Кашпо• Изменено 11 февраля в 20:30
Дивний сон підкажіть хто розбирається
Сниться наче я збираюсь на власне весілля, але в сукні себе не бачу.І тут я з нареченим сідаємо їхати в ресторан, а на дворі тупо починається злива, град,я дуже переживаю як буде все проходити в таку погоду.І так і проснулась на тому що ми їдемо в машині.Що це може означати?Нареченого не знаю,невідомий мені чоловік.
Кашпо
• 11 февраля в 22:05
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Що перше Вам спало на думку, коли Ви прокинулись?
Я була щаслива, бо у сні типу любила свого чоловіка і рада була що заміж виходжу
Блондинка_в_розовом• 11 февраля в 22:52
Ответ дляКашпо
Значить, сон до якихось приємних, гарних подій. Дощ взагалі до грошей
Аристократка-тунеядка• 12 февраля в 00:17
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Где Вы были когда я за свой спрашивала?