ГЛЮкоза• 11 февраля 2025
Тиск після першої таблетки КОК
Чи може таке бути? Змінюю КОК, вчора випила першу. Цілий день боліла голова, а ввечері особливо сильно. Поміряла тиск 160/78, 154/82... забагато.
Але прямо зараз у мене ще й грип, третій день.
Яка причина тиску ймовірніше, як гадаєте?
Гжегож Бженчишчикевич• 11 февраля 2025
Мабуть комбінація інфекції та кровозгортальної дії КОК? Не лікар.
#Пойду_кгадалке• 11 февраля 2025
Так, таке може бути. На які КОК змінюєте? Які приймали? Такі показники тиску означають, що препарат вам не підходить. Якщо у вас під час вимірювання тиску немає високої температури, то тиск - наслідок прийому КОК
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Темпа 37.4.
Тобто нема можна вважати.
Зсінюю з Мікронінон на Максим. І що, з першої пігулки може таке бути?
Тобто нема можна вважати.
#Пойду_кгадалке• 11 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Темпа 37.4.
Тобто нема можна вважати.
Мені незнайомі ці препарати, якщо можете, напишіть, будь ласка, склад. Так, може бути з першої пігулки.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Попередні:
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Нові:
2 mg Dienogest
0.03 mg Ethinylestradiol
Дякую!
А якщо це від них, що ж робити? Пити і терпіти ще 20 днів?
Лежачи стало 144 верхє. Це краще, але ж...
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Нові:
2 mg Dienogest
0.03 mg Ethinylestradiol
Дякую!
Швидка Настя• 11 февраля 2025
У меня на жанин (там тоже диеногест) давление шпарило под 170 верхнее и пульс был 100+. Но это было нарастающее состояние. Так что запросто
#Пойду_кгадалке• 11 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Попередні:
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Нові:
2 mg Dienogest
0.03 mg Ethinylestradiol
Дякую!
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Нові:
2 mg Dienogest
0.03 mg Ethinylestradiol
Дякую!
Так, дієногест може збільшувати тиск. У вас є альтернативна упаковка КОК, які вам підходять? Я б не радила вам прописати всю упаковку, бо з такими цифрами тиску горя наробите. Краще завтра почати упаковку тих, що підходять. Це буде краще, аніж компенсувати високий тиск весь місяць.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, у мене багато тих, що підходять. Але вони не тримають рясні місячні, власне ізза чого і були призначені кок. Тому постало питання заміни.
Ну, гаразд.
Але хіба можна так серед (на початку) пачки міняти кок? Що може бути з горм. фоном/не знаю ще з чим...?
Ну, гаразд.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Не було шансу, що адаптуєтесь?
#Пойду_кгадалке• 11 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ну, гаразд.
Якщо ви випили лише одну таблетку, все буде добре. Альтернатива - приймати препарати для зниження тиску паралельно з новими КОК.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дякую! Ви лікар, так?
#Пойду_кгадалке• 11 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую! Ви лікар, так?
Не гінеколог-ендокринолог, але так)
Швидка Настя• 11 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Не було шансу, що адаптуєтесь?
Ви знаете, по ощущениям было чем дальше тем хуже. Первые 2 месяца было норм, а дальше начало нарастать давление и пульс. Я его пила полгода. И вот на последней пачке я стала бояться инсульта.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А где Вы покупали Мікрогінон?
Я в Німеччині, тож тут
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ дляШвидка Настя
От я теж боюсь. Чоловік пропонує ще 1 спробувати, але мені стан з тиском, тошнотою дууже не сподобався...
МамОмужа• 11 февраля 2025
Так, цілком можливо.
Мені признасили КОК з левоноргестрелом, я нормотонік, то вже після першої таблетки почався страшний головний біль. Я спочатку не зрозуміла, думала, погода така. Випила другу табл, голова розривалася, почала дзвонити своєму гінекологу, вона зразу запитала про тиск. Я поміряла, було 190/110, відмінили, сказали Мірену мені також не можна, бо там той же левоноргестрел.
ГЛЮкоза
• 11 февраля 2025
Ответ дляМамОмужа
Так, цілком можливо.
І тиск нормалізувався?
Бо у мене щось далі росте, вже 150/100 сидячи, 150/ 90 лежачи...
МамОмужа• 12 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
І тиск нормалізувався?
Так, десь на наступну добу після припинення вживання препарата