Гарнюнька• 13 февраля 2025
Хто з окупованих сел, містечок, що будете робити?
От і все питання, мої знайомі розділилися, деякі за кордоном, деякі повернулися в окупацію, бо тяжко на чужині, що ви вирішили? Починати все спочатку, але вже за 40, заробити на житло то захмарна мрія, та й здоров´я не те вже....які у вас думки з даного питання, буду вдячна за ваші думки.
Істеріомама• 13 февраля 2025
Не окуповане місто, рідня сидить уся за кордом. Чого ваші в окупацію поперлися? Схоже на троля
Прилипало• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
На які кошти там живуть?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
О боже, то вам ті тролі вже сняться, чого? Бо там тато у подруги, йому треба поміч, чи хай сам в холодній хаті помирає?
Мудробаба• 13 февраля 2025
Есть несколько знакомых из Донецкой области, их города просто стёрты, они не знают куда возвращаться. Живут все сейчас заграницей, не выехали только одни.
Единорог помог• 13 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
На які кошти там живуть?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
А роботу ви не розглядаєте як джерело коштів?
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляМудробаба
Пока есть временная защита да, можно быть за границей, а дальше?
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
На які кошти там живуть?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
В Україні здають своє житло?
З якого регіону ваша рідня?
Німеччина - житло дає джоб центр, виплати на дитину, мати та бабусю. Вчать мову, не працюють.
Канада, працюють тільки дві дорослі дочки, бабуся, прабабуся, дід та правнучка(3 роки) не працює.
Іспанія, працює бувший чоловік, спочатку був на пособіях. Живе в житлі від роботи, харчується там.
Іспанія, подружка. Манікюр. Заробляє добре, знімають квартиру, її мати та син 9 років не працює.
Це перші, що згадала одразу
Не здають свого житла в Україні, з річних куточків України, але не окупованої
Це перші, що згадала одразу
Мию вікна у мороз• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Подивіться статистику, яка кількість людей за 2024 рік повернулася на окуповану територію в свої домівки. Люди втомилися чекати і не хочуть, щоб їх майно дісталося кацапам. А ваші сидять, бо у них тут все ок з майном. Різницю відчуваєте?
Прилипало• 13 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Якраз розглядаю. Бо моя рідня виїхала з Добропільського району і вже знайшли роботу на Західній, але їм по 40 років. Здавати їм нема чого. Поки що їх майно ціле, але там вже дуже чутно бої
Що робити людям пенсійного/передпенсійного віку я не уявляю
Мудробаба• 13 февраля 2025
Ответ дляГарнюнька
В этом и вопрос. Одни знакомые это друзья моей мамы, им по 62 года... Как быть и что делать потом они просто не знают.
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляГарнюнька
До себе нехай забирає! В Німеччині зараз очі лікують родичці безкоштовно!
Прилипало• 13 февраля 2025
Ответ дляРекламама
Сиджу на заході країни. Працюю.збираю подушку. Далі буду дивитись
Бажаю, щоб все у вас було добре
Робот Вертер• 13 февраля 2025
Я одной ногой закордоном, второй в Киеве. Пока не определилась. Вернее я в Киеве, дети и муж в Европе, дети не хотят там и я тоже. Вот думаю как быть и что делать. Без дома очень тяжело, жить на съеме пока есть силы работать, а если нет сил, на улице жить, что ли. В оккупацию вернуться разве просто, даже если есть желание? Просто только тем, кто взял рашинские паспорта, а остальные через жёсткую фильтрацию и в основном её не проходят.
Рекламама• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Поблема а тому що люди не мішок з картошкою щоб їх кудись забирати
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Я з Донецька сама. Про майно казати? Не нию чомусь!🤦♀️
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляМудробаба
Я вот так же не понимаю, что дальше, главное что бы война поскорее закончилась, но на каких условиях, я так понимаю, все что в окупации будет рассматриваться в ближайшее будущее, а если не вернутся наши части, я не увижу отца, ему уже 76, из за этого ещё больнее, недавно умер мой дядя, на похороны даже поехать невозможно.....это безумие
Рекламама• 13 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
Бажаю, щоб все у вас було добре
Мерсі. Нерви спалені в попіл. А мене нема логічного пояснення, але я хочу жити в Україні
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляРекламама
Правильно, буду сидіти та нити, мабуть саме прийде і зробиться🤦♀️ радощі життя в окупації розказати??? Ніхто в окупацію не повертається, якщо клєпка хоч одна є в голові
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Якщо він не хоче виїзжати? Скрутити його, чи що
Рекламама• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Кому ви хочете розказати? Я сама з окупованих. Мама на лівому березі.
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляГарнюнька
Значить лишити! Чи всій родині померти разом, бо комусь не хочеться їхати?! Ви в собі?
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляРобот Вертер
Прошли фильтрацию, паспорта взяли, так как работать нужно, жить за что то нужно
Мию вікна у мороз• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Мова не про вас, а про ваших знайомих і їх майно не на окупованій території і чому вони там спокійно собі сидять. Перечитайте свій допис.
Рекламама• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Тут про розуміння мотивів чому люди повертаються. Бо якійсь конкретній людині важливіше доглянути батьків.
А хтось просто хоче повернутись в свою хату і спати на своєму ліжку.
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Мої адекватні давно виїхали і навіть бабусі під 90 років, ждуни сидять.
Дюагональ• 13 февраля 2025
Остаемся заграницей, уже пожили с 2014 по Украине, хватит, про донецкие и мариупольские квартиры уже забыли
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляРекламама
Ну тоді про що мови, про які повернення на окуповану частину мова взагалі може йти?
Гарнюнька
• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Ви в собі? Наприклад моя рідна сестра і не виїжджала, бо тільки перед війною закінчили будувати будинок, і зробили там ремонт, їй вже під 50, каже куди я поїду....тому залишилися з чоловіком там, тільки синів вивезли , дякувати богу