lilu1990• 13 февраля 2025

Зараз це світ путіна і трампа

Пише Телеграф.

Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.

▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.

▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Яку саме історію?Другої світової війни?Так це не єдина війна,яка була у світі.Їх тисячі і кожна індивідуальна.Турки захопили частину Кіпру,а далі не пішли.Це як приклад.
когда турки нападут этот пример очень пригодится

Perfect look• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Кожен раз я пишу. Я вже устала. Це все описано десятки разів. Уже тестування кібератак, УЖЕ, ще активні бойові дії не почалися. Уже в Європу заганяється куча сплячих агентів Москвы. Уже замахи на високих посадовців з метою залякування. Уже іде війна з європою. Чи для вас війна тільки стрілянина і вибухи?
Ну и ? Чего бояться обычным датчанам ? Холодная война с рашкой давным давно идет.
Физически раша туда никогда не дойдет, ракеты тоже не полетят, так как сразу же будет обратка на рашу.
Так что за датчан не волнуйтесь )
Perfect look• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Почитайте форуми (хоча би форуми, я вже не кажу про закриті чати) кацапських ракушок. У них ейфорія. Вони хочуть до Лісабону

Та кому я пояснюю. якщо зараз мета таких як ви вброшених ботів -

Приспати увагу
Они могут хоть до Вашингтона хотеть. Чем и кем ?
И при чем тут рашаботы ?
рашаботы как раз рассказывают как рашки дойдут до Лиссабона )
Все прекрасно знают, что нет там кем и чем. Они за три года войны даже до западных регионов Украины не дошли, какая Дания, какой Лиссабон? Ну, смешно )
Olvia1987• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
На кого нападут?
In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Каким образом пуйло нападет на Данию ? Прилетит на голубом вертолете ?
Или вы считаете он туда легко дойдет ?)
Так там і не йшлося саме про Данію. Перечитайте ще раз. Це просто озвучила розвідка Данії
Perfect look• 13 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
На кого нападут?
Выдали новые методички )
То орали - кого вы боитесь, эти чмобики в лаптях дохнут как мухи и воевать не умеют вообще )
Теперь новая песня - грозные рашисты дойдут до Лиссабона 🤣
Perfect look• 13 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
В смысле не было речи ? Как раз Дания тоже готовится )
Очень хороший вариант отмыть деньги, запугать людей войной.
Автор темы говорит, что и до Лиссабона рашки собираются дойти 😂
Olvia1987• 13 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Я не поняла,вы переживаете,что рашки на Европу нападут потому,что наша война закончится? Интересно, интересно
In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Мова йшла про одну з країн НАТО. А так як має працювати стаття 5, то авжеж всі розуміють, що мають бути готові всі. Тим паче, що з ізоляційною політикою США, яке ще й стрибає на Данію, як на країну союзника по НАТО, в питанні Гренландії, то тут не сильно варто на них розраховувати.
Ви думаєте, що союз китаю, росії, ірану та пн.кореї тільки заради 20% України?

Olvia1987• 13 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Выдали новые методички )
И самое главное,за Украину так не переживали,как за Европу.Это говорит о многом.
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
На кого нападут?
Турки захопили частину Кіпру,а далі не пішли.Це як приклад. (с)
К чему ваш пример?
In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
К чему ваш пример?
Так там до цих пір є британські бази та миротворці. Нам таке не світить.
darsi• 13 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Хочешь миру-готуйся до війни. Чули такий вислів?
Ирина-bbd0• 13 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну не кречат украинцы ’путин памаги’ как Вам мечтается.не кричат)))))
Повторю.никакие внутренние звездецы не обнулят все преступления гнойной кацапни! Кацапня может и не надеяться)))))
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
американское не светит, а европейское...неизвестно.
In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Про європейські навіть не йдеться. Під питанням миротворці з країн поза блоком НАТО. Думаю, що максимум тут буде знову група ОБСЄ, які в очі довбляться і не знають з якої сторони відкрили вогонь 🤑🤑🤑
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
вроде этот вариант исключили потому что он уже показал свою неэффективность в предотвращении войны
Terramiss• 13 февраля 2025
Відчуття що ми Польща у 39 році
Великі дядьки все порішали без нас 😭
Seehund• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Дорогі наші болотні недрузі

