Попразендовна• 11 февраля в 20:44

Аналізи в Сінево за електронним направленням

Може хтось знає, які з аналізів можно знати в Сінево за електронним направленням (безкоштовно)?
Я супер-пупер• 11 февраля в 20:48
Зайдите на сайт там всё написано
СМСница• 11 февраля в 20:54
Врахуйте, що безкоштовно в Сінево 1 аналіз в місяць
Ane4ka-9cee• 11 февраля в 20:55
Перелік на сайті є, список дуже великий. Не тільки в Сінево можна, ще CSD лабораторії
автор Попразендовна • 11 февраля в 21:06
Ответ дляAne4ka-9cee
На якому сайті перелік? В Сінево я бачу тільки форму, в якій потрібно ввести номер направлення. Чи всі аналізи, що робить Сінево, підпадають під програму?
Не зацілована• 11 февраля в 21:06
Ответ дляСМСница
Вы уверены?
автор Попразендовна • 11 февраля в 21:08
Ответ дляНе зацілована
Вы уверены?
Тільки що я дивилась, що на сайті правда так і вказано.
Не зацілована• 11 февраля в 21:08
Ответ дляПопразендовна
Жесть(
Ane4ka-9cee• 11 февраля в 21:28
Ответ дляПопразендовна
CSD точно є список аналізів. Мабуть в Сінево вони такі самі.
Альдебаран• 11 февраля в 21:34
Дуже багато аналізів. Тільки не всі терапевти хочуть виписувати.
Я здавала сифіліс (для гістероскопії) та феритин. Направлення виписувала гарна знайома. Моя терапевт направлення не дала.
В одній лабораторії однієї мережі можна здати один аналіз на місяць.
СМСница• 11 февраля в 21:41
Так в січні з 2 по направленню безкоштовно зробили лише 1. CSD можна було пакет, але мало місць
ЯспАкойнаЯ• 11 февраля в 21:56
Ответ дляСМСница
Сінево теж роблять деякі пакети, але треба щоб лікар виписав по коду саме пакет (наприклад, комплекс біохімії). В направленні воно має бути як одна позиція, тоді зроблять.
ЯспАкойнаЯ• 11 февраля в 21:58
Ответ дляПопразендовна
Не всі, звісно. Є встановлений перелік аналізів, які компенсуються державою.
Вірно казали, на сайті csd можна знайти
автор Попразендовна • 11 февраля в 23:22
Ответ дляAne4ka-9cee
Дякую.