ХтоЯкщоНеЯ• 11 февраля в 15:11
повернення заяви судом
Дівчата, допоможіть розібратися. Суд повернув заяву, бо адвокат документ який надав і до якого не зміг знайти пояснення,попросив потім вважати помилково наданим. ( Документ дійсно можна було з самого початку не подавати, там просто зміна мого прізвища але інша юридична особа засвідчила, бо за пару років з попереднього договору змінилася і потрібно було довести що це одна і та ж фірма)Так от тепер мені адвокат каже , щоб я від себе подала в суд без цього документу. Вона мене буде супроводжувати неофіційно, виходить...Що вона не може подати від себе, бо якщо натрапить на того ж самого суддю , будуть у неї проблему, що вона вводить суд в оману. А я от не розумію, як це я виграю суд в такій ситуації.... офіційно без адвоката
А я з косою• 11 февраля в 15:16
Ситуація канєшно написана невнятно, тут важко шось казати, хто кого там в оману вводить, шо за документи.
Але шо стосується взагалі того щоб подати позов тільки за вашим підписом (безвідносно оцього непонятного описаного), то це нормально, це не значить що адвокат неофіційно, у вас же договір є? ну і все. Адвокат потім може ходити в судові засідання, тут нічого такого нема.
Ну що ви, мамо!• 11 февраля в 15:18
У вас окреме провадження. Это не позовне, всё гораздо проще.
Думаю Вам стоит теперь обратиться к другому человеку за помощью.
Из моей практики никогда на одного и того же судью дважды подряд дело не распределяют.
Каркуша Клара• 11 февраля в 15:39
Ответ дляНу що ви, мамо!
Если судья в суде не единственный 🤣
Ну що ви, мамо!• 11 февраля в 16:03
Ответ дляКаркуша Клара
Если судья в суде не единственный 🤣
Ой, ну да))
Я забыла что такое бывает в маленьких городах)
Дуб береза• 11 февраля в 16:12
адвокат у будь-якому випадку це представник позивача (відповідача), то він і не подає нічого до суду ’від себе’. я так зрозуміла, заява повернена тому що її подала особа без процесуальної дієздатності.
ХтоЯкщоНеЯ
• 11 февраля в 18:27
Ответ дляДуб береза
Повернута заява, бо судді не сподобалося, що адвокат документ який потребував уточнення але був не важливий попросила розцінити як помилково поданий. Написала суддя , що адвокат таким чином хоче ввести в оману суд.... Документ же є 🙂