Трахтибидох• 12 февраля 2025
Опис рентгену. Це пневмонія?
зліва в н/медіальному відділі ділянка інфільтраційних змін. лівий корінь ущільнений, широкий. справа на рівні 3-го ребра видозмінений судинний рисунок з тенденцією до утворення інфільтративних змін. діафрагма контурується
Маруська Му• 12 февраля 2025
Мне год назад инфильтрационных изменения назвали пневмонией
У меня был крошечный сегмент, через неделю была почти здорова .
Просто каралева• 12 февраля 2025
До пульмонолога зверніться
Він вам і лікування ж буде призначати як раз, антибіотик
Мадам Подлинник• 12 февраля 2025
За наведеним описом рентгенівського знімка, можна припустити наявність інфільтраційних змін, що можуть вказувати на запальний процес, зокрема пневмонію. Ось основні моменти, які вказують на можливу пневмонію:
Ділянка інфільтраційних змін у лівому нижньому медіальному відділі — це може свідчити про запалення в легенях.
Ущільнення лівого кореня — це часто спостерігається при запальних процесах у легенях, таких як пневмонія або інші респіраторні захворювання.
Зміна судинного рисунка на правому боці — це також може бути ознакою інфільтративних змін або запалення.
Аннуитет• 12 февраля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
А тепер запитайте в тому ж чаті чи може це бути бронхіт )
Трахтибидох
• 12 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
За описом рентгену є ознаки інфільтративних змін у лівій легені, а також зміни судинного рисунка справа, що можуть свідчити про запальний процес.
Можливі діагнози:
Бронхіт – зазвичай проявляється посиленим судинним (легеневим) рисунком, але без локальних інфільтратів. У цьому випадку є інфільтративні зміни, що більше характерно для пневмонії.
Пневмонія – ймовірний діагноз, оскільки інфільтрація (ущільнення тканини) та зміни кореня легені можуть вказувати на запалення легеневої тканини.
Важливо порівняти ці дані з клінічними симптомами (температура, кашель, задишка) та провести додаткові дослідження (аналіз крові, КТ за необхідності). Вам слід звернутися до лікаря для підтвердження діагнозу та призначення лікування
Можливі діагнози:
Хома з пастою• 12 февраля 2025
Расширение корня это бронхит, у ребенка такое было в описании. Остальное не знаю.
Хома з пастою• 12 февраля 2025
Вот раньше проще было, в заключении сразу писали бронхит, пневмония. А теперь вот так.