Тут как тут• 12 февраля 2025
Норм полотенце?
Муж попросил на 14/02.
Сорока-ворона• 12 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Мій цього року не спитав що я хочу.
Напевно купить букет в куми. В куми такі дорогі букети, 2200 і вище
А на Валентина вона наробила сердечка коробочки, де квіти коротенькі, в оазісі. Як натягнути що це не подобається
Букету красивому була б рада, який у вазі стоїть хоч тиждень. Але не коробочці з оазісом.
Дівчата, як мудро натякнути?
Так и скажіть- ой, проходила біля квіткового магазину- такі гарні кущові троянди/еустоми/ жовті тюльпани в букетах. А потім- ненавиджу букети в пакунках з ручками . Тільки квіти. Але декілька раз треба повторити. Бо він може з усього почути троянди і пакунок . І буде у вас букет в пакунку/оазіс.
БоВжеВільна• 12 февраля 2025
Не люблю вафельные полотенца ( у них вид дешевый и казенный ), вафли не люблю тоже
Сорока-ворона• 12 февраля 2025
Ответ дляНаездница
У меня спортивное микрофибровое, очень классное, мое любимое)
В Декатлоне отличные спортивные полотенца- лёгкие, тонкие хорошо впитывают и быстро сохнут
Наездница• 12 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
У меня именно из Декатлона. Голубое с салатовой петлей
Сорока-ворона• 12 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Я сыну серое покупала на плаванье. Он с ним и на море, и в бассейн, и в баню.
Замулена ріка• 12 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
😂😂😂 це точно
Лика-прилипка• 12 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну, якщо ви не троль, то відповім. Як на мене вафельні рушники зовсім не підходять для тіла, вони деформуються, жорсткі і погано випитують. Якщо ви хотіли тоненьке-то краще брати з мікрофібри
Кому що подобається.
Мій саме вафельними багато років користується.