ЯяяКакаджамбо• 13 февраля в 15:48
Чи допомагали вам батьки з вихованням дитини?
Як ви вражаєте , чи повинні батьки допомагати з немовлятами?
Як ви жінки вивозити недосипи, істерики, повну ізоляцію від суспільства?
Здається , що я не вивожу це все …
Можливо з дітьми , який з народжують в більш зрілому віці -легше?
Здається , що я не вивожу це все …

Всім шампаньського• 13 февраля в 15:49
вообще нет
никто не помогал, и не считаю что должны. Проще к этому отношусь

Карма хамелеона• 13 февраля в 15:50
З першим перші 3 міс мама допомагала , він кричав постійно.. потім коли пішла на роботу, свекруха допомагала. А з другим - ніхто не допомагав, але вже не працювала у декреті.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 15:50
Чоловік повинен, батьки - ні, по бажанню.
Якщо не вивозите, нехай чоловік бере частину піклування на себе, хоч на деякий час. Ну або ж няня хоч на 5-6 годин. Щоб виспатися

Ворожу на каві• 13 февраля в 15:50
Мій тато допомогав із старшим - гуляв з коляскою по 2 години в день в будні. Була йому дуже вдячна за це.
З молодшим не було кому допомогати, але були гроші на няню.
Пригаю-цибаю• 13 февраля в 15:50
Я второй раз уже не геройствовала, няня на подмогу и все кто был против были посланы.

Залізна пані• 13 февраля в 15:51
Всегда кажется что кому-то легче, проще, лучше...
С детьми всегда бывает
- усталость от 4 стен
- страх болезней
- эмоционально ДЕнь сурка - жажда общения с равными себе = взрослыми...
Родители не должны, но если могут - это крайне важно...
С детьми всегда бывает
- усталость от 4 стен
- страх болезней

Я супер-пупер• 13 февраля в 15:51
Вважаю, що не повинні ,але можуть. Мої батьки стали бабусями/ дідусями у 43. В них було своє власне насичене життя і допомогати з онуками вони могли не часто. Але в нас із чоловіком ( вірнише у мого чоловіка) все було організоване так, що діти не створили ніякої ізоляції, не стали приводом для істерик та іншого. В принципі,як і всі здорові діти

Зараз все скажу• 13 февраля в 15:53
Ні- коли я народила 1 дитину папа був на той час лежачим інвалідом. Коли народила 2 дитину у мами виявили деменцію- я за ними ще гляділа як за малими дітьми

СМСница• 13 февраля в 15:53
ніхто не допомагав, чоловік у вихідні брав коляску з дитиною і гуляв по 3 години, а я в цей час спала)
Залізна пані• 13 февраля в 15:54
Автор, если выдохлись.. ищите кто может подменить хоть на час (чтобы Вы сама вышли подышать, походить, сама сходить в душ, принять ванную если можно.. выйти к людям) может подруга? Может сестра? Подменить и Вы передохнете.. ребенку нужна всегда позитивная мама... вы потом втянетесь!

Бойцовская• 13 февраля в 15:55
В мене був прекрасний період з дитиною до року, він був спокійним, спав і їв, тому поміч не потрібна була. А от коли вийшла на роботу, а син пішов в садочок, то дуже виручала моя мама, яка підстраховувала нас з чоловіком, коли малий хворів. У мами графік роботи тиждень через тиждень.
Був період коли садок не працював і з дитиною сиділа няня, коли мама була на роботі. Син дуже прив´язаний до бабусі.

Скоро_вчера• 13 февраля в 15:55
Так получилось, что жила с родителями некоторое время, когда родилась старшая. Физически было легче, конечно, но морально я это сложно вывозила. Когда родила второго, то уже жила отдельно, и мне было гораздо проще одной. Мама любила часто приезжать к нам, да, он могла нам налепить полную морозилку пельменей и вареников, что очень спасало, после ее отъезда, но так проехаться по мозгам, что хоть пожизненный запас пельменей пусть налепит, это не спасет.
Всміхайлик• 13 февраля в 15:58
Я вас дуже розумію, також сама була з дитиною, з першою особливо важко, бо вона ще й постійно хворіла, це було якесь пекло чесно кажучи(. Батьки не допомагали, яка там допомога, ні на виписку не зустрічали ні подарунка на народження довгоочікуваної внучки не було. Чим довше живеш, тим більше видихаєш і розумієш що ти сам пливеш в човні життя.

