Налитое яблочко• 11 февраля 2025

Як відвадити сталкера?

Ситуація така. Одружена давно, 10 років тому мала роман на стороні. Це все в минулому. А тут почали чоловікові писати і все розказувати. Я чоловікові зізналась, розказала чесно як все було. Чоловік вирішив пробачити і зберегти сім´ю. Але ці люди продовжують йому писати, оприлюднюючи інтимні деталі і типу, що я ніколи не змінюсь. Хочуть з ними зустрітись, щоб показати якісь докази. Чоловік їм відповідає, що все знає, зустрічатись ні з ким не хоче, докази йому не протрібні і щоб не лізли в нашу сім´ю. Але ці люди продовжують писати. Вже поблокували їх в телеграмі, так вони познаходити електронні пошти і продовжують писати. Як їх зупинити? Може хтось має досвід? Дасть пораду, що можна зробити, окрім ігнору?
автор Налитое яблочко • 17 февраля 2025
Ответ дляДую на вітер
Так, і таке теж може статися, це життя! А якщо все ж таки це станеться, і прийдеться йому з цим болем жити далі, що ви будете робити, ви готові бути з ним далі, як ви бачите подальші відносини, які думки?
Я готова бути з ним далі, якщо він зможе. Він каже, що впевнений, що з часом біль стихне і буде все добре.
Дую на вітер• 17 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Вірю що він зможе, що ви зможете!!! Прошу вас, не здавайтеся, навіть коли буде здаватися що це вже кінець, не опускайте руки! Я відчуваю що ви добра і чуйна людина, ви і ваша сімʼя заслуговує на щастя, а ці уроди рано чи пізно знайдуть покарання за те що вони роблять з вами
автор Налитое яблочко • 18 февраля 2025
Ответ дляДую на вітер
Дякую за підтримку!
Дую на вітер• 18 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую за підтримку!
Навзаєм!
автор Налитое яблочко • 18 февраля 2025
Ответ дляДую на вітер
Навзаєм!
Дуже хотілось би, щоб ваше життя наладилось і в ньому було ще багато хорошого, не дивлячись на такі нереальні труднощі, біль і розчарування. Я думаю, що ви вже достатньо заплатили за свої помилки, вже занадто для вас було жорстке покарання
Дую на вітер• 18 февраля 2025
Не знаю чи це можливо буде колись, мені вже навіть не 30, тому зараз важко знайти дійсно порядного, доброго і хорошого чоловіка, особливо в теперішні часи
Дую на вітер• 23 февраля 2025
Та й чи захоче тепер хтось зі мною мати якісь відносини, довіряти мені, поважати, любити.
Сьогодні мені наснилося що ви тут знову написали що вас і чоловіка шантажують ці хворі виродки, це мене дуже засмутило й нагадало про свої спогади, але бачу що ви цього не писали, значить хочеться вірити що це тільки поганий сон і у вас все добре
автор Налитое яблочко • 23 февраля 2025
Ответ дляДую на вітер
Поки не пишуть, але думаю, ще будуть. Кожна людина має право на другий шанс, і взагалі я вважаю, що тільки бог нам суддя. Що жодна сука не має права судити, хай слідкує за своїм життям і вчинками. Ви мали дуже гіркий і дуже тяжкий досвід, і я сподіваюсь, що доля не буде до вас на стільки жорсткою. Що ви ще зустрінете гарну людину у своєму житті. І після всього пережитого ви дуже добре тепер знаєте ціну довіри і любові. Тому хочу побажати вам, щоб ваша рана загоїлась і щоб ви зустріли кохання. А я прикладаю всіх зусиль, щоб загоїлась рана мого чоловіка і маю надію, що ми зможемо вистояти. Принаймі, чоловік обіцяє, що це обов´язково буде.
Дую на вітер• 01 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую вам за щирі слова, якщо так станеться що випаде другий шанс, то я буду дуже вдячна долі! Тому і вам бажаю свій другий шанс не змарнувати, ви краще за мене знаєте що треба робити
автор Налитое яблочко • 14 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Знову писали 8 та 10 березня, вже підключили важку артилерію, якісь там вже фото пододавали, чоловік все видалив не читаючи і не відкриваючи ті листи. Спитаю поради у вас, бо думаємо і не знаємо як поступити. Варіант А - морозитись далі, Б - написати і ще раз спобувати послати в грубій формі, В - щоб чоловік написав, що вже як місяць пішов від мене, щоб залишили його в покої, і якщо вони так хочуть зустрічі, то він обовязково прийде на неї з поліціїю. Як від них позбавитись?
