Курочка-чубаточка• 13 февраля в 18:49
Почему вы не любите Зеленского? И за кого вы голосовали на выборах 2019 года?
Я последнее время читаю советчиц, и смотрю, что Зеленского, то повесить хотят, то судить, короче не то, что не любят, а прямо ненавидят. А в 19 году кого не спрошу, все за него голосовали. 73 % о многом говорят.
Я тогда голосовала за Порошенко, но сейчас бы. если б были выборы, проголосовала за действующего президента.
Тема не для срача, просто поговорить.
катерина12009• 13 февраля в 20:02
Не голосувала, бо було ні за кого. Боневтіка треба судити, але ж це мрії. Втече
Ответ дляБарабасиха
А що він обіцяв? У нього і програми ніякої не було
Конкретики від нього не було. Там шикарно була компанія побудована.. кожен собі уявляв те, що самому хочеться.( Гарні специ працювали, респект.).Команда цим сама після виборів хвалилась.
---
але є те, що сам сказав- ’Я - іду на 1 термін.’
---
Marinamariana• 13 февраля в 21:07
Ответ дляКоролева Сарказма
Он обещал ДОГОВАРИВАТЬСЯ, а не воевать людьми которых насильно бусифицируют.
Он обещал слышать людей, а что в итоге?
В стране разруха, выборы отменены, людей не слышат, сотни тысяч эмигрантов, сотни погибших и раненных
Он обещал слышать людей, а что в итоге?
Погибшие и раненные это по вине Путина а не Зеленского . С кацапскими людоедами не договариваются , их убивают
Mira29-c3c3• 13 февраля в 21:09
Ответ дляСвоего не предлагать
Украинизация кого? Люди в Украине начинают ненавидеть все украинское из-за него.
То не люди . То ждуни і «какая разніца»
Medova_pasika• 13 февраля в 21:40
Ответ дляБарабасиха
А чим вас так Порох розчарував вже після 2019?
Два військовозобов´язаних сина ’великого патріота’ виїхали за кордон під час війни - це недостатньо для розчарування?
Marinamariana• 13 февраля в 22:02
Ответ дляМимо_шла
Многих уже убили?
Или вы смелая только с дивана и чужими судьбами?
А какая судьба будет у украинцев если сюда русня придет? , а какая судьба у тех украинцев кто сейчас под Российской оккупацией в застенках мучается и людей которых отстреливают как в Буче , которые ждут и надеятся на ВСУ только
Ответ дляMarinamariana
Так а что делать?
У вас есть план как освободить оккупированные территории?
Мы три года воююем
Marinamariana• 13 февраля в 22:04
Ответ дляМимо_шла
Многих уже убили?
Путин закончит как Кадафи с арматурой в заднем проходе. Смирись .Есть бабы охочие до убийц и маньяков , даже в тюрьмы письма им строчат . Ты такая ?
Marinamariana• 13 февраля в 22:05
Ответ дляМимо_шла
Так а что делать?
Мы три года воююем
Потому что мы воюем со связанными руками . Запад не дает и не давал всего необходимого вооружения , как будто всегда боялся поражения России , а что же будет после этого . Мы и со связанными руками держали оборону . Понятно что украинская армия на голову сильнее кацапской
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Так, люди це головне, але чим би вони воювали, якби не Зеленський, що було б з економікою, якби не міжнародна допомогою випрошена Зеленським. Після Петі зброї та арміії майже не залишилося: все розікрали, попідривали і так далі.
Це зе зупинив всі програми - по Стугні і тп.
Це він розмінував Чоннар.
Збройних Сил не було при янику. Порох же армію з попелу підняв. І це всім відомо, навіть його опоненти проти фактів не пруть. Ви що, зза порєбріка, що пишете відверту брехню? На кого вона розрахована?
Це він розмінував Чоннар.
Ответ дляMiere
Це він розмінував Чоннар.
Ні, це мій знайомий загинув в Іловайському котлі. І є військові які розповідають як було при Порошенко в армії. А більше за все я не люблю пороха за те, що цілувався з московськими попами.
Ответ длязаварний look
за первый год президентства оборот увеличил в 8 раз
За время войны увеличил капитал в 25 раз
Я хз. Але за пана бариги всі мох знайомі купили чи покращили житло, бізнес почав не лише виживати, а нормально жити. І Мінімалка стала 6500 при середній по Києву 12000. За ці гроші можна було жити. А пан Зеленський поставив ліхтар на відремонтований за Порошенка дорозі і щит - велике будівництво. І так він ’працює’ в усіх сферах. Пан Зеленський дуже розумна і освічена людина, просто він не підприємець, він ділок. А це передбачає вигоду лише для нього і близьких. Хоча він про це і говорив на дебатах під гучні оплески дивних людей
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну хоть не триндіть. За пана Зеленського благополучно згорнули розробку своїх далекобійних. За три роки інженери розбіглись по штатах -германіях, які нам тепер благородно виділяють розроблене нашими ж спецами.
Ответ дляОксана_12
Якщо порівняти роки правління Порошенка і Зеленського, то при останньому виробництво зброї зросло в разів 10, особливо в останні роки.
Ответ дляMila228
Не вистачає, бо Порошенко все розікрав, попродав і склади попідривав. Готував Україну до здачі ворогу.
Звісно. Прям усі роки в ато хлопців обстрілювали і свою зброю розробляли спеціально для здачі. Ви методики обновіть, не всі ж далекі від цієї сфери. Вікна не в 22 почалась
Ответ дляОксана_12
Тому при Порошенко у нас на порадниці перед новим роком ікру обговорювали, і планували відпочинок на літо. А зараз ціни на картоплю і...? Чи дадуть чоловіку відпустку?
Порошенко став найбагатшим депутатом-олігархом Європи,але приховав це.
Нардеп Петро Порошенко в 2024 році увійшов до ТОП-3 олігархів України. Але «сивочолий» постидався показувати мільярд доларів та записав його на сина Олексія. Чому?
Ответ дляMarinamariana
Зеленському також кінця від душі бажаю.За всі смерті,які він приніс з собою.Дебільним правлінням.
Ответ дляMila228
Зеленський і цілував і нагороджував тих попів.Погуглите чи накидати фото?