Ненька наша• 12 февраля в 22:29

Расскажите про зубную пластинку

Дочке 7 лет, вылез передний верхний зуб криво. Я понимаю, что нужна пластинка. На следующую неделю записаны к ортодонту. Но до этого хочу узнать у тех, чьи дети носили. Какая лучше: съёмная или не съёмная? Сильно ли ребёнку сначала неудобно? Можно ли есть орехи и прочую твёрдую пищу? Если съёмная, не стесняется ли ребёнок её в школе снимать, когда ест? Сколько стоит в среднем пластинка? Помогла ли?
Пукаш• 13 февраля в 07:18
Дочці поставили пластину змінну, для розширення щелепи. Нижні 2 повилазили за 1 зубами, було дуже мало місця. Проносила вже 7 місяців- всі зуби стали в один ряд. Верхні теж вирівнялися. Зараз будемо носити лише на ніч. Носила без питань, іноді звісно було не хочу, не буду. Але я за цим сильно слідкувала, бо по перше гарна посмішка і здорові зуби це чудово, по друге - 16 тис коштували нам дві пластини. Не хотілось просто викинути їх на вітер
Звикала до неї перші 2-3 дні. В школі в їдальні знімає без проблем, одягає теж
Миємо вже вдома, тому що в школі це робити нереально
Кожен місяць ходимо до стоматолога - вона корегує її, дивиться чи все нормально
Чим якісніше її носите, тим швидше наступає ефект
автор Ненька наша • 13 февраля в 10:51
Ответ дляПукаш
А в школі куди класти пластинку? Є якійсь контейнер спеціальний? Чи просто у серветку? Серветка ж загубитися може...
Поторописька• 13 февраля в 11:44
Ответ дляФрекен бок
А как пластина выглядит? Она что покрывает зуб,б
Пластину которую носила я, выглядила в виде пластины, которая покрывала небо, к ней прицеплена типа проволки, которая и ровняет зубы
Фрекен бок• 13 февраля в 11:45
Ответ дляПоторописька
так от чего желтіе пятна? от железяк?
Пез Году Неделя• 13 февраля в 11:49

ортодонт розказує

з 24 хвилини. Погоджуюся.
Дитині молодшій ставила не з´ємний. Старша -ще тоді не було таких,намучилися зі з´ємною, два рази губилася. До війни коштувало до 10 тис. Результат швидкий.В рази менше треба носити,менша за розміром.
п.с.(з 56 хвилини червоні прапорці в каб ортодонта)
не всі ортодонти ще працюють зі з´ємними,то тулять з´ємні,бо ще не доросли до технологій. Особисто стикнулася
Поторописька• 13 февраля в 11:52
Ответ дляФрекен бок
так от чего желтіе пятна? от железяк?
В мне так, я думаю ота проволка терла зуби, але я носила в років 8, зараз мені 43, сподіваючись зараз інші технології
Пукаш• 13 февраля в 14:43
Ответ дляНенька наша
Так, дають коробочку і вона туди їх складає
Проблем нема з цим