Курочка-чубаточка• 13 февраля 2025
Почему вы не любите Зеленского? И за кого вы голосовали на выборах 2019 года?
Я последнее время читаю советчиц, и смотрю, что Зеленского, то повесить хотят, то судить, короче не то, что не любят, а прямо ненавидят. А в 19 году кого не спрошу, все за него голосовали. 73 % о многом говорят.
Я тогда голосовала за Порошенко, но сейчас бы. если б были выборы, проголосовала за действующего президента.
Тема не для срача, просто поговорить.
ОдинРазНадетое• 13 февраля 2025
Ответ дляole4kakissa
Голосовала против Зеленского 🤷🏼♀️
Выбора не было
Нельзя проголосовать против, не проголосовав за пороха
Курочка-чубаточка
• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
А можна дізнатись, автор, 1.чому б ви зараз за нього голосували? За які його досягнення на посту Президента ви готові за нього ще раз голосувати? 2. Автор, ви територіально в якому місті України зараз проживаєте?
Я считаю, что он, на данный момент, принципиальный, неглупый и сильный кандидат.
Даха-сваха• 13 февраля 2025
З двох зол обирала менше: професійніше, дипломата, того, хто вчився і мав фах. Довірити управління державою актору, на мій погляд, верх недалекоглядності. Взагалі не розумію цих 73.
Але, маємо, що маємо.
Вважаю, що в складний час, а тим більше у війну - своїх не критикують, за своїх стоять горою, поки є спільний ворог. ( Шкода, що зе команда вчора показала, що вона так не вважає).
Можу сказати за кого точно не буду голосувати :)) Скоріше за все, тепер також підтримаю П.
Але, маємо, що маємо.
Барабасиха• 13 февраля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Голосовала за Пороха (капец выбор). От Зе не в восторге, но как по мне лучше, чем Порох.
Сейчас не голосовала бы ни за Зе, ни тем более за Пороха.
Да и вообще кандидатов не вижу.
А чим вас так Порох розчарував вже після 2019?
Ворожу на каві• 13 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ваш Зеля свідомо атакує опозицію, бо бачить у ній загрозу
Можна якісь факти атак і яку опозицію?
Винник• 13 февраля 2025
Українофоб і кацаполюб. Актор-нездара, тупий несмішний комік, щур, готовий на все заради аплодисментів і бабла, без моралі і емпатії. Пожиттєвий ’третій скраю’ в бізнесі, негодний ні на що, крім відкривати рота по команді, а туди ж, надувається як наче ’дофіга бізнесмен’ і щось в тому тямить. Людина могла вирости над собою, але як був дрібної шісткою, так і залишається. Заздрісне, мстиве, дрібязкове. Він прекрасно розуміє, якої школи і болю завдав і завдає країні і насолоджується цим - ’ а шо ви мінє сдєлаєтє’.
Большой секретик• 13 февраля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Можна якісь факти атак і яку опозицію?
Переслідування Порошенка
Безпринципова• 13 февраля 2025
Голосовала за Порошенко . Зеленского не так чтобы ненавижу , Путину по рогам дал и то хорошо
Мания-Величия• 13 февраля 2025
Я меняла паспорт, и получила новый 22 числа, поэтому не голосовала.
Зеленского раньше очень любила, как актера.
Безпринципова• 13 февраля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
За то что он обещал на предвыборной одно, а делает другое.
За него ж и голосовала,каюсь
А что он обещал , что Путин не нападет? Это от него зависит ?
Безпринципова• 13 февраля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Диктатура не мой любимый полит режим.
Не голосовала вообще
Где там диктатура не смешите
Курочка-чубаточка
• 13 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Кожне слово зеленського-брехня.Втопив Україну в крові.
Точно він втопив?
ЗавЛабСнаб• 13 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Переслідування Порошенка
І чого не посадив?
Яник в тому платі не тріпався, взяв і посадив, за фігню но по закону
Ответ дляКурочка-чубаточка
Неглупий? Це жарт, автор? Неглупий в порівнянні з ким? Бо я реально думаю що він розумововідсталий.. бо матюки в прямомо ефірі це свідчення далеко не розуму, бо брехня народу країни, яку ти очолюєш це недалекість Сильний кандидат (тут взагалі без коментарів) автор, які його досягнення за 6 років при владі?
Барабасиха• 13 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Але, маємо, що маємо.
Так думають нормальні люди. Дорослі, розумні, відповідальні. Видно, країні зручно бути інфантильними, тому обрали схожого на себе - Зеленського в 2019. Але тепер, після виборів в Штатах, я бачу, що люди в середньому однаково тупі всюди. Там теж купилися на браваду і чухання его громадян
АнтиТроль• 13 февраля 2025
Ответ дляБарабасиха
Стикнулась в війну по волонтерці.
Тепер на одному гектарі не сіла б.
Анти-анонім• 13 февраля 2025
Голосувала за боневтіка, інших кандидатів не було, порох продажна тварь і зе виявився не кращим.
Курочка-чубаточка
• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Матюки - це не ненайгірше, що може бути.
ОливьЕЖечка• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Як це які досягнення?
Ну по перше він не лох (а це уже ого го)
По друге він закінчив війну в себе в голові.
І це все дуже потужно.
А, забула, ще ж план Перемоги. Ви ж в курсі, що Президент був придумав план Перемоги! Ото ж бо! Ніхто до нього не додумався до такого плану.
І це все дуже потужно.
Курочка-чубаточка
• 13 февраля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
И правда, чего его ненавидят за разбитые жизни 🤦
Точно он разбил жизни? Вы помните же помните, что было в 5 утра 24.02.2022р?
Малявка ще та• 13 февраля 2025
Голосувала за По.
Зе це нікчемна, брехлива, не дуже розумна, мстива людина із табакерки Коломойського, яка зовсім нічого не розуміє в політиці.
Але, якій на тлі війни вдалось узурпувати владу. зе-команда творить свавілля, корупції в таких масштабах країна ще бачила
Сонячний зайчик• 13 февраля 2025
Не голосовала за него. Первые пол года войны даже поддерживала его, теперь что он творит-это дичь просто.
ОливьЕЖечка• 13 февраля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Укранизация, не?
Яке відношення до українізації має це шапіто, яке на якийсь з НГ зверталося до народу двома мовами відразу?