Ms. Откровенность• 13 февраля 2025

Зараз вже неможливо звернутися по швидкій у лікарню самостійно?

Мама розбудила мене, що у неї схоже знову мікроінсульт і їй зле. Я на машині і їхати в лікарню 5 хвилин. Привезла, зашли, а нам в прийомній кажуть, що у вас повинно бути направлення або викликайте швидку, інакше ніяк.
Описувати подальше відношення просто не хочу, ми звідти пішли.
Але це питання про направлення мене турбує. Тобто, якщо сімейний лікар не працює або хворий, то іншого варіанту потрапити терміново в лікарню, окрім виклику швидкої, немає?
Реанимация• 13 февраля 2025
Зависит от больницы и от конкретных врачей которые на смене.
Я в ноябре 2024 в субботу утром отравилась селёдкой, меня рвало, пронесло, повысилась температура. Когда я поняла что мне не лучшеет (а это было в воскресенье в 5 утра сразу после окончания комендантского часа), пошла в областную инфекционную больницу (я в 100 метрах от неё живу). Меня приняли, осмотрели, госпитализировали. Если бы отказали, то вернулась бы домой и вызвала бы скорую.
Но я наоборот выговор от врача получила за то что у меня уже началось обезвоживание, но я обратилась только утром, а не пришла ночью не взирая на комендантский час. Врач говорит надо было в крайнем случае вызывать скорую, хотя не факт что они бы быстро приехали из другого района чтобы провезти пациента 100 метров.
А вот медсестры которые брали у меня анализы и делали мне капельницу, были жутко недовольны, что их разбудили в 5:20. Но а мне-то что. Всё они сделали как надо, хоть и поворчали - ну и ладно, я умею пропускать бред мимо ушей.
Isa Dora• 13 февраля 2025
Автор это дежурная больница?
Куплю орехи• 13 февраля 2025
Чоловік ще до війни звертався з болями в животі, то зробили аналізи і відправили додому. Сказали, якщо на ранок буде погано, то приїздити на операцію. Спокійно і швидко його прийняли у приймальному відділенні, на наступний день вже був на операційному столі - видаляли апендицит
Куратор дебошей• 13 февраля 2025
Ну за бабки еще есть вариант , вы как первый раз обращаетесь
Дюагональ• 13 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Вони взагалі відмовились обслуговувати, бо нема направлення, як ми вас оформимо? Потім вже прямо нехотя сказали, ну ладно. Про відношення, як до скоту, я таке перший раз бачила в житті.
так їм капітально обрізали фінансування, штрафи і скорочення. Добре,що взагалі не закривають.
Не стесняюсь• 13 февраля 2025
Безліч разів зверталась у лікарню з дітьми,в будь який час,ніколи без допомоги не лишалися.По приїзду без направлення і оформлювали у стаціонар,лікарі приємні,є вже постійні.
автор Ms. Откровенность • 13 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Странно. Мы с месяц назад сами маму отвозили в приемный покой скорой помощи. Приняли быстро, посмотрели, померяли давление, сделали кардиограмму и невропатолога вызвали. Укололи от давления и не отпускали, пока давление не снизилось.
А вышли из больницы, уже комендантский час начался, то ещё и парни из полиции нас домой довезли 😊
Я 3 неділі назад в суботу возила дитину з гострим болем у вусі на Богатирську, без проблем прийняли.
Скажений гудзик• 13 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
в єтом случае звоните на горячую линию моз
Про НСЗУ, вчора колега розповідав.... Дали йому направлення і сказали поставити холтер, він обдзвонив всіх - кругом відмова (Київ). Зателефонував на гарячу лінію НСЗУ і попросив дати конктакти лікарень, де поставлять холтер за направленням. Йому в НСЗУ сказали, набираєш телефон і в трубку ’НСЗУ відправли до вас, щоб поставити холтер’, за дзвінком холтер знайшовся, буквально на другий день поставили. Звісно воно не кругом так спрацює, але хоч якось допомогло.
Скажений гудзик• 13 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Хоч дітей ще не відправляють додому.
Козачка• 13 февраля 2025
Зі свого досвіду.
У батька влітку дуже сильно вночі розболівся живіт. Мама дала таблетку відпустило,але в 6 годин ранку знову болить живіт, подзвонила в шкидку, сказали куди можна приїхати... Сіла в авто і повезла... Приїхали куди сказали по 103 , лікар навіть не щупав живіт, каже , а чого він такий жовтуватий, а батько на очах жовтує, йому зле, болить живіт... У нас не має УЗД... ідьте в платну робіть УЗД, ми вам тут нічим не допоможемо... (пізніше через 5 годин ми дізнаємося, що камінець закрив жовчну протоку).
Поїхали в іншу лікарню... Там аналогічна ситуація, лікаря УЗД не має, батьку дуже погано... Нас приймали по черзі 1,5 години... Молода 25 річна лікар зходу діагностує у нього ОНКО. Так в лоб мені каже, у нього рак, заберайте його в паліатив... Я в істериці, бо 2 тижні тому з мамою тільки з онкології виписалася, після операціїї і пройшла просто ад... Везу в платну в добробут робити УЗД, прошу без черг, терміново, мені йдуть на зустріч, батько вже оранжового кольору, там мені кажусь , що ситуація критична, треба терміново лягати в лікарню. Швидко робимо МРТ і КТ з контрастом і діагностуємо, ось цей злощасний камінець, який перекрив протоку...
Які я зробила висновки. Їхати самостійно то жах... По за той час, який ми сиділи в черзі, прийняли багато кого, алкаша бухого, ковідних і т.д. А ми все чекали... Поки лікар спуститься, поки аналізи візьмуть, поки скажуть, що не має УЗД спеціаліста.
Якби приїхали по шивидкій, то тата б возили по 3 лікарняї також... І не знаю чим би все це закіччилося. Зі спеціалістами зараз важко. Але ми знайшли свого лікаря.

З мамою відносно недавно їздили по швидкій. Дуже повезло. Був молодий лікар але супер спеціаліст, ще й профіль також по онкології (у мами онко і була кровотеча) і лікарі по швидкій дуже профі. Все зробили злагодженно і швидко. Їм дуже вдячна.
Тому це лотерея.
Київ.
любименькая• 13 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Мама почала плакати, вона сама медпрацівник на пенсії, попросила мене піти. Я пару слів там сказала, але заради матері швидше вивела її звідти.
Вам потрібно було подзвонити спитати яка лікарня чергова і везти маму в чергову. Якщо це місто де кілька лікарень.
Або реально прямо в прийомному викликати швидку.
Ку ка ку ка ку• 13 февраля 2025
У нас было 3 раза самообращение. Первый раз мама ножом случайно порезала вену, кровь лилась фонтаном, поехали в неотложку - сразу приняли, зашили
Второй раз у сестры болеть что-то начало, поехали в скорую - ее положили в больницу, колика (забыла какая), третий раз я отравилась, рвота не прекращалась, тоже приняли
Все это было на Братиславской, Киев