрації ФОП, яке залишилося незмінним. Вони просто не можуть пояснити, чому йде нарахування і просять дзвонити до Сумської податкової, до якої неможливо додзвонитися...

В будь якому випадку, дякую за ідею!)
автор Обращеница • 11 февраля в 19:18