Дую на вітер• 15 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дуже прикро і боляче знову читати від вас такі сумні новини, погано що мої побоювання справдилися, хотілося б щоб я помилилася. З приводу ваших варіантів-я думаю що любий із цих варіантів вам не полегшить життя. Ви ж бачите, вони чи воно налаштовано дуже серйозно. Варіант В зможе тільки відстрочити на деякий період їхні знущання. Якщо вам цей час потрібен для того щоб заспокоїтися, передихнути, якщо ви десь на грані, то чому б і ні. Але вони і далі продовжать, нелюди, може навіть зі ще сильнішою ненавистю і люттю, хоча куди ж вже гірше.
Треба якось триматися, підтримувати один одного, говорити, відволікатись від проблем, кохатися і радіти один одному, є і інша сторона життя, треба намагатися жити повноцінним щасливим життям! І старайтеся не впадати в депресію, бо чи вона глибше тим важче з нею покінчити.
Як ви і чоловік себе почуваєте, нічого не змінилося за цей час? Я інколи думаю про вас, і чекаю що ви напишете що все вже позаду. Приємно що моя історія комусь не байдужа, і можливо вона допоможе хоч одній парі
автор Налитое яблочко • 15 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Та з чоловіком нормально, ми на одному боці. Підтримуємо, радіємо, обіймаємось, говормо багато. Чоловік каже, що він рішення прийняв давно, його нічого не змінить, що не уявляє свого життя без мене. Лист не читав, але якось в темі мелькнуло, что типу чекаю від тебе відповіді. Х/з що в тому листі було, може погрози, що вони це всім розішлють. Уяви не маю. Але все одно в депресію впадаємо на декілька днів, потім відходимо, і тільки життя починає налагоджуватись, вони знову пишуть. Не знаю, то може продовжувати ігнорувати? За сторонніх, кому можуть прислати, не переживаю. Переживаю тільки за маму. У мене ще і брат на війні
автор Налитое яблочко • 15 марта 2025
Не потрібно часу, хай вже краще вже все вивалють, та й на тому кінець. Який, поки складно сказати.
Дую на вітер• 15 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так, ви на одному боці, але не забувайте що він потерпіла сторона і через що пройшов і що пережив і далі переживає, які думки і що в голові твориться. Наврядчи легко йому вдалося прийняти рішення вас пробачити і зберегти сімʼю, чи залишились у нього сумніви, сум, біль, розчарування. Мабуть ці тварюки це розуміють, тому й продовжують тиснути.
Тиск через близьких це теж дуже болячий і дієвий спосіб, сама знаю. Краще на всяк випадок бути і до цього готовими, якось підготуватись.
автор Налитое яблочко • 15 марта 2025
Сумнівів у нього немає, але біль, так, присутній поки що. Вчора вибрали варіант Б, написали від імені чоловіка, що я все зрозумів, не тупий і не сліпий. Зі своїм життям розберусь сам. Від´є... від мене. А то я знайду спеціально навчених людей, які швидко розберуться з тобою і тим уродом. Будете продовжувати, то отримаєте сповна за це переслідування, ну і ще декілька лайливих слів. Розумію, що їх це навряд зупинить, але спробувати вирішили. Що при варіанті А, що при варіанті В, все одно вони б не зупинились. Та мамі я вже казала, що щоб їй не писали, вона не звертала увагу, у нас все добре. Та і те, що та подруга хвора на голову вона дуже гарно знає, бо вони сусіди, і моя мама товаришує з мамою тієї подруги. Тобто вона цілком може повірити, що то записки божевільної.
Дую на вітер• 15 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Скоріше б той біль минув, або хоть перестав бути таким пекучим, бо він може ще довго турбувати, як і спогади, якось треба навчитись з цим жити. Бо в житті будуть і інші складнощі, і треба щоб ця ситуація не ставала на заваді їх вирішення, щоб це не був привід для суперечок, образ.
Написали то й добре, хай знають що ви їх ненавидите і зневажаєте, тварюки. І добре що ви і рідні попереджені і готові до їхніх нових нападів, бо у нас це було як грім серед ясного неба, жах. Зрозуміло що навряд чи вони зупиняться, але треба вистояти, витримати, пройти це випробування, незрозуміло тільки за що воно вам
автор Налитое яблочко • 15 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, за що, то може і зрозуміло, але в таких випадках хочеться нести покарання самій за свій вчинок, а не щоб карали і робили боляче твоїм близьким. І взагалі, мені здається, що я вже своє покарання отримала. Біль би минав потрохи, якби ті суки весь час не нагадували. Ми обоє розуміємо, що це не забудеться ніколи, але з часом буде боліти все менше і менше.
