БезникаяЯ• 12 февраля 2025

Ціни на відпочинок - просто крик душі

Знаєте дівчата, я розуміла звичайно, що люди по різному живуть. Є бідніші, є багатші. Але коли почала шукати варіанти відпочинку , читати форуми, я прозріла. Ціни шалені і величезній масі наших українців вони підходять.
Для прикладу - тут радили в якісь темі Красну поляну - пішла вчора на букінг глянути ціни. Від 7-8 тис за ДОБУ!!! І подібних місць море, і вони всі розписані за півроку наперед.
Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння. Не всі ж айтішники чи топ-менеджери міжнародних компаній. Та і корупціонери надіюсь далеко не всі.
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Поясніть мені де всі ці люди працюють - да, вы действительно не понимаете, насколько у нас разрослась кормушка.
Прикорытным нужно быть, что бы отдыхать в подобных местах.
в яких подібних, 80 євро на добу в Іспанії за 6-х? це шара взагалі
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
В мене сімейна по декларації в приватній клініці, жодного разу і копійки не заплатила
в мене сімейний у районній поліклініці, буваю дуже рідко у нього бо працюю на себе, тож мені ніякі довідки не потрібні, коли робила операцію по ЛОР, просто брала в нього електронне направлення, теж зрідка приходжу взяти направлення на аналізу щоб безкоштовно

можу цукеркою медсестру пригостити, але то скоріш в мене така звичка, не платила жодного разу
КрестьянинДиор• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
ну туди ще дістатися треба, он тут викладали Мальдіви. я дивилася так, недорого зовсім, але переліт... ще й треба доїхати або до Варшави, або до Будапешту, це теж не на шару
Я вже написала, що дістатись біля 200 євро з людини ( туди назад )
Якщо материкова Іспанія, в мене ще дешевше виходило. Скажімо так, навіть як би аеропорти працювали з України, було б не дешевше доїхати. Хіба, що швидше
Я в Польшу їду на авто. Мені ок
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
дивно я подивилась червону поляну в карпатах, котеджі від 14400 за добу
так в принципі котедж може бути на велику компанію
Соня-сонятко• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Ну я бухгалтер по зарплате. У нас у многих такие ЗП, что сутки в поляне, это их заработок за день. Забронированные конечно катаются за бугор, не забронированные отдыхают в Украине.
А где это такие зарплаты?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Тим літом їздили з дитиною вдвох на море, 12 днів приблизно 1000 євро пакетний тур, важаю це прмйнятною ціною.
Ми звиичайна родина, мільйони не заробляєм
я пакетними не їжджу, люблю саме все обирати, возила доньку в Албанію вже у сезон - початок липня, 10 днів теж приблизно в такі кошти обійшлися
Сладко-соленая• 12 февраля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Вот я вам как раз за рентгенолога расскажу, у меня сестра им работает.
У нее 3 работы, условно на одной понедельник и среда с 9 до 13
на второй вторник и четверг - утром
и третья вторник и пятница вторая половина дня.
В сумме она зарабатывает больше 60к гривен.
Это Киев. То есть на каждой отдельной работе за 10 часов в неделю она получает примерно 20к гривен.
А по нормах хіба можна стільки годин працювати рентгенологом?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Ну я не знаю что вам сказать. Когда меня начала давить жаба на бензин, я продала джип и купила электричку... Соседи на трёхлитрового американца газ поставили. А кому-то проще на метро.
мені))) я з дому працюю, тож машина взагалі нафіг не потрібна, до метро пішки 15 хв, ну лівий берег, через тривоги це не дуже зручно, але... або метро або таксі
Соня-сонятко• 12 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Канарські -45 євро доба, не замок звичайно, але і не конюшня
Якраз для бідних українців- ок
А в каком городе это?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляЛуковая
Моі перші лижі були в Туреччині в 21 році і ми за скіпас на 50 підйомів без строку дії заплатили 800 гривень, причому скіпас був не іменний, було дозволено ним користуватися необмеженій кількості людей.
Потім вже в 23 попала в Буковель і прозріла з цін на все🙄
ну це залежить як Ви катаєтесь, ми розглядали Кайсері, але я почитала відгуки та вирішила, що кататися своїми дорогими лижами по камінню я не готова, а сплачувати купу грошей за переліт, готель, доїзд до гори ще й кататися в прокатному спорядженні то вийде не дешевше за Буковель, а подивившися карту трас то й не цікаво

