Маргарита и Мастер• 12 февраля в 16:19
столик чи підставка для ноута
Вітаю. потрібна порада, що краще замовити для ноута: столик на ніжках чи підставка. це для варіанту, коли хочеться іноді попрацювати на дивані, в ліжку. Дякую.
Гарні диньки• 12 февраля в 16:23
смотря в какой позе вы планируете сидеть за ноутом) я обычно на карачках по типу позы лотоса, поэтому мне столик слишком высоко был бы. если лежать на спине, то столик удобнее
СережкинаЯ• 12 февраля в 17:07
Купувала к юску не дерев´яний, дуже тяжкий і модна було об нього прибити пальці. Дивіться щоб він був легкий
Лама_мама• 12 февраля в 17:36
у меня такой же как выше на фото. я работаю всегда в кровати. очень удобная вещь, рекомендую