Петриківна• 12 февраля 2025
Микро займ , кредит
Возможно оформить микро кредит без присутствия человека ? Звонят коллекторы , что родственница взяла кредит. Она все отрицает . Сумма за 2 года набежала 100 тыс .
Сундучок с каникулами• 12 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Т.е. Человек должен лично присутствовать . По ксерокопии никто не оформляет ?
Вообще нет. Но всякое может быть. Когда ввдают микрозайм, человек ставит подпись, его фоткают.
Петриківна
• 12 февраля 2025
Ответ дляviter33
В електронному вигляді оформляють, не встаючи з-за компа!!
Людина заповняє анкету (паспортні дані. електронка, № тел. свій і знайомого,....)
І дає свій № картки, на який МФО скидають кредитні гроші
Ніхто ніякі документи нікуди не носить і готівкові гроші не передає
У меня подозрение что ее жених бывший , он в офисе работал или работает , я не знаю как это называется
Петриківна
• 12 февраля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Даже так , б.....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Как можно узнать есть ли кредит на человеке ? Как его погашать ?
Ситуация просто ужасная , они звонят всей семье .
Нехай дзвонять...там спокійно можна порішати і сплатити тільки тіло кредити
Ответ дляviter33
Не вводіть людей в оману
Договори мікропозик укладаються в електронній формі, ніхто вже років 10 договори фізично не підписує і це прямо передбачено Законом ’Про споживче кредитування’
Інша справа, що якщо б сестра брала позику і дійсно би набігло 100 000 - подали би вже до суду
Судів і рішень по таких справах - десятки тисяч
а что толлку подавать в суд? есть кредит- есть проценты. плати. или нет?
Петриківна
• 12 февраля 2025
Ответ дляr25-1
Кредит взят 2 года назад , за это время никто не звонил
Ниф_ниф• 12 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Уже призналась?
Петриківна
• 12 февраля 2025
Ответ дляviter33
Мав на увазі, що позикодавці (МФО чи колектори) подали б уже до суду, якщо би дійсно був такий кредит і такий великий борг (100 тис.грн)
А как они человека найдут ? По адресу прописки не живёт
Петриківна
• 12 февраля 2025
Я за сегодня узнала практически все про микро займы , всем огромное спасибо . Пусть родственички не подкидывают такие сюрпризы
Ответ дляПетриківна
При отриманні кредиту заповнюється анкета ( в електронній формі)
Там вказуються дані позичальника (паспортні дані, місце прописки/проживання, телефон, електронка,...)
До суду подають за місцем знаходження боржника/відповідача.
Спершу суддя перевіряє по внутрішніх реєстрах - чи справді місце проживання людини співпадає з тим, що вказав позивач в позовній заяві.
Якщо співпадає - відкривається провадження по справі.
Якщо боржник фактично проживає за іншою адресою, не був повідомлений, не знав про судові засідання і не брав в них участі - це не заважає судовому розгляду і прийняттю рішення по справі (але може бути підставою для апеляції)
Петриківна
• 12 февраля 2025
Ответ дляviter33
Дякую