Доль Чекомбана• 13 февраля в 15:59
Какое отношение помощь по уходу за ребенком имеет к воспитанию ребенка?
Воспитывать должны родители.
Должны ли помогать бабушки и дедушки? Только по их желанию. Это Ваш ребенок. Муж - обязан.
Воспитывать должны родители.

булоТАЙминуло• 13 февраля в 16:00
Мне не помогали родители далеко , если есть такая возможность то конечно это большой плюс когда есть помощь
Царевна в уггах• 13 февраля в 16:01
Мені намагалася допомагати свекруха, але простіше було самій. Вона хороша людина, але ніяк не могла вимкнути режим ’я двох виростила і зараз тебе навчу як треба’. Як результат - мені постійно треба виправдовуватися чому я не дотримуюся дієти годуючої мами, чого у нас так холодно (+21), чого дитину не треба не привчати до рук, нащо вдома підгузники, це ж мабуть шкідливо і ще 1001 порада з її досвіду 30-річної давності.
При всьому цьому, вона не погана людина, у нас хороші стосунки, тому грубо сказати що сама розберуся не могла. Але кожне своє рішення, яке йде в розріз з її досвідом, мені треба обгрунтувати і пояснювати чого саме так.

Ms. Похвала• 13 февраля в 16:02
Зі старшим перший тиждень мама - бо був КС з ускладненнями.
З меншою ніхто - я так попросила.
І взагалі не допомагали, бо ми з чоловіком принципово вирішили, що ми дитину планували, ми дорослі, ми самі впораємось. Батьки вже повинні відпочивати і займатись собою.
Від світу не відривались.
З меншою ніхто - я так попросила.
Від світу не відривались.
Доросла дівчинка• 13 февраля в 16:05
Ні, не допомагали. І не зобов’язані. Мама за другою дитиною мені трохи допомагала, бо чоловік був в зоні АТО, а старша дитина у другому класі. То треба було і водити і забирати зі школи, а ще гуртки. А так завжди самі. На літо бабусі брали дітей до себе в село чи на дачу - але самі просили, поки дозволяло здоров’я.
Непереможна• 13 февраля в 16:07
Автор прежде чем рожать детей, нужно думать башкой, готовы вы ли отказаться от своей жизни полностью! дети это не игрушки, родила и пусть кто-то помогает..вам никто ничего не должен, есть только мать и отец,

Живчик-счастливчик• 13 февраля в 16:10
Ой у меня ребенок очень беспокойный был, родители все в другом городе, никто вообще не помогал, только муж вечером после работы, спасалась постоянными прогулками, выходили в обед и до вечера гуляли, так было легче морально
Морковку дай• 13 февраля в 16:10
Не помогал никто, муж на работе с утра до ночи. Дом без лифта. Ребенок просыпался каждый час ночью до полутора лет. Я была просто зомби. Беременность запланированная в сознательном возрасте) Наверное в этом проблема, мне кажется кто по молодости рожает, тот не настолько повернут на ребенке и проще ко всему относится.
Безпринципова• 13 февраля в 16:29
У мене мама померла, свекрам було пох, я розуміла що ніхто мені нічого не винен, але хотілось не стільки допомоги, а щоб дитина спілкувалась з дідусем, бабусею, щоб її любили і вона їх, як у мене в дитинстві, тоді мені було боляче. Але зараз все на 180°С, діти підлітки, їм звонять зустрітись, погуляти, а вони в шоці що ті люди хочуть

пАлАвинкА• 13 февраля в 17:33
В воспитании (как вы написали) никто, кроме родителей, и не должен участвовать. А помогать - при желании. Моя мама приходила и гуляла с коляской.
Аноним_• 13 февраля в 17:34
Нет, не помогали, брату няньчили, зато я теперь ничего никому не должна
Анонім-ка• 13 февраля в 18:32
Мої батьки померли, коли старшим дітям було 9 та 5, внучку не дочекались. З допомоги- це те,що я пів літа була в них в селі. І там мені було кайфово, як вдома,як дитині. Дуже шкода, що далі діти ростуть без них. Є ще свекруха, але вона теж в іншому місті живе, іноді бере когось на канікули до себе. Донечці зараз 9 місяців, жодного разу вона ні з ким не залишалась,крім чоловіка на годину- дві макс.