lilu1990• 13 февраля в 21:45

Остап Бендер би плакав навзрид

❗️Втрата Україною територій буде закріплена в спеціальному договорі, – Келлог. Але Києву не обов´язково це визнавати, це частина перемовин

Трамп: Я довіряю путіну і вірю, що він хоче миру. Я хотів би, щоб росія повернулася до G7.
doktoral• 13 февраля в 22:14
Треба було в 91 йти за прибалтами,а не до росії.Треба було не віддавати ядерку і не продавати попередникам усю зброю.Весь світ сміється-гори літаків,танків,ракет.петька спихнув все включно в 2019 р і склади повзривав,фсбшники в кріслах сиділи
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:14
Мюнхенська змова - ось як це називається

І зелі це треба виплюнути в рожу американцям у мюнхені
doktoral• 13 февраля в 22:15
не нападе ніхто.пуйло не вічний.з нами європа і сша.для пуйла є слабші країни де воно розгорне війнушки.
doktoral• 13 февраля в 22:16
Ответ дляlilu1990

ага і пошлють нас на х і завтра будем могили рити дітям у дворах
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:17
Ответ дляdoktoral
Який нах-й пйло. Не про нього взагалі річ
Там хватає больних на голову
doktoral• 13 февраля в 22:18
пуйло буде слухаться трампа.вже почав.кремлеботам видали методички про мир і шо путін молодець.але вони не розуміють за что погіблі наши мальчікі.а деякі упороті пишуть -а гдє адєса?кієв?
uma• 13 февраля в 22:28
Ответ дляkuskus
Моя б воля-я б заборонила займати важливі посади старим пердунам, ще й колегіальну довідку від консиліума психіатрів вимагала
Наш молодой и потужний возрастной ценз преодолел… не помогло.
Рулишь страной - вся семья живет, учится, работает и лечится только в этой стране. Ни одного кирпича недвижимости, ни одного цента за бугром, ни одной инъекции вне украинской больницы. Тогда появляется минимальный шанс, что хотя бы сохранить будут пытаться…
МаМарго• 13 февраля в 22:30
Ответ дляkuskus
Проблема не у віці а в людях., он у нас молодий, а він мікс між трапмоп і путіном. Такий собі клоун-шоумен- диктатор.
LudaSHS• 13 февраля в 22:31
Ответ дляlilu1990
Ну от кого, от Келога я не ожидала
Я б прочитала всю пряму мову
Є джерело?
natali435321• 13 февраля в 22:31
Це якісь сюр, а кажуть що у нас президент клоун((( Херня якась((((
inco• 13 февраля в 22:32
Ответ дляnatlem
Стидаюся запитати: а як ’мирну угоду’ можуть укладати США та педерація? Зазвичай в мирній угоді беруть участь агресор і жертва. А тут що? ’Дєрібанітєлі зємєль’ підписанти? А Україну поставлять перед фактом, що вона і кому винна?
Кто платит деньги деньги тот и музыку заказывает.
PinkMa• 13 февраля в 22:33
Війна в Україні почалася через те, що “Байден сказав, що Україна може вступити в НАТО”, — Трамп

Обама зробив помилку, виключивши Росію з G8, — Трамп

а это? мляя идиот, он точно завербован русней.
LudaSHS• 13 февраля в 22:35
Пішла пошукала

’’Тому, вважаю, буде певна угода про потенційну втрату території. Але послухайте, вам не обов´язково визнавати це’, – додав він.

Посланник Трампа нагадав про декларацію Веллеса (він назвав її ’доктриною’), яку США видали у 1940 році після окупації країн Балтії Радянським Союзом.
’Коли Радянський Союз підкорив країни Балтії, ми ніколи не говорили, що вони володіють цими країнами. Ми говорили, що вони просто перебували під пануванням (СРСР. – Ред.)’, – пояснив Келлог.
Тому, на його думку, на територіальне питання треба дивитись у довгостроковій перспективі, ’але це частина переговорів’.
’Потрібен справжній стабільний мир, який насправді є гарантованим з погляду того, що між усіма сторонами існує безпекова угода, яка є довгостроковою і дуже, дуже стійкою’, – додав посланник Трампа.
иванюся• 13 февраля в 22:36
Представляю как россияне хлопают в ладоши такому повороту событий . Не далек тот день, когда ещё перекрутят события, что Украина сама виновата.
PinkMa• 13 февраля в 22:37
Ответ дляиванюся
как в Грузии
трамп пойдет гулять, кроме сша есть партнеры. пошел нахер с путиным вместе
Тасама• 13 февраля в 22:40
Ответ дляlilu1990
Та пішли вони за російським кораблем. Правильно бріти кажуть
Хай ще я Боря знов приїде, тоді вже не з 18 почнуть призивати, а з 16
Тасама• 13 февраля в 22:41
Ответ дляlilu1990

Їдьте з Зеленським, будете там плювати
Маринамишина• 13 февраля в 22:41
Всі розумні писати, тоді на фронт вперед, за рахунок чиїх чоловіків і дітей стояти до кінця?
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:41
Ответ дляLudaSHS
Я б прочитала всю пряму мову
Є джерело?
So, I believe there will be some sort of agreement on a potential territorial loss. But listen, you don’t actually have to acknowledge it.

When the Soviet segregated the Baltic countries, we never said they owned the countries. We said there was just a sort of domination
LudaSHS• 13 февраля в 22:42
Ответ дляlilu1990

Це про анексію
Не юр визнання
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:43
Ответ дляLudaSHS
Це про анексію
Не юр визнання
some sort of agreement це не анексія
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:44
Ответ дляLudaSHS
Це про анексію
Не юр визнання
Вони нам хочуть втюхать черговий будапештський меморандум
LudaSHS• 13 февраля в 22:44
Ответ дляlilu1990
some sort of agreement це не анексія
Типу того
Ну дід не каже про визнання
Вообще в сраку всіх триндунів дідів, бо вони ще будуть триндіть місяцями. Те що коїться насправді є таємним, і хто знає що ітого.
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:46
Ответ дляLudaSHS
Типу того
Ну дід не каже про визнання
Вибачте, пуйла в джі7? Серйозно? Це вже ні в які ворота. Людину яку хочуть в джи7 будуть звинувачувати в анексії? Сірєслі?
LudaSHS• 13 февраля в 22:49
Ответ дляlilu1990
Якщо не має зброї, не має гарантії і т д то нафіга з ними щось підписувать? І вони сторона?
Якщо хаймерси і патріоти будуть пусті восени без снарядів. ?
Бо вони в суд подадуть? Чи що?
Я вообще ці всі триндежі б поки не брала до уваги, ті діди хай обмінюються тушками увʼязнених. Світ Газлайтингу.
LudaSHS• 13 февраля в 22:50
Ответ дляlilu1990
Які правила в джи7?
Владичиця морська там виключає і включає?
Подивимося Ес в Японія слабаки?
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:52
Ответ дляLudaSHS
Які правила в джи7?
Подивимося Ес в Японія слабаки?
Ну пля Люда, навіть номінально посидіти в джи7. Тому хто тільки вчора боявся в юар летіти бо Гаага. Піздєц
LudaSHS• 13 февраля в 22:52
Ответ дляlilu1990
Вже пустили?
Те що трамп прибацаний то понятно
Хаос же.
автор lilu1990 • 13 февраля в 22:53
Ответ дляLudaSHS
Вже пустили?
Те що трамп прибацаний то понятно
Хаос же.
Не в тому місці хаос блін
LudaSHS• 13 февраля в 22:53
Ответ дляlilu1990
Не в тому місці хаос блін
Промахнувся хаос