стосовно цін на скіпаси, ми до війни коли їхали в низький сезон на Бук то брали скіпаси в лютому по акції 10 днів на вибір, то день каталки коштував 300 грн

коли їхали кататися у високий сезон, день був близько 1000 грн й повірте, перед буковельскими трасами турецькі відпочивають, достатньо просто відкрити карту трас
Міс Всесвіт• 12 февраля 2025
Я літом за 2 доби в котеджі заплатила 40 тис грн, святкували ДН.
Чи можна було за ці гроші тиждень відпочивати в Греції? Так.
Чи приїхали б туди мої родичи? Ні.
Кожен обирає що йому важливіше - хтось не хоче витрачати на дорогу більше ніж пару годин, хтось невиїздний, інші хочуть зекономити і т.д.
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляВинник
В международных компаниях хорошие зарплаты. Мой знакомый айтишник, который уже на аспирантуре учится, зарабатывает в украинской компании 20 тысяч гривен. ( работает второй месяц) а другой знакомый, который курсы однажды пошёл, 160 тысяч гривен получает. Американская компания)
в друзів син айтішнік на 3=му курсі КПІ у амер компанію потрапив випадково, до них прийшов на курс ейчар й наступного дня він вже отримав службовий ноут та працював, зп тоді була 1400 доларів, це на старті, до війни ще, наразі навіть не знаю яка
Сегодня не целуюсь• 12 февраля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Значить у Вас вузька спецалізація і хвороба. Ціни в онкоцентрі я знаю, і хімію у них же, і лазер у них же, і ціни на заміну сустава і операцію в 12 лікарні в ортопедії в Києві. Але більшість не критичних випадків у нас шикарно ставлять діагонози безкоштовно, або не за всі гроші світу, і попасти до лікаря можна завтра- це не проблема. Скорійшого Вам одужання.
Дякую! 🌺
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляКапитошечка
Ви знаєте, ми моніторили ціни в минулому році літом. Зрозуміли що не потягнемо . Вирішили їхати в Одесу, Фонтанка. Чудово відпочили 10 днів. Діти знову хочуть.
дуже красиво, але... розлив мазута боюся, зачепить усе Чорне море на жаль цього року
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ну т е если лично вы не можете заработать себе на отдых - значит все заработавшие на него воры?)
теж офігіла від оцінки
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Знаю,на войне все очень и очень обогатились....и я сейчас не про чиновников и не про военных и их семьи даже (((
а хто? ми прості ФОПи до війни непогано заробляли, але тепер дохід та продажі дуже впали на жаль
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Автобус Одеса Кишинів 800 грн, потяг Одеса яремче нормальне купе 750.
Далі пакетний тур.
Тиждень на морі в Єгипті вийде дешевше, ніж в холоді в Яремче.
в Єгипті русні повно, я б нізащо туди не полетіла зараз
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я половину цен назвала из того, сколько я плачу,
за тренера для детей, за масажи, за маникюр, за покраску, за косметические процедуры. За репетиторов детям.
И я понимаю, что дешевле этого не будет.

Так же там есть мои друзья, родственники, которые понятно где и кем работают. Я допускаю - что еще есть масса других сфер с зп не меньше.
Про фермеров - тоже лично знаю, у меня рядом на даче - фермер живет.
у нас різне оточення,
я живу за 60 км від столиці і у моєму оточенні немає таких цін на такі послуги та й особливо не бачу людей і не знаю, які можуть оплачувати таке на регулярній основі,
фермерів багато, але, щоб у них було прямо розкішне життя, то не помітила, не бідують, але й не шикують на право і ліво,

тому ви точно та людина, яка може поділитися секретом успіху, як або хоча б у якій сфері заробляти від 100 к у місяць давайте краще про це розкажіть

