АдеКВАтная• 12 февраля 2025
Кто принимает индол
Может от него болеть грудь? Просто мастопатией страдаю давно, но болела всегда та где фиброаденома и то перед Крит днями. Сейчас дни овуляции и болит боле другая грудь... Индол Ф принимаю 2й месяц уже дозировка там 90 мг 2 р в день. Знаю что 400 мг в сутки может привести к обратному эффекту
Твої Пахощі• 12 февраля 2025
Сам індол лише ? Знаю , що його завжди назначили в комплексі з прутняком, примулою вечірньою …
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляТвої Пахощі
Ну забыла написать...назначили не от мастопатии а с бОльшим упором на эндометриоз
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляТвої Пахощі
А скажите пруьняк при гопотериозе можно? Я просто планировала индомиром следующим курсом после перерыва пропить. Вот таким как раз этот прутняк
Твої Пахощі• 12 февраля 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Я не знаю, ніде не зустрічала, що не можна .Це ви самі пʼєте чи лікар назначив індол при ендометріозі ? Це вже скоріше Індол при гіпотеріозі не можна , як і усі хрестоцвіті .
Шалена невинність• 12 февраля 2025
Навпаки, від нього груди перестають боліти, причому відразу. Це єдина його ефективність. На усунення ендометріозу я б не надіялася на Вашому місці.
Санта Барбара• 12 февраля 2025
Ответ дляШалена невинність
Чого?Багато років п´ю,на узі ремісія.
Фрикаделька• 12 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Чого?Багато років п´ю,на узі ремісія.
А ви щось ще приймаєте окрім індолу? І який у вас індол і якими курсами приймаєте?
Просериарила молодость• 12 февраля 2025
Запросто таке може бути. Він підвищує рівень естрогену. В мене естроген залежні кісти, теж від подібних добавок болять груди. Один раз навіть запалилася кіста, температура, почервоніння, прийшлось прибирати і пити антибіотик і нестероїдні. Теж лікувала ендометріоз. Більше не приймаю нічого подібного
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляТвої Пахощі
Гинеколог
Фрикаделька• 12 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Та він навпаки балансує естрогени, сприяє вивеленню відпрацьованих естрогенів. В цьому і є його суть при ліеуванні ендометріозу
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляТвої Пахощі
Я тоже об этом слышала, но слушала семинар нутрициолога ..говорят там не такая большая концентрация чтоб выводить йод
Шалена невинність• 12 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Навпаки, знижує.
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Наоборот назначили для снижения эстроген доминирование. Его превышение даёт обратный эффект. Основная его функция нормализовать баланс между эстрогенами и прогестероном
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляФрикаделька
Ещё принимаю лён. Но это уже сама , тут прочитала об его дейсвии на кдтсты в организме. Он или не он виноват, но кисты в ЩЖ уменьшились
Санта Барбара• 12 февраля 2025
Ответ дляФрикаделька
Три місяці п´ю,три перерив і так багато років.Препарати постійно міняє лікар.Вітаміни ще призначає
Просериарила молодость• 12 февраля 2025
Ответ дляФрикаделька
Читайте уважніше. Спочатку він підвищує рівень естрогенів, а потім виводить.Індол-3-карбінол — натуральна речовина, яка підвищує рівень естрогенів і перешкоджає розвитку естрогензалежних гіперпроліферативних процесів, бере участь у детоксикації, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів.
Просериарила молодость• 12 февраля 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Я написала як зреагував мій організм на нього. Я теж пила з надією, що стане краще, а отримала такий ефект, що прийшлось видаляти кісту, потім ще дві видалила, бо дуже збільшилися вони.
Я не знаю чому у вас болять груди, але легко перевірити чи він в тому винен - перестати приймати. Якщо у вас виникло питання чи є зв´язок з прийомом індолу і болями в грудях, то значить ви його підозрюєте?
Бідося• 12 февраля 2025
Дівчатка, підкажіть, хто стикався з таким. Є болюча фіброаденома, два місяці як почала приймати індол і перестало боліти. Зараз третій місяць і знову почало поболювати. Препарат не міняла, нічого іншого не добавляла. Чому воно так, привикання?
Твої Пахощі• 12 февраля 2025
Ответ дляБідося
Мені лікар сказав, що спочатку треба працювати над зменшенням жирової тканини в організмі, бо це великий орган , який продукує естроген.Ну і в кого проблеми , то вже треба постійно пити ці препарати ( Індол, прутняк, масло примули там ще багато є таких), якщо не хочете гормони і поки що ці добавки вам стримують прояви, бо може бути так , що це і не діє , н-д, постійний стрес і той ендометріоз може різко прогресувати , тоді лише гормони .Отже , жир і стрес це перше з чим треба працювати .
АдеКВАтная
• 12 февраля 2025
Ответ дляТвої Пахощі
У меня нет лишнего веса
АдеКВАтная
• 13 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
А у вас какие были жалобы? Что поняли что он навредил?сдавали эстрадиол до приема и после?