66сезон666серия• 12 февраля в 10:34
Как отказать в списывании
Ребенок ходит в 5 класс и есть одна мама, с которой мы в дружеских отношениях, но есть одно но. На протяжении длительного времени она просит контрольные для своего ребенка. Стабильно по одному предмету все контрольные и некоторые по другим. Не хочется терять дружественные отношения, но это мне уже надоело. Как отказать?
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 11:39
Ответ дляНе вмію заміряти
ВИ дуже все вірно написали. Але це складно в першу чергу таким мамам - бо треба привчити і навчити те робити, проконтролювати, пояснити, перевірити, знову пояснити і знову перевірити)
Так. Це робочі схеми, до яких діти звикають з самого початку. Така собі модель самонавчання. І це займає більше роботи, ніж просто пояснити давши готовий результат.
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 11:39
Ответ дляПодвійна веселка
господи , шо вы мелете.
какие видео уроки?
вы нынешних детей вообще в глаза видели?????
какие видео уроки?
Ваших не бачила, бачила тих, які всіють вчитися самостійно.
Не вмію заміряти• 12 февраля в 11:41
Ответ длясладкий_ноябрь
ви знаєте, мене тутт можливо і заклюють, але...
я дитині 4 години (!!!!) пояснювала принцип доведення теореми з геометрії. Хоча дитина дуже зацікавлена була в тому аби завчити дослівно - і не напрягатися.
Результат - зрозуміла таки!
Так, складно - вважаю що в першу чергу мені. Бо я тупо ці 4 години не працювала, не готувала. сиділа і стояла, малювала і різала (щоб зробити дидактичний матеріал)... навіть палатку розкрила і наочно пояснювала.... АЛЕ зрозумів же ж!!!!
Результат - зрозуміла таки!
Мир Мир Мир!• 12 февраля в 11:45
Ответ для66сезон666серия
Ок, как дают если они все время онлайн?
Фото на вайбер, наприклад
Миссис Буркул• 12 февраля в 11:53
Ответ для66сезон666серия
Ок, как дают если они все время онлайн?
Выкладывают в группу, кто нежадный.
Байрактара• 12 февраля в 11:53
Ответ дляПодвійна веселка
ага, питання в тому, чи настане час ’після онлайну’ ...
зараз навіть в універах вчаться онлайн
В сенсі?
Дуже мало шкіл онлайн.В основному офлайн.
Не вмію заміряти• 12 февраля в 11:55
Ответ дляПодвійна веселка
зараз навіть в універах вчаться онлайн
оце і страшно - дивлячись на страшне наше сьогодення((((
Подвійна веселка• 12 февраля в 11:56
Ответ длясладкий_ноябрь
і коли ви таких бачили? десять років тому???
Не вмію заміряти• 12 февраля в 11:56
Ответ дляПодвійна веселка
я вам вище відписала конкретний приклад
66сезон666серия
• 12 февраля в 11:58
Ответ дляБайрактара
В сенсі?
В смысле мало школ онлайн? Это на западной, может быть. У нас все школы онлайн.
Подвійна веселка• 12 февраля в 12:01
Ответ дляНе вмію заміряти
я вам вище відписала конкретний приклад
на примере одного ребенка???
у нас к примеру, школа в рейтинге довольно хорошая, но дети учиться не хотят !
шесть !!! шесть классов на паралели и уровень знаний всех этих детей катастрофически низкий!!
они не хотят учиться! они хотят только играть в телефонах!
Солнечная_я• 12 февраля в 12:01
Ответ для66сезон666серия
У меня тоже дочь сейчас учится онлайн. И одноклассники создали группу и там делятся и домашками, и кр. Я давно к этому не имею отношения. На вашем месте я бы просто сказала, что мой ребенок уже сам решает, давать свою работу или нет. И сейчас он не хочет никому давать.
Не вмію заміряти• 12 февраля в 12:04
Ответ дляПодвійна веселка
на примере одного ребенка???
який класний у мене приклад)))
горжусь))
Аноним ФЕЯ• 12 февраля в 12:04
А вы вообще причем? И почему та мама лезет в уроки ребенка? Это не ваша зона ответственности. Ваши задачи заканчиваются на возможной просьбе по оплате репетитора. Но в 5 классе проверять уроки…
Замрійлива• 12 февраля в 12:07
Ответ для66сезон666серия
онлайн. Делаем дома сами
скажите, что платите репетитору, чтобы контрольные писать.
поэтому лавочка прикрывается, учитесь дальше сами. и вообще, скажите, что списывать очень вредно, ребенок не учится сам ничему. поэтому из лучших побуждений вы им не будете давать списывать ))) им во благо )))
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 12:07
Ответ дляПодвійна веселка
:)) ні
Зараз таких скрізь бачу
Привчайте до правильних моделей навчання, щоб орієнтиром була не оцінка, а знання.
Зараз таких скрізь бачу
Замрійлива• 12 февраля в 12:08
Ответ для66сезон666серия
она знает, что мой ребенок делает сам, мы занимаемся дополнительно. Мне вроде бы и не жалко, но с другой стороны это труд моего ребенка.
скажите, что уже был случай, что тому, кто давал списать, поставили 2 и обвинили в списывании у того, кому он дал списать. поэтому извините, мой ребенок больше не будет давать никому списывать.