бо я ось ламаю собі голову, що і куди, але щось поки не знайшла собі зп більше 40 тис грн./міс, чоловік теж постійно моніторить і, навіть, співбесіди проходить.....
я середнього віку, дві вищі освіти, не куплені, все своїми мозгами, англ знаю, з компом вільно, робота інтелектуальна постійно, де взяти у місяць 100 к і більше мені особисто,
чоловік теж з вищою освітою, знає англ, працює у міжнародних представництвах менеджером все життя і з війни щось вище 40 тис не має,
якщо, то репетиторством англ позаймалася - і виходить, але грошових клієнтів у наших краях немає, тому відмовилася цю сферу розвивати, 40 тис я у себе тут не витягну на такому занятті
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
1 доба як мінімальна ЗП в Україні?
ВАм дешевші отелі накидали, по 1000-1500 грн, але щось Вам не сподобалося
Мудробаба• 12 февраля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Це де ж такі поліклініки(? Що Ви пишете?? Прийом любого лікаря відомча поліклініка на вул. Верхній 5 Київ -Державна наукова установа
«Центр інноваційних технологій охорони здоров’я»
Державного управління справами- 360 грн любий спеціаліст, а вони там просто неймовірно грамотні, узі,КТ, МРТ, Доплер, кров, УСІ аналізи в той же день ,без черг, і ціни чуть не вдвоє дешевше ніж в Ділі і на Кт теж. Звісно ж, як Вам немає куди дівати гроші, і Вам норм платити за консультацію такі гроші, і ще й чекати)) то Ви супер герла)) Це Феофанія? І там не такі ціни ’ з вулиці’ для платних пацієнтів, чи Ви десь за кордоном в поліклініку їздити ))? От брехати люди можуть))
Ответы той барышни напомнили анекдот
Купил мужик галстук за 200 баксов и хвастается другу, друг послушал и говорит: о то ты лох , это ж надо было так лохануться, за углом такой же галстук 500 баксов стоит
Вот и у нее так же. Прием врача везде 500-700 грн, а она за 1700 ходит
Но как говорится у богатых свои причуды
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Ой автор, про айтишников и депутатов вы загнули. Я смотрю сторис стоматологов, косметологов, отдыхать они ездят на Сейшелы и в Монако, минимум несколько раз в год. Полно профессий где гребут деньги лопатами
так косметологи та стоматологи ПРАЦЮЮТЬ! та витрачають чесно зароблені гроші! чи ви гадаєте, що вони теж щось вкрали?
Кидаю курити• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Не смешите меня, у кого есть деньги, этот вопрос давно порешали
это вы не смешите. У нас не мало предпринимателей, которые достаточно хорошо зарабатывают, но они не выездные. Вы только посмотрите в Киеве сколько мужчин при деньгах, которые могут позволить себе такой отдых, думаете они все порешали и стали выездными?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну, то, что вы не можете 160 000 в месяц так распределить, чтобы свозить семью в Карпаты и поменять 15- летний Пежо - это исключительно ваши проблемы. 3600 евро на семью - это средний инком после налогов по большинству Европы. И только нашим и здесь этих сумм ну никак не хватает
Так и напишите - я люблю копить деньги. Потому что мои родители копили и их родители копили. Ни черта не видели, не путешествовали, не бывали даже в Одессе и Скадовске, но всегда имели кубышку.
Как у вашего мужа получилось куда-то съездить с детьми и отдать за дорогу 2,3 тысячи долларов я тоже не очень понимаю. На каких автобусах они ездили и на каких самолетах летали. Ну, разве что, вы за два дня до вылета билеты покупали. Мы были в Испании в конце года. Прямой поезд до Будапешта и Виззейр в Испанию. Где там можно было в пути оставить 100 000 гривен я не представляю.
Поэтому, вы или всю эту историю выдумали, или я даже не знаю, как вас и пожалеть-то....
я ВАм більше скажу, прямий потяг до Будапешта то дорого, ми їдемо до Чопа - купе 400-600 грн, потім електричка до Захоні 15 хв це по суті перехід кордону- 200 грн, електричка до Будапешта 400-600 грн, при тому з тієї електрички виходите одразу на Феріхедь та сідаєте на автобус до аеропорта, до самого Будапешта нарізати коло не потрібно!
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляКошкинДом
Ви пропозицію по Хорватії в Клек отримали?Якщо так,то дорога туди не важка,особливо якщо їхати з Розівки(біля Ужгорода),початок подорожі був зі Львова,але мені більш вигідно було з Києва доїхати потягом до Ужгорода.чим до Львова.Ми виїхали вже після проходження кордонів десь о 17-17,30 із Захонь,і приїхали в Клек о 8,30 ранку, в 9 вже купалися в морі,можна відкинути десь 1-1,30 на зупинки, то мені це було недовго.
Минулого року їхала в Болгарію з Білої Церкви,то їхали 24 години,це було для мене важче.
По харчуванню я вас толком не зорієнтую,бо ми брали вечері,вони коштували 12 євро на одного,у Лідл їздили на закупки,то тоді пам’ятаю я там 40 євро витратила,але ще були витрати на піцу,морозиво.Рахувала сумарно по закінченню поїздки,то десь 1000 євро вийшла на тиждень,це був 2023 рік,але можна було менше витратити,якби не брала вечері і екскурсії.Знову хочу туди поїхати,мені там сподобалось,ще й можна пішки сходити в Боснію та Герцеговину,але я не встигла відвідати цю країну.

