Пффф 100%• 11 февраля в 16:28
А Палома Фореста в Бельдиби уже все? Закрылась?
Гугл пишет закрыто назавжди.
Кто-то знает почему и что там теперь будет ?
Пффф 100%
• 11 февраля в 16:38
Ответ дляДваДваВісім
Тепер вона Balmy Foresta
Думаю, що рівень нижче буде, якась невідома назва
Турагенція Tourdream• 11 февраля в 16:53
Ответ дляПффф 100%
Назва Balmy може не дуже на слуху, але під цим брендом працює доволі якісний концептуальний готель у Кемері - Balmy Beach, 18+
А стара Палома вже дуже потребувала ремонту. Ось зараз нові власники зроблять часткове оновлення.
Заикальница• 11 февраля в 17:58
Ответ дляТурагенція Tourdream
Эх, моя мечта-отель без детей, но цена на него, как будто едешь с десятком детей и они там бесплатно отдыхают.
Пффф 100%
• 11 февраля в 18:01
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за інформацію
ДваДваВісім• 13 февраля в 22:25
Ответ дляПффф 100%
А Ви добре знаєте усі концепти готельних мереж?Звідки такий висновок?))))
Пффф 100%
• 13 февраля в 22:38
Ответ дляДваДваВісім
Багато читаю та дивлюся огляди готелів вже не один рік, мені дуже подобається дізнаватися про роботу готелів у різних країнах, так би мовити моє хобі