Шаманю второпях• 13 февраля в 09:59

Вчора в магазині аж незручно стало

Загалом, було лінь взяти кошик. Назбирала малого товару, батончики, булочки, але втримати було важко. І згадую, що треба ще листівку вітальну докупити. Перебираю, і воно починає розлітатись і падати. А мені було важко втримати в руках уже те, що було. То я й пішла на самокасу(
Блін, стало так незручно
А ви б позбирали? Чи для цього є продавці у торговому залі?
Тільки тема звичайна, давайте без оцих фіолетових смайлів
Гопница-Советчица• 13 февраля в 10:14
Ответ дляШаманю второпях
Мені треба було поспішати, на жаль
Это не оправдание.
Две минуты б ничего не решили.
А положить вещи из рук на соседнюю полку, собрать открытки - вышло б не более двух минут.

Вы просто не додумались до такого простого способа
dulenok• 13 февраля в 10:14
Ответ дляШаманю второпях
І я клала, поки не стали зупиняти на виході і перевіряти біля самокас. Може, це в мене такі магазини.
Ашан, Велика кишеня
ну так пусть проверят и идите с Богом дальше
БолеИменее• 13 февраля в 10:14
Ответ дляШаманю второпях
Мені треба було поспішати, на жаль
Ну да. Перебирати листівки час був, а позбирати розсипане - поїзд через 3 хвилин
автор Шаманю второпях • 13 февраля в 10:15
Ответ дляБолеИменее
Ну як треба було купити листівку, то й перебирала
З понеділка на дієті• 13 февраля в 10:15
Завжди збираю. Я ж не свиня. Тому смайлики виправдані. Йду, беру корзину, повертаюсь, збираю все і на касу.
БолеИменее• 13 февраля в 10:15
Ответ дляШаманю второпях
Так, навмисної. У меня випадково це вийшло.
Так хамство не в тому що ви розсипали.
Хамство в тому що не зібрали
Гопница-Советчица• 13 февраля в 10:16
Ответ дляШаманю второпях
Ашан, Велика кишеня
Ну проверили и что?
Я ж не говорю всегда класть в пакет

А именно в этой ситуации. Вы рассыпали открытки. Если рядом не было полки , то вы могли быстро бросить все в пакет, собрать то что рассыпали и идти на кассу.
Все. Проблем нет.

У вас было множество вариантов поступить не по свински, но вы выбрали один - по свински.

Ок. Нет проблем. Сотрудники уберут.
З понеділка на дієті• 13 февраля в 10:16
Ответ дляШаманю второпях
Мені треба було поспішати, на жаль
То навіщо нагрівати? Значить не спішили
Ёшки_Матрёшки• 13 февраля в 10:16
Ответ дляШаманю второпях
Ну я ж ненавмисно, до того ж спішила( якби не були зайняті руки плюс сумка і пакет, звісно, розбирала б. Буває, і яйця падають на підлогу, то люди ж не витирають, а приходиться прибиральниця
Как правило открытки неподалеку от касс. А ещё возле касс всегда есть пустые корзинки.
Это заняло бы у вас 10 секунд.
Гопница-Советчица• 13 февраля в 10:17
Ответ дляШаманю второпях
Значит не спешили никуда на самом деле.
З понеділка на дієті• 13 февраля в 10:17
Ответ дляШаманю второпях
Вас це не прикрашає.
ХвостПистолетом• 13 февраля в 10:19
Ответ дляНесемо світло разом
Не царское это дело поднимать с пола! Есть же обслуживающий персонал для этого 🤣 Боже! До какой степени люди уж очень высокого мнения о своей персоне!
Это наглые....а там персона ноль
Кашка-маняшка• 13 февраля в 10:20
ХвостПистолетом• 13 февраля в 10:22
Ответ дляШаманю второпях
Мені треба було поспішати, на жаль
Удалено администрацией...
ХвостПистолетом• 13 февраля в 10:23
Ответ дляШаманю второпях
Ашан, Велика кишеня
То вы подозрительная личность
Кашка-маняшка• 13 февраля в 10:23
Ответ дляШаманю второпях
А чому ви в магазин без особистого раба ходите? Він би й корзинку вам взяв, і листівочку подав, і яйця ваші підтер...
Will_Be...• 13 февраля в 10:25
Я из тех идиоток, которые идя за буханкой хлеба берут корзинку, потому, что знаю себя - пока куплю хлеб, вспомню ещё про 20 видов товаров. По теме - автор, не красиво обесценивать чужой труд, насвинячили - уберите за собой.
автор Шаманю второпях • 13 февраля в 10:27
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Не з Західної. А ви
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вас це не прикрашає.
То я ж ні нащо не претендую
Лепетун• 13 февраля в 10:27
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 13 февраля в 10:28
Ответ дляШаманю второпях
Не з Західної. А ви
Ви огидна, і неважливо звідки ви.
ХвостПистолетом• 13 февраля в 10:29
Ответ дляЛепетун
Удалено администрацией...
автор Шаманю второпях • 13 февраля в 10:29
Ответ дляКашка-маняшка
Ви огидна, і неважливо звідки ви.
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Ви хоч бачите, кому відповідаєте?
Магиня• 13 февраля в 10:30
Мені дико, що людина може в принципі ставити таке запитання - а чи підібрати те, що кинула?!
І все це - я поспішала, руки були зайняті...
🐷 свинею одним словом. Культура аж пре.
Лепетун• 13 февраля в 10:30
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Вы альтернативно одаренная, если делите всех на западных и нет. И нет, вы не угадали, я не автор.
мистерЛяпсус• 13 февраля в 10:31
Попросила б помощи у прохожего мужчины « Подержите пожалуйста мои булки, пока я собиру с пола» 😂
ГонУрова дівка• 13 февраля в 10:35
То ж ваші булочки та батончики які ви покидали на пол чого не маєте їх піднімати. І таки да давайте без фіолетових смайликів
автор Шаманю второпях • 13 февраля в 10:38
Ответ дляГонУрова дівка
Листівки впали, інше я втримала. Листівки розсипались з полички. Я не ставлю реакцій
Забагаловка• 13 февраля в 10:41
Ответ дляШаманю второпях
якби гроші свої розсипали -то позбирали б аж бігом...