Гарнюнька• 13 февраля 2025
Хто з окупованих сел, містечок, що будете робити?
От і все питання, мої знайомі розділилися, деякі за кордоном, деякі повернулися в окупацію, бо тяжко на чужині, що ви вирішили? Починати все спочатку, але вже за 40, заробити на житло то захмарна мрія, та й здоров´я не те вже....які у вас думки з даного питання, буду вдячна за ваші думки.
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Я ,як раз то, уважно читаю. Хто йому надавав пособіє? НЕМАЄ допомоги в Іспанії
Удалено администрацией...
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Нет, бля, надо все бросать и с голым патроиотизмом побираться. Отстаньте от людей, их страна киданула уже, шашлыками сыты. Или спросите у ВПО. которые с левого берега выбрались в нашу сторону , а сейчас проклинают все в бараках сидя.
О, цього і чекала автор)?? Так так, біжіть за сертифікатиком та паШпортом з куркою, я не хочу з вами сперечатися 😂
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
По-перше ’шановна’ не потрібно мені грубими, по-друге вся інформація про повернення українців на окуповану територію є у відкритому доступі, вивчайте. Те, що ви з Донецька, мені ні про що не говорить і відверто взагалі все одно звідки ви. Те, що ви особисто не знаєте людей, які повертаються, не говорить про те, що таких людей не існує. Інформація про тих хто платить і тікає, мені також не цікава. В моєму оточенні ні одна сім´я не виїхала за кордон, а в вашому чомусь всі поїхали, одна ви залишились...
Та й мені на вас чхати але ж ви все біжите та біжите за мною! Зробіть ласку, не пишіть, ви дуже не цікавий тріль
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляШкварочка
Да
Ви зараз серйозно?! Що як?!
До тебе можуть вломитися у будь який час, віджати авто, в нас намагалися, наприклад!
Треба отримувати паспорт з куркою, можуть донести, що ти слухаєш українську музику - заберуть «на падвал». Нема тривог, можуть лупашити у будь-який момент. Я жила біля аєропорту, то кожну ніч гатять і гатять, не розумієш коли і шо прилетить. Ми колись гуляли з дитиною, то лупонуло так, що капець, виявилося, что якесь цабе взірвали біля нас, дякую шо ми пішло звикли незадовго, бо вбило б і всім було похер.
На блокпостах тобі перевіряють руки ноги, плечі щоб слідів від автомату не було.
Вам про садочки розповісти? Що діти вчать місцевих «хероїв» тирсу моторил з дитинства. Дипломи якими можна підтертися. Ліків нема, нурофена дитячого, а расіянськи ліки то туфта. Як понавозили гівняних рашистських продуктів, а їх їсти неможливо. А робота))) А її нема! Банків нема, за обналічку зі своєї карти непогана така комісія! Ну просто супер життя)))) Зато комуналка як при Україні, а рублями, а проїзд 8 рублів. Халява))) По місту люди в камуфляжі зі зброєю, у них лише зарплатня шикарна, у обнальщіків, у тих, хто возить якість товар. Магазини зачинені, півміста зачинено. Зато ж своя краватка. Дякую, даром не треба!
Істеріомама• 13 февраля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Устала. Родной город часто снится. Даже сегодня. Родная квартира и будто все мои вещи в целости и сохранности. А как оно на самом деле, никогда не узнаю…
Я два роки просиналася у мокрій від сліз подушці. Снилася квартира. Як прибираю шафки, протираю пил….. потім поїхала до дому за речами, продала техніку. Попустило, побачила, що місто привід, схожий на мій, але вже не він….
Шкварочка• 13 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Ви зараз серйозно?! Що як?!
Ясно))))))
Меломанка Маланка• 14 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Удалено администрацией...
Не було ні на початку війни,ні зараз виплат,не пишіть хе...ню самі, якщо не знаєте. Якщо ви така обізнана,то напишіть,хто виплачувала допомогу?
Істеріомама• 14 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Були. Жили вони в готелі, годували їх всякою фігнею типу картоплі фрі та бургери. Наші дівчата купували мультиварки та готували дітям нормальну їжу. Виплати були невелики, я не памʼятаю вже точно, бо я в гаманці не лізу людям. Зараз НЕМА, ще скільки разів написати?!
В Німеччині ж зараз виплати? Все, вам палехчало
Меломанка Маланка• 14 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Так,щоб ви не писали більше цю маячню- виплачували благодійні організації,нарівні з іншими мігрантами. І жили вони також з іншими мігрантами. А Іспанія виплат не робила. Це вам має полехчати,бо тут відгавкаєтесь всім
Істеріомама• 14 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Та вспокойся, робили організації чи ні, мені якось фіолетово! Була криша над головую, їжа та гроші! Нікого не кинули, не лишили на вулиці як тут розказують! Все, всього найкращого! Мотайте далі до русаків за сертифікатиками🫡
Меломанка Маланка• 14 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Я давно живу в Іспанії,мені ваших русаки до дупи
Мию вікна у мороз• 14 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Не цікавий тріль, це ви. З усіма в цій темі пересралася, доводячи, що інші не такі, як ій треба... Кому ви потрібні за вами бігати
В тому то і ваша проблема, що ви бажане за реальність сприймаєте.
Істеріомама• 14 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 14 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Удалено администрацией...
Істеріомама• 14 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 15 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Удалено администрацией...
Тріль, махровий, як раз ти з усіма своїми родичами які кайфують за кордоном. І перестань мені писати, ти нікому не цікава.