Дую на вітер• 16 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Я мабуть ще довго буду себе карати за те що зробила. З часом ваша біль буде стихати, і все повинно заспокоїтися більш менш, головне щоб нарешті ці нелюди зупинилися, це ж колись повинно все закінчитися.
А ви не боїтеся що тепер чоловік теж забажає зрадити, або просто розважитися з іншою, в нього ж тепер все таки є якесь виправдання цьому, або відплатити вам тією ж монетою?
автор Налитое яблочко • 16 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Не боюсь. Він говорить, що йому ніхто інший не потрібен, потрібна тільки я. Якщо раптом таке трапиться, то я йому пробачу, але він ну от зовсім не з наких чоловіків. Він домосід, не буває ні в яких компаніях, друзів у нього теж немає, навіть теоретично де її знайти, то ще теж квест :)
Дую на вітер• 16 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Де ви таку золоту людину знайшли?) здається вам дуже пощастило з ним! Останнім часом дивишся які бувають підступні друзі, то може воно й на краще що у нього їх немає, але є гарна любляча сімʼя, а це важливіше за все!
Якби ж то я могла все повернути назад, тоді було б зовсім по іншому, я б так ніколи не вчинила, а всі свої сили і енергію витрачала б тільки на сімʼю, а чоловікові б ніколи ні в чому не відмовляла, всі його і мої фантазії, експерименти втілювали б разом
автор Налитое яблочко • 17 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Якби я теж могла все повернути...
Дую на вітер• 17 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Якби я теж могла все повернути...
Але це людині непідвладне, тому маємо те життя на яке заслужили, яке самі збудували. Точніше я все знищила що було у мене, ні ви ні хто інший не повторюйте моїх помилок.
автор Налитое яблочко • 18 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, я вже повторила. Вчора мені прислила лист з вмістом: ’Ну що, зробимо ще болбніше твоєму чоловікові? Ти ж на це заслужила’. Але те, що тоді ми їм написали, було прочитано тільки сьогодні. Тому не знаю, що чекати. Домовились, видаляти не читаючи. Чоловік сказав, я чудово уявляю, що там може бути написано, тому читати не маю ніякого бажання. Рішення мого це не змінить, а буде знову боляче 100%.
Дую на вітер• 18 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так, повторили, прикро, але у вас є всі шанси все виправити, що тільки можливо в цій неприємній ситуації. Точніше я думаю ви вже все зробили можливе й неможливе для цього, тільки б ще спекатися тієї гнилі, що отруює ваше життя. Я розумію що навіть коли ви готові до їхнього нового удару, всерівно він дуже болячий, це страшне нагадування і дратування ран. Хочеться щоб все у вас скоріше закінчилося, спробуйте якось відволікатися, шукайте приємні й позитивні емоції. Ні в якому разі хай він нічого не дивиться і не читає, це знову і знову буде для нього ударом, якщо вони вивалять знову якусь гидоту про вас. Бідний чоловік, за вас обох тримає удари, як йому важко і болісно від цього, це несправедливо
автор Налитое яблочко • 20 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Так, несправедливо, що найбільше страждає він. Але і мені нормального життя немає, весь час живеш в страху. Так вже втомилась. Іноді здається, що просто немає сил це пережити. Не знаю, на скільке божевільне божевілля тих людей.
Дую на вітер• 21 марта 2025
В житті ще багато буде несправедливості. Головне щоб божевілля цих божевільних вас не розлучило і не звело з розуму. А чого саме ви боїтеся, що чоловік взнає ще якісь невідомі факти чи подробиці?
автор Налитое яблочко • 22 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, вони намагаються розказати йому якісь інтимні подробиці. Які, я не маю уяви. Не маю уяви, що той урод кому і як розповідав. Зрозуміло, що для чоловіка читати це буде боляче. Того і боюсь. До того ж, там якісь ще фото були, не знаю, на скільки ті фото можуть ще більше зробити боляче.
Дую на вітер• 22 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Зрозуміло що все побачене і прочитане буде завдавати йому болю, дуже шкода його, у цих уродів немає ні каплі жалю ні поваги. Якби ж можна було якось їх зупинити. Коли ж вони вже нажеруться цим злом!? Чоловік впорається з цим, а ви йому допоможете! Він же у вас мудрий і сильний, і дуже кохає вас.
автор Налитое яблочко • 23 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Та теж вже хочеться, щоб вони нажрались цим злом сповна.
Дую на вітер• 23 марта 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так і буде, тільки не впадайте у відчай. Ні в якому разі не треба вам пройти всі кола приниження і аду як я.