66сезон666серия
• 12 февраля в 12:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
Интересно. Спрашиваешь об одном, параллельно тебя оценивают со всех сторон и дают советы, которых не просили. Почему та мама лезет в уроки??? Откуда я знаю, зачем оно мне надо в это вникать? Вопрос только в том, как ей отказать и сохранить отношения.
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 12:09
Ответ дляНе вмію заміряти
Результат - зрозуміла таки!
Ну так це інше.
Я теж багато чого памʼятаю і можу пояснити і роблю це.
Але це не значить, що дитина самостійно не може знайти те, чого не знає.
От на цьому й акцент. Бо я не завжди зможу бути поряд і пояснювати, а от дитина завжди зможе скористатися своїм вмінням в пошуку знань.
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 12:10
Ответ дляПодвійна веселка
на примере одного ребенка???
Ну то це проблеми батьків.
Не школи
Едимнаморе• 12 февраля в 12:14
Автор, сошлитесь на скандал по этому поводу с мужем/ бабушкой да и все. Муж запретил - прекрасная отмазка
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивіться, можна ж зробити по іншому.
Не знає завдання якогось на контрольній, відсилає без цього завдання. Навіть якщо не знає більшість і оцінка буде 2. Потім сідає і пробує розібратися сам, є відео уроки до кожної теми. Не зрозумів?
Тоді відкриває підручник, шукає подібні завдання, шукає гдз до них, дивиться як робити, пробує зробити сам і вуаля!!!
Навчився сам!!!
Пояснення одного завдання не вчить. Дитина переписує пояснене завдання і на цьому все.
А автору потрібні оцінки. От цьому вона дитину і вчить, що знання то таке, а от оцінка має бути висока.
Навчився сам!!!
Дитина вчиться в іншій школі, додому попадає після 16. У цій школі все чудово. Після школи є ще інші заняття - спорт, мистецтво, музична школа. Ще й тягне українську школу, бо мама сподівається повернутися. А українські вчителі геть не зацікавлені в таких дітях, хоча вже були заяви про скорочення шкіл на 30% через нестачу дітей. Ну, таке, ніхто не хоче дивитися в перспективу.
Хто вчиться в Україні, інша справа, звісно. Але у будь-якому випадку більшість дітей потрібно зацікавити, а не роби все сам. Якщо усе сам, то таких дітей відсотків 10. Інші не потрібні?
А коли мама допоможе, пояснить, не так вже і важливо для знань, до контрольної чи після. Підозрюю, що мама не просто все розв,язала і дала списати.
Ответ дляНе вмію заміряти
А де школа у цьому навчальному процесі? Таких мам і дітей , здатних працювати самостійно, не так вже і багато, на жаль.
Не вмію заміряти• 12 февраля в 12:31
Ответ дляsim_sims
Школа може бути, а може і не бути в цому процесі
Але якщо я як мама розумію що моя дитина через певні особливості (в тому числі і розумові) набагато складніше опановує тему - то питання у мене не до школи мають бути. Я сама зацікавлена в тому, аби допомогти розібратися своїй дитині
Пасхальний тролік• 12 февраля в 12:34
Ответ для66сезон666серия
моя роль проконтролировать, обьяснить, если не понял
Вы работаете? Как вы это организовываете?
Пасхальний тролік• 12 февраля в 12:35
Ответ для66сезон666серия
Ок, как дают если они все время онлайн?
Моя пересылает если подруга просит помочь или ответ пишет в Вайбере
Пасхальний тролік• 12 февраля в 12:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, нічого не значить але й за 12 ніхто не женеться і дитина їх завжди писала самостійно.
А то виходить, що оцінка не заслужена. З дитинства привчати до такої брехні дитину, теж не ж ок. Чим ви тоді кращі за маму, яка приносить дитині готові роботи? :))
Они сами учатся брехать ещё как ...если не поможешь не объяснишь ищет подобные задания в Гугле и списывает или пользуется программами калькулятором
Пасхальний тролік• 12 февраля в 12:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Справа не в справедливості, а в академічній чесності.
Якщо моя дитина чогось на кр не знає, то сідає і розбирається з тим, чого не знає, таким чином поповнює пробіл в знаннях.
А ви робите меланжу послугу, роблячи завдання за дитину.
Вона розуміє, що важливіша ж оцінка, а не знання. І до цього привчили саме ви.
А як Ви плануєте встигнути за урок зробити і розібратися ? Якщо там час закладений тільки на те що вирішувати треба тільки як знаєш і завдань стільки що просто не встигне
Ответ дляНе вмію заміряти
Результат - зрозуміла таки!
А куди всіх інших дітей, тих, які теж здатні зрозуміти, навіть швидше, ніж за 4 год, але яким немає кому пояснити, бо де усім знайти ті години ну, це в глобальному масштабі ? Ми ж не будемо в майбутньому в ізоляції від цих недонавчених дітей. Так дивишся іноді на сусідів, знайомих, і думаєш, що непогана ж була колись дитинка.
Пасхальний тролік• 12 февраля в 12:40
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мой с 5-го класса в группе телеги детей сам со всеми делился математикой, в этом году физику и химию контрольные всем раздает.
А одноклассницы за него пишут сочинения.
Я никогда не вмешивалась. Все довольны
Знаєте іноді так гарно що є взаємодопомога .
Я коли в нас нема класної роботи пишу мамам вони ділЯться, я теж ділюся