Сало не люблю• 12 февраля 2025

Ніколи не мала чоловіка, який би мене любив

Стосунків відповідно теж ніколи не було. Раніше ще хтось подобається. Зараз взагалі ніхто. Інколи думаю як так сталося, що навіть підлітки мають пару. Я в їхньому віці страждала від нерозділеного кохання.
4есотка• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Толку, що я маю чоловіка. Ні поцілунків, ні обіймів, ні сексу, ні достатку, нічого.
+++только дети радуют и все
4есотка• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
До війни все було інакше. Зараз так на нього впливає ця ситуація.
Мой такой же стал с войной. Бесит
4есотка• 12 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Сестра, мій теж не обійме, не поцілує, не торкнеться, живемо як сусіди, єдине, що заробляє добре і гроші дає, але так хочеться кохання, я відчуваю, що байдужа йому , він ніколи мене не кохав по справжньому..
Я тоже от своего любви не чувствую вообще,уже лет 8
Бурундучиха• 12 февраля 2025
Я в 37 років зустріла чоловіка, який дуже мене кохає, до цього було два шлюби, зі сторони чоловіків не відчувала кохання. Все у Вас попереду