Партизанка• 12 февраля 2025
Чи можна Сингуляр якщо є мокротиння і хрипи у бронхах?
Призначив педіатр…
Якщо заглянути в інструкцію, то не сходиться.
Партизанка
• 12 февраля 2025
Призначив і беродуал, і сингуляр
Перед цим було 5 днів пектолвана плюща. Педіатр притомний? Якась каша-малаша?
Партизанка
• 12 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Если у Вашего ребенка респираторная аллергия, то может помочь (моей дочке очень помогло).
Бронхіт🙄
Сонечко• 12 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Призначив і беродуал, і сингуляр
Саме так, повна каша
Сингуляр дає ефект при довготривалому прийомі, показання астма, обструкції
Перша скрипка• 13 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Саме так, повна каша
Так написано в інструкції. Моїй дитині майже за декілька днів допоміг (бронхіт лікували декілька місяців - педіатр за педіатром, пульмонолог).
Але так, довготривалий прийом препаратів монтелукасту - то стандарт для алергіків.