мегамоСГ• 12 февраля в 10:54

То я з вузлом надключичним. Але питання в іншому , зайдіть будь ласка

Я створювала тут вже тему, що ендокринолог знайшла в доньки лівий надключичний лв. 7*3,5 мм.
Були в гематолога в середині грудня ( аналізи, УЗД внутрішніх органів та лв всіх категорій, рентген грудної клітки все в нормі). Сказала місяць спостерігати, в доньки є акне, що може і від того, а може від чогось іншого. Поки не може сказати.
Через місяць аналізи внормі, по УЗД той лв надключичний 7*2,4 мм, наче в ширині на мм зменшився, але каже лікар що то не рахується зменшення. Він такий самий.
Тепер сказала спостерігати три місяці і в квітні прийти знов. Знов переробити УЗД того лв, внутрішніх органів та аналіз крові.
І якщо не буде змін, або навпаки стане більший, чи якісь симптоми будуть то можливо будуть видаляти і на гістологію здавати.
Дуже переживаю за цю ситуацію. Не сплю від грудня, постійно думаю про це.
Але питання таке, в школі донька може літом поїхати в Італію в табір на 10 днів, завдаток треба зараз.
І я не знаю що робити, а якщо все ж будуть видаляти той лв, чи можна їй буде потім море, сонце, щоб не пропав той завдаток.
І хочеться щоб донька поїхала , і боюсь бо ця ситуація страшить мене, з тим вузлом.
Як би ви поступили в цій ситуації?
І може все ж хтось стикався з надключичним лв, чим закінчилась така ситуація.
So_so• 12 февраля в 10:55
Ребенка в лагерь, сама в психушку (так бы я поступила). Но у Вас будет наоборот.
За ким я буду?• 12 февраля в 10:59
’То я з вузлом надключичним. Але питання в іншому’

Знову та сама хрінь по сотому кругу. А я вже подумала, що справді ’питання в іншому’ і Ви таки шукаєте собі психіатричну клініку.
Удачная• 12 февраля в 11:01
Отложите лагерь,купите потом другой ,если станет ясно,что все хорошо.Здоровье на первом месте
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:02
Спитайте в дочки, вона хоче в табір на море чи бігати по лікарям?
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля в 11:02
Автор, как там Ваш психиатр, самовыпилился уже?
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:03
Ответ дляУдачная
Я спробую спитати, чи можна потім завдаток дати, в кінці квітня коли буде щось ясно. А не зараз. Бо зараз я нічого не можу сказати.
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля в 11:03
Ответ дляЗроблено у 80-х
Мнение дочки никого не интересует, мамка оргазмирует, щупая лимфоузлы и бегая по врачам
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:03
Ответ дляЗроблено у 80-х
А ви як думаєте? Але ситуація не проста, це надключичний лв. То не соплі
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:05
Ответ дляSo_so
Ви ту радите у всіх темах медичних. Я бачу трохи медицину розумієте. І маєте значить розуміти що таке надключичний лв. Тому й створила тут тему, бо не знаю як правильно поступити, не знаю що буде до того часу, і хочеться відпустити, і боюсь що здам гроші, а вдруг щось не те буде не дай Боже
Удачная• 12 февраля в 11:05
Ответ длямегамоСГ
Да,тут смотрю,многие шутят,а зона эта не очень понятная врачам,там может быть много сюрпризов неприятных.Вы-мать,вы будете в итоге за все отвечать
Янка-угомонись• 12 февраля в 11:06
Куди ви пропадали? Ми за вами скучили!
So_so• 12 февраля в 11:06
Ответ длямегамоСГ
Я Вам прямо советую - спасти своего ребенка - самой лечь в стационар. Я не знаю, что у Вас за муж такой, куда он смотрит и почему не спасает своих детей от Вас.
Я_и_моя_собака• 12 февраля в 11:06
Ответ дляУдачная
да да, когда-то спрашивала про мононуклеоз - всем смешно было, кроме меня и моего ребенка
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:06
Ответ длямегамоСГ
Яка непроста? Ви були у гематолога зробили всі обстеження, все в нормі.
Ви тероризуєте лікарів, то вони і кажуть перевіряти. Якби вам це не сказали, ви б все одно бігали перевіряти, як не до цього лікаря, то до інших. Невже ви не бачите що у вас особисті проблеми?
Бюст Березуцкого• 12 февраля в 11:07
З грудня - то ви з дочкою не спите. А до того цілий рік не спали з сином.
Може, вам треба поспати? Нє?
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:08
Ответ дляЗроблено у 80-х
Лікар сама сказала що зона ризикова і обов´язково потрібне спостереження. Що якщо не зникне або не зменшиться, то радить вирізати на гістологію.
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:08
якщо ви його видалите і все буде в нормі, ви і далі будете шукати інші лімфовузли.
Банан-барабан• 12 февраля в 11:08
Скільки ж у вас грошей на всі ці часті дослідження.
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:09
Ответ длямегамоСГ
То видаляйте вже зараз, чого тягнути?
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:09
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ні , я не знаходила його, то ендокринолог при огляді звернув увагу . Бачите що я вже не створюю теми ніякі, крім цієї , я не щупаю вже нічого.
Я_и_моя_собака• 12 февраля в 11:09
автор, если бы у меня была такая ситуация лагерь скорее всего отложила бы, контролировала бы ОАК и УЗД органов
Перловая Кашка• 12 февраля в 11:10
’Зрозумій, на небесах тільки й розмов, що про море. Яке воно безкінечно прекрасне’
Достукатись до небес дивились? Відпустіть дитину на море.
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:10
Ответ длямегамоСГ
Та ви по 10 разів в день щупали лімфовузли.
Бюст Березуцкого• 12 февраля в 11:10
Ответ дляSo_so
Мене ніколи в житті так не цікавили чужі чоловіки, як чоловік жінки-лимфовузол.
Із самого початку її гастролі в тут мене дивувало навіть не те, що її діти досі не втекли з дому. А те, що з нею поруч весь цей час знаходиться чоловік.
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
То видаляйте вже зараз, чого тягнути?
Гематолог сказала що видалити завжди встигнемо, спостерігали місяць все без змін, тепер радить три місяці подивитись і тоді вже буде щось вирішувати. Каже видалення це також операція наркоз, тому все по порядку.
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля в 11:12
Ответ дляУдачная
Вы новенькая? Автор 2 года строчит темы про лимфоузлы у детей. Там клиника уже, но не у детей.
Удачная• 12 февраля в 11:13
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не читала
Зроблено у 80-х• 12 февраля в 11:13
Ответ длямегамоСГ
По порядку - ви і далі будеше шукати їх. По порядку.
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля в 11:15
Ответ длямегамоСГ
Тогда перевести дочь на домашнее обучение, купить бактерицидную лампу, очиститель воздуха и никаких лагерей с кружками.
автор мегамоСГ • 12 февраля в 11:15
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Що ?