Дама-мадама• 12 февраля в 19:29
Хто відмовився від алкоголю: які зміни відчули?
Дівчат, цікавить питання. Я не практикувала ніколи напитись до чортиків, межу якось відчуваю, але завжди свята і зустрічі з друзями це якесь вино/шампанське, щось ще.
Зараз була вагітна, потім годувала і якось так повелось, що не пила і мені без цього прекрасно. Бувало, що вже при годуванні друзі вмовляли (та що ти, я пила і вагітна і все добре, чого ти не хочеш) і оце алкогольне насилля і нетверезі пусті розмови, коли ти твереза повністю, поклали початок думкам зовсім забрати алкоголь з життя.
Хто практикував це? Які наслідки?
Відмінусувалися друзі?
Покращилось здоров’я і самопочуття?
Хто практикував це? Які наслідки?
Відмінусувалися друзі?
Покращилось здоров’я і самопочуття?
Весняний Марафон• 12 февраля в 19:33
Ну якщо у вас друзі, які вагітну\годуючу вмовляють пити - то так, скоріше за все ви з цими друзями віддалитеся. Але чи велика це втрата?
Миллениалка• 12 февраля в 19:34
Якщо через алкоголь мінусуються друзі, то вони Вам не такі і друзі, так собутильніки. Адекватним людям не потрібно, щоб навколо них всі вживали алкоголь
Дама-мадама
• 12 февраля в 19:35
А ще намагаюсь зрозуміти, чого у нас в суспільстві так підкреслено переймає всіх питання чи ти п’єш. Наприклад, питання чи будеш ти телячий язик просте: буду/не буду. Але якщо відмовляєшся випити, в 99% ще маєш виправдовуватись - чи ти вагітна, чи ти хвора, чи ти не поважаєш людей чи що ще.
ОноВамнадо• 12 февраля в 19:37
Не п´ю 8 років, точніше можу один раз на рік з подружкою якесь нове елітне вінішко продегустувати 50 грам. Друзі всі на місці, багато хто теж вже кинув пити.
Життя ніяк не змінилось, почуваю себе більш комфортніше. Тепер коли навіть ті 50 грам вип´ю, воно смачненьке, але самопочуття не подобається.
Фоточки нема• 12 февраля в 19:39
Ответ дляВесняний Марафон
Скорее всего автор так слышала, а никто на самом деле ее не уговаривал пить.
Фоточки нема• 12 февраля в 19:40
Ответ дляДама-мадама
Никогда не слышала такого.
Не пью.
Ок.
Все.
Не пью.
Ок.
Все.
Пенек Возмездия• 12 февраля в 19:40
Я не пью уже месяца два, потому что на антидепрессантах.
И мне даже психиатр разрешила пару бокалов вина. Я как-то выпила бокал и поняла, что мне больше не хочется в принципе.
Прикол в том, что от алкоголя я получала кратковременное расслабление нервной системы и отсутствие тревоги. А теперь этих эффектов у меня нет, так как тревога и так снизилась на ад, и я получаю просто чувство опьянения, которое мне не нравится. Думаю, когда прекращу прием, к алкоголю постараюсь не возвращаться
Дама-мадама
• 12 февраля в 19:41
Ответ дляФоточки нема
Ні, це приклад з абсолютно конкретної ситуації: дитині 4 місяці, приятель: та чого ти, моя колишня вагітна пила і годувала пила, дитина класно спала.
ПлакалаВАвто• 12 февраля в 19:43
Любой бокал теперь выливается в головную боль
Больше дискомфорта, чем наслаждения
Пью теперь очень редко
Я довольна. Праздники с вином 0% или шампанским 0%
Больше дискомфорта, чем наслаждения
Пью теперь очень редко
ОноВамнадо• 12 февраля в 19:46
Взагалі є такі дивні люди...
Є родичка подружки, на сумсних зустрічах вона прям зривається чого ти не п´єш, хоча вона молода, до 30 років, я думала то тільки бабці так пристають...ну відповідаю спокійно і дуже впевнено, що якщо мені захочеться я обов´язково вип´ю, зараз мені комфортно, пропоную і тобі розслабитись.
