Пише Телеграф.
Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.
▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.
▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
SantaMonika• 13 февраля в 09:34
Ответ дляlilu1990
Ми може і не будем врятовані. Може України більше ніколи не буде у тому вигляді як вона була
Важливо врятувати європейську цивілізацію
Кому важливо? Да не переживайте за них, вони самі себе врятують ( і без вас )
frumoasa17• 13 февраля в 09:35
Ответ дляlilu1990
Ну ви ж бачите - хтіли, не хтіли. А воювати прийшлося
Тому що Гітлер хотів панувати в світі, у ху@ла вавка совка чи імперії в голові, не більше. І нова холодна війна, щоб своїх деганів лякати.
Солнечная_я• 13 февраля в 09:41
Не хочет Европа никакой войны и не готовится к ней. А вся эта «подготовка» просто отмывание денег. И пугалки для этого. И пуйлу та Европа сдалась, ему выгодно продавать туда нефть и газ и все.
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля в 09:42
Вау... есть волшебные люди, которые читают эту помойку ТРУХА..
ух ты.
Perfect look• 13 февраля в 09:46
Ответ дляLudaSHS
Поки один з них другого не ’ кинув’,?
Чи до поки цей світ з цими дідо не збожеволів далі, і почнеться щось інше страшне.
Зараз такий режим включено що вже нічому не здивуюся.
Старі свіхнуті люди не мали б бути у руля ядерних країн.
Прям Гитлер и Сталин 2.0
Только в их роли глубокие деды
Ответ дляФорсия
Чого наші люди такі недалекі?
❗️росія готує повномасштабний напад на Європу, – розвідка Данії.
▪️рф може бути готова розпочати війну проти НАТО впродовж наступних 5 років;
▪️кремль перебудовує свою армію, щоб воювати з Альянсом на рівних;
▪️Це відбувається за фінансової підтримки з боку Китаю, Північної Кореї й Ірану;
▪️Готовність рф ризикувати війною з НАТО може зрости, якщо європейські країни не будуть нарощувати військовий потенціал у відповідь;
▪️рф може розв´язати локальну війну проти сусідньої держави, окрім України, впродовж 6 місяців.
Ответ дляlilu1990
Чого наші люди такі недалекі?
Удалено администрацией...
Солнечная_я• 13 февраля в 09:54
Ответ дляlilu1990
Чого наші люди такі недалекі?
Тот же вопрос, чего такие недалекие и доверчивые.))
Perfect look• 13 февраля в 10:16
Ответ дляlilu1990
Чого наші люди такі недалекі?
Каким образом пуйло нападет на Данию ? Прилетит на голубом вертолете ?
Или вы считаете он туда легко дойдет ?)
Ответ дляPerfect look
Или вы считаете он туда легко дойдет ?)
Кожен раз я пишу. Я вже устала. Це все описано десятки разів. Уже тестування кібератак, УЖЕ, ще активні бойові дії не почалися. Уже в Європу заганяється куча сплячих агентів Москвы. Уже замахи на високих посадовців з метою залякування. Уже іде війна з європою. Чи для вас війна тільки стрілянина і вибухи?
Ответ дляOlvia1987
Яку саме історію?Другої світової війни?Так це не єдина війна,яка була у світі.Їх тисячі і кожна індивідуальна.Турки захопили частину Кіпру,а далі не пішли.Це як приклад.
Почитайте форуми (хоча би форуми, я вже не кажу про закриті чати) кацапських ракушок. У них ейфорія. Вони хочуть до Лісабону
Та кому я пояснюю. якщо зараз мета таких як ви вброшених ботів -
Приспати увагу
Bransoletka• 13 февраля в 10:31
Ответ дляlilu1990
Я вже не худаю. Снідаю шоколадкою.
Ай-яй-яй. Дисципліна має бути
Ирина-bbd0• 13 февраля в 10:31
Ответ дляSova splushka
Угу, і ви б казали, що Чехословаччина перемогла, коли її розділили?
Так, є ненульова ймовірність, що десь там колись у майбутньому, можливо і далекому, але Україна таки реально переможе.
Але це не та точка зараз, коли вистоять крупні міста і все таке, геть не так. Це спроба подати поразку під не таким гірким соусом.
Подаёт поразку пид соусом хай соловьев кацапам своим .заворачивая в подарочную упаковку денацификацию.демилитаризацию и издохшие свои новоросии)))))
Это ж как нужно ненавидеть свой народ и армию.чтобы со старта заняться обесцениванием всего сделанного )))))
Кацапи вже готують підґрунтя, щоб обґрунтувати своє наступне право сильного. Я бачила вже безліч таких твітів. Спочатку відносилась до цього несерйозно, але зараз, спостерігаючи, за тим, як легко маніпулювати вестернами, критичне мислення яких витісните кліповим, як ведуться пропагандистські роботи по всім соцмережам…
І саме х-ве, що постраждають країни, які нас найбільше підтримували всю дорогу.
JannyMoney• 13 февраля в 10:35
Не знаю что там трампуля, но лидеры европейских государств выступили с заявлением, что во всех переговорах по Украине должны участвовать и они и Украина.
пуйло слишком хитрое. сначала пищит, что мол Украина управляется америкой, но сам де при этом отказывается договариваться напрямую с Украиной. Слишком манипулятивно. Не прокатит.
JannyMoney• 13 февраля в 10:36
Ответ дляlilu1990
Приспати увагу
на фига в говне копаться?