Якщо ви думаєте, що на цьому все і готові хоронити Україну. Я вам нагадаю. Що велике бачиться тільки з відстані. І нічого ще не закінчилося, а можна сказати тільки починається

Путінізм і російську імперію буде подолано. Як би того не хотів захід. Йому прийдеться знищити те, що він беріг, кормив і поїв стільки років

Да, через жертви, можливо через поділ України, може, через локальну ядерну війну. Але імперія путіна буде знищена. Даже в цьому не сумнівайтесь
Да, если долго сидеть на берегу реки, то можно дождаться, пока мимо проплывает труп твоего врага, если сам не помрёшь от старости.))

In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Сподіваюсь.
In limbo• 13 февраля 2025
Ответ дляTerramiss
Відчуття що ми Польща у 39 році
Великі дядьки все порішали без нас 😭
Більше схоже на Чехію, представників яких навіть не запросили до перемовин. До речі, Польща підписання Мюнхенської угоди 1 жовтня 1938 року анексувала Заолжя. Тобто Польща разом з нацистською Німеччиною та Угорщиною взяла участь у поділі Чехословаччини. А потім ділили вже Польщу. Події інколи розгортаються дуже цікаво.
Kolibri_18• 13 февраля 2025
Ответ дляMasterMai
У Трампа ще Китай на повістці. То ж скоріш всього готується до війни за Тайвань. Китайці кажуть що в найближчі 50 років вона точно станеться
Ой, Трампу той Тайвань теж нахєр здався
Йому все потоку
Лиш бабло, баблішечко. А тираном, лідером гегемонії він теж хоче бути. Бо для нього і Сі, і пуйло - нормальні хлопці
MasterMai• 13 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Ой, Трампу той Тайвань теж нахєр здався
Йому все потоку
Йому не здався, а от Сі його забере як «історія ескіз землі» ну і доведеться Америці щось робити , бо це сфера впливу
Kolibri_18• 13 февраля 2025
Ответ дляMasterMai
Нічого нікому не доведеться. Все змінилося, США має тепер інші цінності. США швидше дозволить відхапати Тайвань, і буде займатися захопленням територій поблизу себе сама
MasterMai• 13 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Нам залишається тільки спостерігати , але - топи лише на 4 роки , то ж через 4 роки повістка США знов може змінитися
Olvia1987• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
К чему ваш пример?
Проследите за цепочкой комментариев,прежде чем отвечать.
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не думаю що там якась дружба чи симпатія між ними, чи хоч якесь порозуміння. Це лобизання Гітлера зі Сталіним. Трамп готується до власної війни. Тому наша для нього обуза. Без образ для нас
Трамп нідочого не готується. Рудий дід вдягнув корону, нищить півсвіту даючи заробити шалені кошти своїм друзям. А головне мріє про третій термін. Живе в своє задоволення- гольф, футбол, вечірки. Головне на камеру за 15 хв підписати якийсь черговий трешовий білл.
Kolibri_18• 13 февраля 2025
Ответ дляMasterMai
Ви бачите, що твориться? А ще місяць не пройшов з дня інавгурації. Трамп з перших днів переписує конституцію сша. Що йому завадить перетворити сша на монархію? Вибравши руду мавпу, сша себе поховали як країну з демократичними цінностями
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляYeva-c21c
Кордони відкриють нарешті?Хто що думає?
Ні. Років 3 ще точно
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Ненавісний вам Портніков давно казав про Австралію як єдиний варіант ))
Навпаки. Казав не дуже варіант.