Вибачте якщо не по темі,але можливо комусь згодиться)
о, мені згодиться! давно хочу до Хорватії! із Захоні прямо в Клек їхали? потягом?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Господи, сколько пафоса.
Моя мастер маникюра в 24 году была с подружками в Австрии, Грузии и Испании. Автобусами до Польши, и там лоукостами. Все бронировали себе сами, билеты, апарты, гостиницы, трансферы, экскурсии. Фотографии показывала.
Ни у кого из них нет родственников депутатов или прокуроров.
Но можно сидеть и завистливо заламывать руки. Вот, как вы.
Вы же не сокрушаетесь, на самом деле. Вы люто завидуете.
Ну, или делаете вид, для того, чтобы в теме понагнетать.
А кто-то, прямо в этот де момент едет в поезде, а завтра будет лететь на море И, при этом, не потратив четверть миллиона гривен. Прикиньте?
100%, ми літали минулого року в Албанію, кінець червня - початок липня, дуже пощастило, візейр викинув квитки по акції, в один бік квиток з Будапешту до Тирани був 900 грн, в інший бік 1100, ну багаж брали ще на двох один великий, той весь переліт десь близько 6000 грн на двох з багажем
Міряю від одиниці• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
Ну, вот а люди умудряются за дорогу потратить 100000 грн на одного взрослого и двух детей.
А еще есть венгерская электричка из и до Мукачево. Но на нее билеты надо покупать только на сайте венгерской ЖД.
Про пересадки в Чопе и Захони мы знаем. У нас просто были два больших чемодана. Мы везли передачу друзьям. И поэтому хотелось сесть в Киеве и встать в Будапеште.
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляIncol
Ні в Бібне (автобус до Задару), дорога зі Львова виходить 24 години, а з Києва відповідно довше - це мене поки дещо зупиняє. Якщо можна, поділіться контактами через які Ви їздили в Клек, це значно менше по дорозі, до Задару ще пів Хорватії.
мені теж цікаво! також цікаво це тільки автобус чи можна потягом? я бачила рейси саме залізничні з Будапешту в Спліт
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ще вам вкину свої роздуми. Як так сталось, що манікюрниці, інфоцигани, тарологи, перекупи в нашому суспільстві коштують дорожче, ніж інженери, викладачі, та ті ж лікарі. Це ненормлаьний розклад, якась мильна бульбашка...
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Вы, автор, как из ссср, все, у кого есть деньги - ворье.
Очень неприятно видеть молодых людей с такой картиной мира: не стремиться к тому, что хочешь, а осуждать и ненавидеть того, кто чего-то добился.
та звідки ви знаєте що вона молода? мені вона взагалі на троля з рашки схожа, достатньо тему почитати

’йой людоньки, дорого відпочинок’ - їй вже накидали тут варіантів, але ж тема для срачу, а не для пошуку варіантів відпочинку
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
а если по другому сравнить.
Есть условный мужчина, который спец и пашет, иногда тяжело и таким Зп 20-50 тыс.
А есть условный судья, у которого в 50 лет пенсия 400 тыс+ ЗП такая же....
Я об этом - о несправедливости социальной и коррумпированости
для чого створювали тему, автор?