Меня не звали• 12 февраля 2025

Порадьте шампунь від лупи

Порадьте, будь ласка, шампунь від лупи, не дуже дорогий до 300-400грн. Крім сульсени.
Радять такий але дорогувато для мене(
Десь так, але...• 12 февраля 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Той шампунь, що вам порадили, той самий склад, що у Сульсени.
1000%
пані Солоха• 12 февраля 2025
Муж пробовал разные шампуни, но именно этот Виши реально работает. Беру по акциям в розетке часто его.
Десь так, але...• 12 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
Теж тільки хотіла цей порадити, сама користуюсь, шкіра голови каже дякую. Але окрім нього користуюсь ще уріяж (раз тим, раз іншим). Зараз на нього на нотіно дуже хороша знижка, 500 мл за 480 грн, вам вистачить на пару місяців точно
Моїй доньці на 10 місяців вистачило, які пару місяців.
Дама-мадама• 12 февраля 2025
Ответ дляДесь так, але...
От, тим більше У мене ще й чоловік ним миє голову, тому так написала)
Этожзвяздаяегообожаю• 12 февраля 2025
Заменила деркос и сульсену этим шампунем. Помог
Червона рута• 12 февраля 2025
Дивіться щоб у сладі на початкових позиціях була саліцилова кислота. Рекомендую спробувати ось цей досить бюджетний,але дієвий - Balea Shampoo Anti-Schuppen
автор Меня не звали • 12 февраля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
В тому і справа, що все індивідуально, треба пробувати.
Плюс, можу припустити, що у лікаря ви не були і то може бути зовсім не лупа, наприклад
Та не була. Буду пробувати тоді різні
автор Меня не звали • 12 февраля 2025
Ответ дляdulenok
Ребенку Сульсена не помогает почему-то, а вот Низорал за 2 мытья вывел перхоть. Мне и Сульсена нормально, когда появляется перхоть
Нізорал колись давно купляла, посипалось ще гірше, ще й свербіло дуже
автор Меня не звали • 12 февраля 2025
Всім дякую
маминаБубочка• 12 февраля 2025
Ответ дляДжем Шакіри
А пасту Сульсену пробували?
А ще мені дерматолог радив спрей Белосалік. Так пастою Сульсена і цим спреєм я від лупи врятувалася. Тепер якщо щось десь починає чухатися, пшикаю одразу, і проходить.
Ну Белосаликом все-таки продолжительно пользоваться нельзя из-за гормонального вещества в составе. В нашем случае Белосалик + шампунь Скин-Кап (назначение доктора) не дало никакого эффекта. Еще пользовались шампунем Дермедик от перхоти, о нем тоже много положительных отзывов, и у нас после него состояние чуть лучше было, чем после СкинКап с белосаликом. Но в целом тоже результата почти нет. Сульсена лучше всего помогала, но тоже не до конца и ненадолго.