lilu1990• 13 февраля в 07:44

Зараз це світ путіна і трампа

Пише Телеграф.

Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.

▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.

▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
виктория7аас• 13 февраля в 09:17
Ответ дляdarsi
Ну якщо плани пуйла були про повну окупацію Лівобережної України, то можна й перемогою назвати, що ці території залишились, що залишилась держава. Фінляндія теж лишилась території у війні з СРСР, але совєти самі зазнавались, що вони відчували поразку в перемозі над фінами, тому що плани не реалізувались і отримали суттєві втрати.
Планы у пу меняются он уже выдвинул новое условие для переговоров - полная капитуляция Украины

tanysha777• 13 февраля в 09:18
Чікаси, нє сцитє - вже скоро стане легше

Мене влада не отруїла, цим я і відрізняюсь від путіна. У мене є час, а він точно скоро помре, – Зеленський для The Economist.
SantaMonika• 13 февраля в 09:20
Ответ дляlilu1990
Звичайно, не буду. А підйомні?
Ясно. Не лякайте Європу війною, вони з путіним цілуватися будуть і торгувати хочуть. Словаччина і Угорщина вже. Німеччина наступна вже на черзі.
Не надійтесь на поляків. Вони теж за нас воювати не будуть
Розвалити росію ми не зможемо при нашому житті. Поганий мир буде кращим варіантом, ніж війна
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:21
Ответ дляSantaMonika
Чемберлен теж хотів з Гітлером цілуватися і торгувати. Ми це все вже проходили.
frumoasa17• 13 февраля в 09:21
Ответ дляSantaMonika
Вона волонтерить !
Боже збав від такого волонтерства
Madinkaaaa• 13 февраля в 09:22
Ответ дляlilu1990
Війна ще далеко не закінчилася. Що ви там собі нафантазували - не зрозуміло
Знаете, если б мы все ориентировались на ваши слова...
Которые ни разу не сбылись, кстати
Madinkaaaa• 13 февраля в 09:23
Ответ дляlilu1990
Дорогі наші болотні недрузі

Якщо ви думаєте, що на цьому все і готові хоронити Україну. Я вам нагадаю. Що велике бачиться тільки з відстані. І нічого ще не закінчилося, а можна сказати тільки починається

Путінізм і російську імперію буде подолано. Як би того не хотів захід. Йому прийдеться знищити те, що він беріг, кормив і поїв стільки років

Да, через жертви, можливо через поділ України, може, через локальну ядерну війну. Але імперія путіна буде знищена. Даже в цьому не сумнівайтесь
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:23
Ответ дляMadinkaaaa
Которые ни разу не сбылись, кстати
Історію почитайте
Madinkaaaa• 13 февраля в 09:23
Ответ дляSantaMonika
Стоп. Ви ж тільки обіцяли переїхати в Сибір, якщо трамп дасть грошиків
Не тільки манька тут промишляє
Так манька хоть за деньги старается
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:23
Ответ дляMadinkaaaa
Удалено администрацией...
SantaMonika• 13 февраля в 09:25
Ответ дляlilu1990
Ви нічого не проходили.
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:26
Ответ дляSantaMonika
Примирення – це дипломатична стратегія. Воно передбачає поступки агресивній іноземній державі з метою уникнення війни. Найчастіше примирення асоціюють з прем’єр-міністром Великої Британії Невіллом Чемберленом, який перебував на посаді з 1937 по 1940 рік.

Ця стратегія не зупинила Адольфа Гітлера та нацистів. Вони були повні рішучості завоювати територію і вести війну.
SantaMonika• 13 февраля в 09:26
Ответ дляfrumoasa17
Боже збав від такого волонтерства
Я про то, что написує вже безплатно, досі по інерції 😂
Fialkaaaa• 13 февраля в 09:26
Ответ дляlilu1990
Історію почитайте
Блін, так у кожної історії свій конфлікт, я думаю, це не зовсім правильний аргумент, бо всі конфлікти індивідуальні. Та й часи змінюються
frumoasa17• 13 февраля в 09:27
Ответ дляlilu1990
Для чого х#йлу окупація всієї Європи? Щоб що? А то всі говорять про війну з Європою, а ось для чого вона, ніхто не говорить. Звісно мова не про країни Балтії. Вони під ризиком. Китай дасть добро, на кому він буде гроші заробляти?
doktoral• 13 февраля в 09:27
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
У неї бояришнік зранку
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:27
Ответ дляFialkaaaa
Британські чиновники не були впевнені, наскільки серйозно слід сприймати маніфест Гітлера. Деякі припускали, що пріоритети Гітлера зміняться, коли він візьме на себе обов’язки управління. Примітно, що Невілл Чемберлен вважав, що британський уряд може сумлінно вести переговори з Гітлером. Чемберлен сподівався, що якщо заспокоїти Гітлера (тобто погодитися на деякі його вимоги), нацисти не вдадуться до війни.
SantaMonika• 13 февраля в 09:27
Ответ дляlilu1990

Часи змінюються, події і люди
Вас ніхто рятувати не буде
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:28
Ответ дляfrumoasa17
Люди, учіть історію і психологію. Скільки можна казати?
frumoasa17• 13 февраля в 09:28
Ответ дляSantaMonika
Змиритися не може
SantaMonika• 13 февраля в 09:29
Ответ дляlilu1990
doktoral• 13 февраля в 09:29
путін країни Балтики пройде за день.Навіщо йому зупинятися?Піде далі з мільйонною армією
frumoasa17• 13 февраля в 09:30
Ответ дляlilu1990
Нема однакових подій в світі та історії.
doktoral• 13 февраля в 09:30
путін-це гітлер2.Той не зупинявся.
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:30
Ответ дляfrumoasa17
Всьо те саме

Антивоєнні настрої та підтримка політики примирення були дуже поширені в Британії. Найпотужніші верстви британського суспільства підтримували примирення. Серед них були відомі бізнес-лідери та королівська сім’я. Британська телерадіокомпанія (BBC) і видання The Times публічно схвалювали цю політику. Більшість лідерів Консервативної партії також її підтримували, а Вінстон Черчилль був помітним винятком.
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:31
Ответ дляfrumoasa17
Людство ходить по граблях кожні 60 років
frumoasa17• 13 февраля в 09:32
Ответ дляlilu1990
Всьо те саме

А що країни повинні бажати війну?
Це тільки раша цим живе. Захід давно пішов з прогресом далі.
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:32
Ответ дляSantaMonika
Часи змінюються, події і люди
Вас ніхто рятувати не буде
Ми може і не будем врятовані. Може України більше ніколи не буде у тому вигляді як вона була

Важливо врятувати європейську цивілізацію
автор lilu1990 • 13 февраля в 09:33
Ответ дляfrumoasa17
А що країни повинні бажати війну?
Ну ви ж бачите - хтіли, не хтіли. А воювати прийшлося
SantaMonika• 13 февраля в 09:33
Вихід номер 2. Маня Нік -докторал, я вже в блоці, скоро всі там будемо