ir.zhuck• 12 февраля в 14:10

Вірю в Україну

Вірю, що Україна відновиться, що ми зможемо жити на своїй землі і продовжувати і розвивати своє! За 10-20, а може і 30 років!
Хочу в це вірити.
І хочу, щоб моя дитина поступала і навчалась в Україні і також розвивала свою державу.
Хочу побачити скільки однодумців тут:
Результат:
вже голосів: 76
27 (35.53%) Вірю (мені 41-60, я в Україні)
22 (28.95%) Не вірю (мені 41-60 закордоном
12 (15.79%) Вірю (мені 21-40, я в Україні)
10 (13.16%) Не вірю (мені 21-40 закордоном
3 (3.95%) Вірю (мені за 61, я в Україні)
1 (1.32%) Не вірю (мені до 20 закордоном
1 (1.32%) Не вірю (мені за 61 закордоном
0 (0%) Вірю (мені до 20, я в Україні)
Я допоможу• 12 февраля в 14:11
І я.
So_so• 12 февраля в 14:12
А где не верю, я в Украине?
anuta 27• 12 февраля в 14:12
У вас наверное дочка и муж инвалид явно или вы на зарплате это строчите
ТриАна• 12 февраля в 14:13
Ответ дляSo_so
А где не верю, я в Украине?
Сама шукала цю відповідь)) але автору певно ми не цікаві
vetka• 12 февраля в 14:13
Я не вірю, чоловік вірить.
Sova splushka• 12 февраля в 14:14
Ответ дляSo_so
А где не верю, я в Украине?
Так очевидно ж, що автор саме так і побудувала опитування, спеціально.
Графиня Шезвездицкая• 12 февраля в 14:14
т.е. 50-60 в Украине и не верю - вообще отсутствуют.
Солнечная_я• 12 февраля в 14:15
Ответ дляSo_so
А где не верю, я в Украине?
Ви шо, такого не бывает! 🤪
Sova splushka• 12 февраля в 14:16
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так ви придивіться - там незалежно від віку так. Всі хто вірить, з точки зору автора, мають бути в Україні, і навпаки.
Солнечная_я• 12 февраля в 14:16
Не верю в Украине.
oboeva• 12 февраля в 14:16
Опять сбор данных
Птицекрыл• 12 февраля в 14:17
мого варіанту немає, якесь дивне голосування
Anjutka-Anjuta• 12 февраля в 14:17
максимально дивне опитування... невіруючі з України і віруючі із-за кордону ідуть в ньому лісом))
я би взагалі обрала пункт ’дуже хотілось би вірити’, бо не вірю, але мрію що можливо станеться диво
Екатерина27• 12 февраля в 14:17
Какой у вас ни разу не однобокий опрос))))
41, в Украине. НЕ ВЕРЮ!
demicandum• 12 февраля в 14:18
У вас тупорылый опрос, нет вариантов «не верю, я в Украине. Очень удобно
Peres Lal• 12 февраля в 14:18
Можно верить, можно веровать. Но это на реальность не влияет.
Anjutka-Anjuta• 12 февраля в 14:18
Ответ дляoboeva
Опять сбор данных
та з такою постановкою питання і збір даних теж не буде релевантним
Veronika_100k• 12 февраля в 14:20
Какой манипулятивный опрос. Всё, как завещала зеленая методичка 😂
Тигрик 62• 12 февраля в 14:20
Чому ви За кордоном пишете разом? Правопис змінився?
Стрекоза любви• 12 февраля в 14:20
Ваше питання буде актуальним після заключення мирного договору (умови?) і вибору наступного президента.
Ось тоді тільки можна буде теоретично говорити про щось.
oboeva• 12 февраля в 14:20
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Мне уже на телефон звонили,предлагали пройти анкету на мин 15. Со второго раза я не поняла,как ох организация называется, после вопроса о цели опроса, бросили трубку.
e-lena090283• 12 февраля в 14:21
Люди спокійно і гарно жити хочуть ЗАРАЗ, а не чекати 30 років!
Тигрик 62• 12 февраля в 14:22
Прислівникові сполуки за кордоном, за кордон правильно писати окремо: перебувати за кордоном, їхати за кордон. Разом пишемо тільки іменник закордон, уживаний у розмовній мові, та його словоформи.
anonimka_911• 12 февраля в 14:23
Мені через 30 років буде майже 70. От,мабуть,і бабусі так думали і мами - отот і заживемо...
anonimka_911• 12 февраля в 14:25
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А який сенс таких питати, це їм буде по 80-90? В Україні так довго не живуть.
Seehund• 12 февраля в 14:31
Кто ж вам помешает хотеть, хотите.) Я за свою жизнь не помню спокойного прямо времени, постоянно какая- то фигня происходит, то 90-е, то майданы, то завод по тихому растащили, то война.
Pole• 12 февраля в 14:32
Ответ дляSo_so
А где не верю, я в Украине?
так, ця категорія чомусь пропущена...
Pole• 12 февраля в 14:34
Ответ дляanonimka_911
А чому тоді так важлива думка закордонних ’нежильців’?
’Не вірю (мені 41-60 закордоном’
anonimka_911• 12 февраля в 14:35
Ответ дляPole
’Не вірю (мені 41-60 закордоном’
Ну може хто думає повернутися
Nataliiazp• 12 февраля в 14:35
Ответ дляSo_so
А где не верю, я в Украине?
Три раза перечитала, искала этот пункт)