А ну і перший час родичи чоловіка завжди думали що я вагітна вдруге тому і не п´ю...але не дочекались ))))
Пенек Возмездия• 12 февраля в 19:47
Ответ дляПлакалаВАвто
Больше дискомфорта, чем наслаждения
Пью теперь очень редко
Больше дискомфорта, чем наслаждения
Пью теперь очень редко
А есть проверенные вина 0%? Мне понравилось бон вояж из метро сухое белое, очень похоже на обычное. С определенными блюдами все равно вкусового сочетания с вином хочется))
Ашотакоя• 12 февраля в 19:47
Я коли вживаю алкоголь систематично раз два на тиждень почуваю себе краще ніж коли зовсім не п´ю.
3@йk@• 12 февраля в 19:49
Ответ дляДама-мадама
Не пью 10 лет. Как-то так получилось само собой. Специально не отказывалась.
Общество у нас дикое, на самом деле. Постоянно пытаются уколоть, сказать что закодирована или не уважаю)))
Уже привыкла)
Фоточки нема• 12 февраля в 19:49
Ответ дляДама-мадама
И?
Он вам это сообщил. А вы услышали ’уговаривания’?
Молчалка• 12 февраля в 19:49
то такі друзі, тим паче вони ж знають що ви годуєте. Мене теж бісить, коли мене ’змушують’ випити, але зараз інше коло спілкування, тому проблем з питанням немає. Я взагалі можу 150 вина розтягувати на весь вечір посиденьок і ніхто не питає нічого
Безпринципова• 12 февраля в 19:50
Ответ дляДама-мадама
Автор,може у вас таке оточення що вам треба виправловуватися
Дама-мадама
• 12 февраля в 19:50
Ответ дляФоточки нема
И?
Якщо пр кожному розливі по бокалам тебе питають, чи ти не надумала і «давай випий», то для мене це вмовляння. Питання це коли один раз: будеш-не буду. І питання закритк
3@йk@• 12 февраля в 19:51
Ответ дляФоточки нема
Никогда не слышала такого.
Не пью.
Ок.
Все.
Не пью.
Ок.
Все.
У меня на работе коллектив очень пьющий))) тяжеловато с ними. Я как белая ворона.
Хотя, общительная и умею расслабляться и веселиться и без алкоголя.
Каждому рассказывать, что мой организм не переносит алкоголь - странно. Приходится шутить. Но, смотрят странно и обсуждают за спиной.
Безпринципова• 12 февраля в 19:51
Ответ дляДама-мадама
В на такого немає,хто хоче пьє,хто хоче ні, абсолютно нормально всі сприймають
Нехай щастить• 12 февраля в 19:51
Ответ дляДама-мадама
пьют только у нас?
нет. во всем мире
может это вы дикая
а вы тоже до этого всегда пили... и ничего же? люди к этому привыкли
у меня есть знакомые не пьющие - никто их беременных не спаивал, да и 20 лет после этого тоже
нет. во всем мире
может это вы дикая
Дама-мадама
• 12 февраля в 19:52
Ответ дляМолчалка
Я така ж, але зловила себе на думці: чого я сьорбаю той келих і роблю вигляд, замість того, щоб просто пити те, що я хочу з безалкогольного, а не вдавати, що п’ю
Фоточки нема• 12 февраля в 19:52
Ответ дляДама-мадама
Не воспринимайте как уговоры.
Нет и все.
Нет никаких проблем на самом деле если их не придумывать.
А так создаётся впечатление что вы хотите выпить , но сами себе не даёте и вам мерещатся ’уговоры’.
Нет и все.
3@йk@• 12 февраля в 19:52
Ответ дляПенек Возмездия
Вот и меня теперь пугает это изменение состояния сознания и не нравится
Пенек Возмездия• 12 февраля в 19:52
Ответ дляОноВамнадо
Взагалі є такі дивні люди...
Думаю, им некомфортно, что кто-то не пьет, потому что в глубине души они понимают, что алкоголь - это вред. И когда перед глазами человек, который отказался, а они - нет, это раздражает. Типа, сидит тут такая правильная, нехрен, пусть тоже выпьет
Нехай щастить• 12 февраля в 19:52
Ответ дляДама-мадама
зачем сьорбать в 4 мес ребенка?
Фоточки нема• 12 февраля в 19:53
Ответ дляБезпринципова
И нет, мне совершенно не сложно сказать в очередной раз : нет, не надумала, спасибо за беспокойство.
Молчалка• 12 февраля в 19:53
Ответ дляНехай щастить
зачем сьорбать в 4 мес ребенка?
это если он на гв, если искуственник то можно, понятно что не в зюзю
Фоточки нема• 12 февраля в 19:54
Ответ дляДама-мадама
Зачем вы это делаете?
Я люблю колу и на всех праздниках спокойно пью колу и не притворяюсь.