Мрію про космос• 06 марта в 07:23

Чи реально економно відпочити в Хорватії

Якщо знімати апартаменти і самостійно готувати? На карті а курортних зонах не знайшла супермаркетів.Буду вдячна за відгуки.
Домашка• 07 марта в 07:50
Ответ дляШукаю трусики
Не кругом, ми доїхали з Литви до Чорногорії через всю Хорватію безкоштовно, по жодній платній дорозі не їхали. Це довше, але набагато цікавіше, ніж по автобану їхати, ну і плюс вигідніше.
У всіх країнах є дороги безкоштовні але хто хоче швидко і комфортно ті пересуваються автобанами а не селами з обмеженнями
І автобани таки платні що в Хорватії що до Хорватії
Альтернативу платним паромам хто на островах теж довші і дешевші маєте ?
Меня много• 07 марта в 09:59
Ответ дляДомашка
Ви не знаєте що таке ол в Туреччині чи Єгипті ? З « розвагами « і тією кухнею
Ми ходимо на море поєднуючи з активностями - не всі сидять в басейні з дешевим пойлом і да в Хорватії ми самі на пляжі - і без натовпів без аніматорів , « спорту « і гала вечорів
)) ото ви в кучу намішали, при чому тут дешеве пійло і ’розваги’? І яке це має відношення до Резервації, вас десь прив´язували силою і давай вливати алкоголь і розважати? Я майже не пью ( бокал сухого на свято) і з розваг мене цікавить море і екскурсії, я не знаю де ви без Натовпу сидите на пляжі, без Натовпу якраз на приватних пляжах, якщо звичайно не якась захудала 3 ка, на Громадських пляжах натовп був скрізь де я не була,а була я чимало де, ну вночі може й не було.
Напишіть це де в Хорватії в сезон на муніципальних пляжах немає людей що ви самі? Ви з палатками стояли в диких місцях?
До речі спортазал і спорт корисний і на відпочинку, а не тільки дороге бухло, але кожному своє
Поліцейський патруль• 07 марта в 14:52
Ответ дляДомашка
Ви теж їздите з продуктами ?
Обычно нет. Но в этом году ,лучше бы взяла хотя бы макарон и тунца. А знаете почему ,приехали мы в день государственного праздника и все закрыто. А второе мы приехали в то место ,где нет кафе и магазинов вблизи... но отдых был крутой вдали от людей
Домашка• 08 марта в 09:47
Ответ дляМеня много
В палатках

Апартаменти знімаємо - можна всю гілку відповідей відслідкувати
Про спорт смішно - кому аквааеробіка спорт а хтось відсьорфом займається
Домашка• 08 марта в 09:51
Ответ дляМеня много
Сидіть в турецьких резерваціях і шось доводьте про бухло , аеробіку і інші люксуси туречини . А наш пляж в високий сезон виглядає так
Хоча далі думайте щось про палатки
Домашка• 08 марта в 09:54
І так . Ми одні з нашими гамаками в природній тіні сосен - про запах та цикад промовчу .
Сонце вам достатньо високо щоб оцінити що це не ранній ранок ?
Але звісно хто відмовиться від такого на користь аніматора
В віллу в пішій доступності побачите чи палатка там ?
автор Мрію про космос • 08 марта в 14:23
Ответ дляДомашка
Хоча далі думайте щось про палатки
Як гарно!Дякую за ці фото вже бронюю апартаменти біля моря!
Меня много• 08 марта в 20:02
Ответ дляДомашка
Хоча далі думайте щось про палатки
))ви дуже дивний персонаж, у вам проблеми із бухлом? Ну лікуйтесь, що тут скажеш, ще пораджу читати більше, а то з зовсім біда з обґрунтуванням своєї точки зору, наступного разу замість пляшки, книжку візьміть, може допоможе
Меня много• вчера в 09:50
Ответ дляДомашка
В палатках

)) спортзал з обладнанням то спорт? Особисто я таскаю залізо, то спорт ще й який. Відсьорф то віндсерфінг? Ви ним займаєтесь, просто не знаєте як пишеться чи то новий вид активностей?То в чому питання під´їхати з отеля, так само як із апартів туди де цим займаються?
Меня много• вчера в 10:05
Ответ дляДомашка
)) тінь сосен і цикад тільки до апаратів додасться, їх , мабуть аніматор розганяють. Я бачу дикий пляж, точніше то не пляж а берегова лінія, такого добра відійти від муніципального чи приватного пляжах вагон.
І ви читаєте одним місцем, ніде про Бухло, Аніматорів і Сидіти я ніде не писала, навпаки, але чомусь те ви продовжуєтн згадувати бухло і аніматорів, це ви свій відпочинок описуєте? Кожен відпочиває згідно своїх розумових можливостей, особисто я не бухаю, з аніматорів не граюсь, багато плаваю, читаю, хожу в спортзал, гуляю по місцевим локаціях і їзжу на екскурсії, я це роблю і в апаратах і в отелях, як з системою ол так і просто ВВ, я із палатками можу, і в кемпінгу в булиночках на колесах, в Різних країнах по Різному можна відпочити