Всех в сад• 11 февраля в 19:07
Подивилася вчора Конклав
Більше заради Файнса, адже він геніальний. Тепер в ступорі. Як гадаєте, там і справді все так погано в системі, як показали? Гірше за наші вибори)
Кросівки оригінал• 11 февраля в 19:15
Трошки нудний фільм
Але автор, ви що ще не зрозуміли, всюди правлять тільки гроші
Барабан для дорослих• 11 февраля в 19:22
Смотрела фильм и уверена, что все гораздо жестче, циничнее и грязнее.
Всех в сад
• 11 февраля в 19:36
Ответ дляМедсестричка
автор, вы с Луны? не читали про церковь?
Звісно читала. Більше про гріхи священників і як церква їх прикриває. Навіть прекрасний фільм В центрі уваги про це є, де покривали сотні педофілів. А от ця боротьба за владу, інтриги, брудна білизна, погляди кардиналів на лгбт і раси мене вразили. І конклав йшов всього 5 днів, що б там нарили за 25? А за 500? Шок
Всех в сад
• 11 февраля в 19:44
Ответ дляКросівки оригінал
Трошки нудний фільм
Ну це ж Ватикан, а не цирк. То ж так, нудно. Але і там змогли будувати брудні інтриги
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля в 19:49
Ответ дляВсех в сад
А Ви знаєте чому Ватікан зараз окрема держава?
Всех в сад
• 11 февраля в 19:52
Ответ дляЦікавий писочок
Фильм классный,непонятно что вас так удивило
Дивує зазвичай щось неочікуване
Всех в сад
• 11 февраля в 19:54
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В нас було релігієзнавство в універі. Просто я не була готова до того, що побачила. Мабуть і режисер хотів нас здивувати, інакше навіщо це знімати) ніхто не знімає фільми ні про що
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля в 19:58
Ответ дляВсех в сад
Крім релігієзнавства ще багато книг було про Ватикан. І чого дивуватися, якщо це звичайна країна з такими ж як у всіх виборами ’президента’ або ’ради’. Кардинали це ж звичайні депутати, які повинні мати вплив крім Ватикана і на свої паства в своїх країнах, звідки їх вибирали
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля в 20:01
. Кіно мені сподобалось. Звісно, що подивилася тільки тому, що там грали двоє великих акторів, котрих я люблю дивитися ще з 90х. Це Файнс та Ізабелла Росселіні.
Всех в сад
• 11 февраля в 20:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В демократичній державі президента обирає народ, а не депутати. Тож я не очікую від кардиналів права вибору. Це ще один мінус системи. Але ви мене навели на думку, що якщо всі прихожани будуть обирати і знати брудну білизну потенційних пап, вони всю цю шарашку перестануть нафіг утримувати) читати про цю мафію навіть бажання не зʼявилося
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля в 20:08
Ответ дляВсех в сад
Так навіщо дивилися?? Для Вас мафія, а для католиків - це центр всесвіту, який має колосальний вплив. Доречі, я атеїстка😁😁😁, але Собор Св.Петра та й Рим, взагалі, коли приїжджаю, приводить мене кожен раз в дикий восторг))
Всех в сад
• 11 февраля в 20:09
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В старпості написала. Люблю Файнса сильно, а тим паче номінували, тож вирішила отримати насолоду
Всех в сад
• 11 февраля в 20:10
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І мене також, красива країна і люди привітні
Не прохожу мимо• 11 февраля в 20:43
Ходили с сыном 10 лет на этот фильм. Что вас так удивило? Вполне ожидаемый сюжет. Ничего там нет радикального или сенсационного.
Всех в сад
• 11 февраля в 20:45
Ответ дляНе прохожу мимо
Очікувала трошки іншого від святих санів)
Не прохожу мимо• 11 февраля в 20:46
Ответ дляВсех в сад
Тю....Чего именно вы ожидали? все ожидаемо. И смотрел ребенок 10 лет-ничего там нет крамольного.
Всех в сад
• 11 февраля в 20:52
Ответ дляНе прохожу мимо
Та крамольного нема. Я просто можливо думала, що папа обирає наступника, бо давно тему не чіпала. А тут купа інтриг
Цікавий писочок• 11 февраля в 21:06
Ответ дляВсех в сад
Все религии работают по такой системе