Шаманю второпях• 13 февраля в 09:59
Вчора в магазині аж незручно стало
Загалом, було лінь взяти кошик. Назбирала малого товару, батончики, булочки, але втримати було важко. І згадую, що треба ще листівку вітальну докупити. Перебираю, і воно починає розлітатись і падати. А мені було важко втримати в руках уже те, що було. То я й пішла на самокасу(
Блін, стало так незручно
А ви б позбирали? Чи для цього є продавці у торговому залі?
Тільки тема звичайна, давайте без оцих фіолетових смайлів
Блін, стало так незручно
Шаманю второпях
• 13 февраля в 10:42
Ответ дляЗабагаловка
якби гроші свої розсипали -то позбирали б аж бігом...
Ну ви порівняли. За свої гроші я відповідаю, а за товар в магазині керівник і співробітники
Я б розбирала, якби мала змогу
НеВРотик• 13 февраля в 10:42
Ответ дляЗабагаловка
100% І час би знайшовся, незважаючи на поспіх, і куди дрібні речі діти поки гроші збиратиме
Забагаловка• 13 февраля в 10:43
Ответ дляШаманю второпях
Я б розбирала, якби мала змогу
ви відповідаєте за свої ДІЇ
Виннипуховна• 13 февраля в 10:48
Да, я бы собрала за собой. Я и одежду возвращаю на плечики, если задела и она упала, и если передумала брать товар, несу на место, а не куда попало на полку запихиваю. Мне кажется, это элементарное уважение к чужому труду
Гопница-Советчица• 13 февраля в 10:56
Ответ дляШаманю второпях
Я б розбирала, якби мала змогу
Так у вас была возможность. Просто вы не захотели.
Забрызжу ядом• 13 февраля в 11:08
Ця ситуація не заслуговує того, щоб ви про неї 2ий день думали.
Краще, звичайно, позбирати те, що впало.
Але різні ситуації бувають, от мене сьогодні болить спина, то в подібній ситуації не змогла б нагнутися і підняти. І зі сторони виглядала б свинею.
Але зазвичай в черзі на касу я навіть корзини починаю перекладувати рівно, бо їх криво ставляють одна в одну. І я зі своїм ’перфекціонізмом’ (читайте як окр) не можу спокійно на це дивитися.
Амелі на мілені• 13 февраля в 11:12
Ответ дляШаманю второпях
Я бачила в Авропі, єві розкидають товар, кладуть не на своє місце я б´ють косметику. Або кладуть морозиво до хліба, або речі залишають в роздягальні я які не підійшли і що?
я так не роблю, але вчора випадково вийшло.
Для цього ж є продавець у торговому залі.
я так не роблю, але вчора випадково вийшло. Для цього ж є продавець у торговому залі.
Автор,продавец в зале для того,что бы выставлять товар на полки согласно планограмме,проверять сроки,мыть полки и делать инвентаризацию раз в 1-1,5 месяца.Собирать товар за покупателями это точно не ее обязанности
Шаманю второпях
• 13 февраля в 11:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
Та це ж порадниця. Тут ти винен у будь-якому випадку
Море_море_я_скучаю• 13 февраля в 11:24
Ответ дляШаманю второпях
Так чего вам незручно стало?
Если и спешили и не специально и сотрудник есть в зале который должен подбирать после невоспитанных нахабных покупателей-свиней
Шаманю второпях
• 13 февраля в 11:56
Ответ дляГолубая фишка
Автор ви серйозно?
Чого блаженна? Я не прийшла свідомо розкидати і бити ламати в магазин, це вийшло випадково
З понеділка на дієті• 13 февраля в 12:31
Ответ дляШаманю второпях
То я ж ні нащо не претендую
То навіщо ця тема? Зробили негарно і живіть з цим, що ви така.
Ответ дляШаманю второпях
А якщо вдома випадково розсипалось, то так і будете ходити і переступати? До чого тут - я не свідомо?
Шаманю второпях
• 13 февраля в 12:55
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А вдома в мене руки зайняті продуктами?
З понеділка на дієті• 13 февраля в 15:44
Ответ дляШаманю второпях
А вдома в мене руки зайняті продуктами?
Ви серйозно зараз? Пішла взяла кошик, поклала продукти, повернулась зібрала там де «насрала», це ж не на метро їхати.
Пушкининиана• 13 февраля в 20:49
Ответ дляШаманю второпях
В этой ситуации вы однозначно не правы. Но даже не понимаете этого