Я таке знаю• 12 февраля 2025

Щоб економити потрібно мати гроші. Як це донести до свекрухи?

Вона має достаток вище середнього і постійно нам з чоловіком дорікає що ми не економні.
Вона коли бачить акцію то купує все одразу по 10 штук . Чи наприклад часто їздить в МЕТРО і там бере ту кількість товарів яка іде на максимально низьку ціну. Як їй пояснити що ну не можемо ми купити одразу 34 батончика баунті, що б вони були по 20 грн бо це одразу треба викласти 680 грн . Чи там купити 6 пляшок олії , чи 5 кг курячого філе . Мені хоч би хватило на все необхідне , про запас мова не йде взагалі .
То ж виходить для того що б економити треба мати грошей вдоста 🤷‍♀️
Як цій жінці пояснити?
Вже просто дістала .
КонФФетОшка• 12 февраля 2025
Почему вы должны ей что-то объяснять? Перерезайте пуповину
После шести ни-ни• 12 февраля 2025
Матом
Ноу коммент• 12 февраля 2025
20 баунти это не про экономию
Просто звязда• 12 февраля 2025
проблема тут не в том, что вы не экономные, а в том, что она дорикае. вот с этим надо бороться
Просто звязда• 12 февраля 2025
Ответ дляНоу коммент
20 баунти это не про экономию
тоже посмеялась. а 5 кг филе вполне можно запланировать при покупках
Метровий сантиметр• 12 февраля 2025
А с фига ли ваша свекруха вам задвигает что-то про ваши расходы?
Херсон це Україна• 12 февраля 2025
Це спосіб життя такий, але нав´язувати його вона не має права. Але насправді діло не в достатку.
Ноу коммент• 12 февраля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Может живут у нее 🤷🏻‍♀️
Либо деньги просят
So_so• 12 февраля 2025
А откуда она всё это знает? Моя свекровь реально без понятия, что у меня в холодильнике.
дякую аж підскакую• 12 февраля 2025
А почему вы такие вещи обсуждаете со свекровью?
Для чего вам доносить что-то?
СкумбріяП8• 12 февраля 2025
Авторко ,така ж ситуація була .
А як захворіла то грошей на лікування не мала зовсім . Економістка ….
Иванка Бур• 12 февраля 2025
Ви скажіть,що ходите в АТБ і маєте картку на знижки.
Асортимент метро вам не підходить.
А в другий раз запитайте,чи це вона вам купила?
Як міряти?• 12 февраля 2025
ой, моя тоже вечно вставляет свои 5 коп, мол куда вы деньги деваете...смешная)) живет одна, коммуналку ей платит старший сын, продуктами помогает младший, ходит в обносках 10 летней давности, о новых вещах и слышать не хочет, зубы вырвала все и сделала вставную челюсть, бо то ж дешевле...ни с кем не советовалась.. никуда не ходит, ничего особо не покупает, мыльно-рыльное, косметику мы на праздники дарим, телефон мы купили на юбилей...Сидит дома, телек смотрит, конечно ей некуда тратить деньги)
Ацетилсалициловая кислота• 12 февраля 2025
А нащо купувати в Метро 5 кг курячого філе, якщо сьогодні в Сільпо можна купити хоч 300 г філе по ціні 14.90?
Любительница• 12 февраля 2025
Она покупает и живёт за ваши деньги?
НуКаНаКа• 12 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
Я, например, не могу)
Люблю_смаколики• 12 февраля 2025
Соглашайтесь на ее экономию - выкупайте у нее то, что вам надо. И вам дешевле, и ей лишних складов не будет.
Любительница• 12 февраля 2025
Она пытается вытащить вас из ловушки бедности
Добрая свекровь• 12 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ми, наприклад, в більшості купляємо м´ясо оптом, робимо тушенку, крутимо фарш і багато заготовок за вихідні, так зручніше в плані часу, чим кожен день свіже і вошкатися з ним. Дійсно виходить економніше, хоча нам не принципіально.
Ответ дляДобрая свекровь
Ви вважаєте, що краще цілий вихідний на цей процес убить? Ні, я краще у вихідний відпочину, погуляю а в будній мені неважко витратити годину часу на готування, ще й на прогулянку час залишиться. Тим більше, все одно, до вашої м´ясної заготовки треба салат зробити і гарнір, а його не заморозиш