МаргоХ• 13 февраля в 14:55

Что это за новости?

Какой-то треш несется. Прям таки за спиной у Украины происходит. Завтра на мюнхенской конференции будет и наш президент и Кит Келлог
Что думаете?
❗️США дали зрозуміти Зеленському, що майже все вирішено, – Bloomberg.

▪️Ще до того, як Зеленський завтра прибуде на Мюнхенську безпекову конференцію, доля його країни, схоже, вже вирішена.

▪️Найгірший страх українського президента став реальністю – умови мирної угоди обговорюють без нього та за спиною.
Читака• 13 февраля в 14:56
тут вже все це обговорили в десятку тем
автор МаргоХ • 13 февраля в 14:57
Ответ дляЧитака
тут вже все це обговорили в десятку тем
Извините, не нахожусь тут круглосуточно
А новость новая
Манюнайтед• 13 февраля в 14:57
Запад с нами!!!
Тасама• 13 февраля в 14:59
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!!
Він не втік! Це головне! 😂
rybka21• 13 февраля в 15:00
цього трешу буде ще більше
кожне видання вважає своїм обов´язком висловити ікспєрдну точку зору
doktoral• 13 февраля в 15:00
Все нормально.Все порішали.Скоро кінець війни.На уступки пішли і ми,і русня.Шоколадо-мертветчуківська секта в соц мережах волає-здрада.Ну то хай бере Альошку з братіком і вперед на штурма
автор МаргоХ • 13 февраля в 15:01
Ответ дляdoktoral
Русня на какие уступки пошла?
doktoral• 13 февраля в 15:02
Ответ дляrybka21
цього трешу буде ще більше
То ботоферми вкиди роблять в інет(автор,я не вам,ви в тг дивитесь) .Агонія в шоколада.Рейтинг низький,президенства не бачити,санкції,кримінальні справи за всі злочини за 25 років
rybka21• 13 февраля в 15:03
Ответ дляМаргоХ
Русня на какие уступки пошла?
ніхто ще нікуди не пішов
автор МаргоХ • 13 февраля в 15:03
Ответ дляrybka21
ніхто ще нікуди не пішов
Та отож
doktoral• 13 февраля в 15:03
Ответ дляМаргоХ
Русня на какие уступки пошла?
Не йде війною. на Ужгород .Курськ будемо на щось мінять.
Sova splushka• 13 февраля в 15:03
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!!
З нами до кінця!

І не збрехали ж.

Просто не уточнювали, до якого саме кінця.
Розбійник• 13 февраля в 15:03
що зелі доля україни, йому вибори головне, диктатор недоробленний
Шеллар• 13 февраля в 15:05
Сопливчик дома залишиться, він саме в диктатора грається, а там великі дяді без нього справляться.
Sova splushka• 13 февраля в 15:05
Ответ дляШеллар
Ну так, а тут же ж найбільш важлива справа всього його життя - посадити Порошенка!
Це вам не Україну захищати, то почекає.
doktoral• 13 февраля в 15:06
Якби дали ракет,штурмову авіацію,зброю,а не попередники повзривали да попродали ,був би і Крим.Трамп не хоче відбивати .Він наполягає на терміновому закінченню війни
doktoral• 13 февраля в 15:07
А що шоколаду доля України?Ми для нього средство обагащения
Розбійник• 13 февраля в 15:08
Ответ дляШеллар
ніхто з шмаркалею не рахується крім ботів совєтчіци
doktoral• 13 февраля в 15:08
Долю гетьмана вирішить суд.Там 200 кримінальних справ .Буде більше.25 р красти і здавати інтереси країни,це ж не шуточки
автор МаргоХ • 13 февраля в 15:08
Ответ дляdoktoral
Та это все давно надо было давать, а не завтра
Bransoletka• 13 февраля в 15:09
Найбільший страх нашого президента не такий. За долю України він сильно не переживає
doktoral• 13 февраля в 15:10
Вор должен сидеть в тюрьме!Або віддасть гроші,а там вся імперія з накраденого і уедет жить в Лондон.Гниле воно створіння
Bransoletka• 13 февраля в 15:11
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 13 февраля в 15:12
Удалено администрацией...
awso1977• 13 февраля в 15:12
Ответ дляdoktoral
Ви хоч не паліться так явно, Єрмак вам все одно не заплатить.
автор МаргоХ • 13 февраля в 15:13
Ответ дляawso1977
Только за Ермака хотела написать)))
Bransoletka• 13 февраля в 15:13
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Тільки якщо папірці підпише необхідні
Розбійник• 13 февраля в 15:13
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
маня ,вже чуть не знесеться сьогодні. премію точно від дєрмака отримає
Seehund• 13 февраля в 15:16
Ответ дляdoktoral
Я так понимаю кокошник вы уже достали.)
Jul-Ap• 13 февраля в 15:17
В свете последних событий очевидно одно, по сути россия, как и Украина, на 100% зависит от воли трампа и США?)))
Забавно это наблюдать, как Трамп погладит пуйтина по головушке, и сразу рост рубля, рост ценных бумаг и акций, рассияне ликуют.
То есть победу раздают США в этой войне.
Вы не можете оккупировать большие территории, даже Донецкую область, не способны, вы не способны освободить свою же Курщину. О захвате хоть одного областного центра и речи нет.
Это что за победа и триумф такой? История знает другие примеры?
Но победу вам может дать Трамп. О какой вашей субъектности тогда вообще речь, если вы такое же зависимое от воли штатов государство.

Это было бы максимально абсурдно и кринжево, если наблюдать со стороны. Но пока мы варится в этих процессах и офигеваем.