ОдинРазНадетое• 13 февраля в 10:24
Якщо мати постійно б´є дитя кулаками і ковшами по голові,тілу,методично
з ненавистю,при цьому обзиває матами,раз в неділю приблизно тортури.Не алкоголічка.На людях-божий одуванчик.Яка це хвороба в неї?Дитя не любить,ніколи не обняла,не поцілувала,не сказала"доця".Постійно в 1 кім маленький займалась інтимом з різними чоловіками на очах у дитини.Била ло 20 років,поки дочка не втікла заміж за першого попавшого.Усі роки і моральне знущання,розказувала людям,яка донька кінчена,злодюга,наркоманка,навіть писала заяви у поліцію,що донька вкрала одежу в неї і золото.Сама дитина-золота,відмінниця
,вища освіта .Побиття були до крові,зараз у доньки хвороби.Зуби ,спину доньці не лікувала.Правда,голодом не морила,і сяк так одягала.Можливо боялась соціальної служби.Домашнього котика на очах дитини забила до смерті,бо попісяв.Що це за хвороба?Постійно,"нащо я тебе народила?Чому не придушила ще маленькою в колисці?Коли ти здохнеш і я перестану мучиться?Ти ж страшна,тупа,ледащо,за що тобі відмінно ставлять?Ти зас..ка.Візьму твої труси з критичних днів і покажу на весь клас,на всю школу!Хай сміються!Ти така як твій тато(він помер після того вже,як застав дружину з сусідом на горищі)Біжи з девятиповерхівки стрибни!Су..ка"
Меряю линейкой• 13 февраля в 10:48
Ответ дляОдинРазНадетое
донька втекла від неї за 200 км в прийми до свекрухи,яка її не хтіла категорично.Мати дівчини прилетіла в те містечко,влаштувала скандал перед сусідами’Кого ви взяли в хату?Вона така сяка.Визвали поліцію.Сором на весь район.’
і що? дочка - доросла людина. Викреслити маму з життя. І жити далі. Це неймовірно важко, але можливо.
Ответ дляОдинРазНадетое
Генетика онукам.Дочка за себе вже не думає.Здоров´я нема
Это не шизофрения и не психическое расстройство. Это вымещение злости, за просранную ею жизнь на том, кто не мог дать сдачи, на заведомо слабом и беззащитном. Просто тварь.
Это не передается по наследству.
МУСЯкомарова• 13 февраля в 10:57
Ответ дляЧучало яблуні
Зачем это Вам?
Найважливіше: спадковість психіатричних хвороб. По друге, може авторці таки буде легше від розуміння того, що матір була хворою
бювет_в_обед• 13 февраля в 14:43
У меня почти такая же,но немного мягче. Кота просто могла двинуть если он,по ее мнению, что-то не так делал. Меня чаще просто обязывала и считала ни на что не способной, постоянно сравнивала с другими .Тоже не общаюсь с ней много лет. Я ее боялась и слушалась ,поэтому била редко.