Прокачую сідниці• 11 февраля 2025
Поясніть мені будь ласка, про субфебрильну температуру
Що то таке і яка вона має бути, бо я думала що навіть 36,8 то вже є субфебрильну , а читаю що ні.
Була в лікаря з донькою, вона питала різні питання і питала чи немає субфебрильної температури, я кажу наче ні.
Вона порадила міряти час від часу вранці , під вечір і перед сном, не кожен день але кілька разів протягом тижня.
В доньки завжди температура 35,9-36,3, вже років з 10.
Яка для неї буде субфебрильна, яка мене має насторожити.
Я під час прийому в лікаря розхвилювалась і не задала багато потрібних питань, певно треба було записувати.
ОливьЕЖечка• 11 февраля 2025
В гугле ж можно четко найти понятие субфибрилитета.
Вот это у вас уровень тревожности, 36,8- субфебрилитет))
Стрекозей• 11 февраля 2025
Норма температуры до 37.0 при измерении в подмышечной впадине, орально и ректально чуть выше.
Мне так говорили всегда.
Физиологически она чуть выше при волнении, после еды, после спорта и горячего душа и т.д.
Мне так говорили всегда.
Прокачую сідниці
• 11 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Так, у мене найвищий рівень тривожності
Шотуткоїться?• 11 февраля 2025
Ответ дляКопуша
послушаю, а то постоянно 37.2-37.6, может чего нового услышу)
Ищите вялотекущий воспалительный процесс.
Прокачую сідниці
• 11 февраля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Субфебрильна 37,2-37,9
Тобто збільшення на півградуси і далі то вже субфебрильна? Якщо в доньки. 36,0 завжди, то 36,6 то вже буде субфебрильна? Так?
Сиреневая цапля• 13 февраля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Ні, якщо 37,2 то вже субфебрильна