lilu1990• 13 февраля 2025

Остап Бендер би плакав навзрид

❗️Втрата Україною територій буде закріплена в спеціальному договорі, – Келлог. Але Києву не обов´язково це визнавати, це частина перемовин

Трамп: Я довіряю путіну і вірю, що він хоче миру. Я хотів би, щоб росія повернулася до G7.
LudaSHS• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не в тому місці хаос блін
Ну і таке
Mila228• 13 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
пуйло буде слухаться трампа.вже почав.кремлеботам видали методички про мир і шо путін молодець.але вони не розуміють за что погіблі наши мальчікі.а деякі упороті пишуть -а гдє адєса?кієв?
Там трохи навпаки - Трамп молиться на путіна, бо за чутками, Трамп позичав у Пу трохи грошей на перші передвиборчі перегони. Таким чином Трамп був врятований і від банкрутства, і став президентом
LudaSHS• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну пля Люда, навіть номінально посидіти в джи7. Тому хто тільки вчора боявся в юар летіти бо Гаага. Піздєц
З історіі
Oxy3• 13 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Пішла пошукала

’’Тому, вважаю, буде певна угода про потенційну втрату території. Але послухайте, вам не обов´язково визнавати це’, – додав він.

Посланник Трампа нагадав про декларацію Веллеса (він назвав її ’доктриною’), яку США видали у 1940 році після окупації країн Балтії Радянським Союзом.
’Коли Радянський Союз підкорив країни Балтії, ми ніколи не говорили, що вони володіють цими країнами. Ми говорили, що вони просто перебували під пануванням (СРСР. – Ред.)’, – пояснив Келлог.
Тому, на його думку, на територіальне питання треба дивитись у довгостроковій перспективі, ’але це частина переговорів’.
’Потрібен справжній стабільний мир, який насправді є гарантованим з погляду того, що між усіма сторонами існує безпекова угода, яка є довгостроковою і дуже, дуже стійкою’, – додав посланник Трампа.
Мені дуже цікаво, про який ’справжній стабільний мир’ він говорить? між ким і ким? Явно не про Україну ж з такими умовами.
Манула• 13 февраля 2025
Повний трампець, але схоже це ще не все ...
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Пішла пошукала

Це як? Треба нам підписати угоду про втрату наших територій і не визнавати це? Країни Балтії таке підписували?
natlem• 14 февраля 2025
Ответ дляinco
Кто платит деньги деньги тот и музыку заказывает.
Маячня. Де у списку ’домовлянтів’ ЄС, яка платить не менше США зараз? Де Китай, який фінансує парашу?
І саме головне - де Україна, якої це найбільше стосується? Україна може й не прийняти капітуляцію, яку нав´язує параша.
natlem• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Пішла пошукала

Іншими словами, Україну готують до окупації і нового срср, але ми можемо того ’не визнавати’ і просто ’перебувати під пануванням росії’? Звичайно, що така ’угода’ буде дуже стійкою. Сподіваюся, всі пам´ятають наскільки реально було вирватися з срср і що робили з тими, хто не хотів у ньому жити.
natlem• 14 февраля 2025
Ответ дляМаринамишина
Всі розумні писати, тоді на фронт вперед, за рахунок чиїх чоловіків і дітей стояти до кінця?
Просто дайте відповідь на питання: де зараз чоловіки 18+ , які проживали у Донецьку,макіївці, Горлівці? Чому ви думаєте, що з чоловіками з іншої окупованої кацапами території буде по-іншому? Чоловіки з макіївки дуже хотіли йти воювати з Україною?
natlem• 14 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Вони нам хочуть втюхать черговий будапештський меморандум
Ні, нам пропонують повторити долю Балтійських країн: бути окупованими, але ми можемо те не визнавати і мріяти, що колись там звільнимося.
Anna-08e7• 14 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Послать їх нах-й і пригласить Китай в мотор січ
Ага, а воно ото так треба Китаю го аж гайки
Anna-08e7• 14 февраля 2025
Ответ дляMila228
Украина не примет никаких двусторонних соглашений, достигнутых москвой и вашингтоном, без участия Киева, - Зеленский
А кто спрашивать будет
Anna-08e7• 14 февраля 2025
Ответ дляMarinaPA
Трамп теж бачить мир в очах Путіна ? Зе вже прозрів , ну а Т вже старий , може через пару років і йому дійде…
Якщо ще досі не дійшло, сподівання марні.
Anna-08e7• 14 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Стидаюся запитати: а як ’мирну угоду’ можуть укладати США та педерація? Зазвичай в мирній угоді беруть участь агресор і жертва. А тут що? ’Дєрібанітєлі зємєль’ підписанти? А Україну поставлять перед фактом, що вона і кому винна?
Ще б пак. Не здивують якщо так і було задумано з першопочатку.
Anna-08e7• 14 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
а может Трамп засланный казачок? выполняет миссию по отбору украинских территорий на законных основаниях. чтобы хуйло было довольно и перестало дружить с Китаем. а Украина осталась без своей территории, но с заткнутым ртом, в долгах и руине.
А кто ж заслал то такого то казачка?
Seehund• 14 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ну рано или поздно и любой СССР разваливается, только сумеет ли наш народ не наделать в будущем опять таких же ошибок, вот в чем вопрос.
LudaSHS• 14 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Надіюся ні
Але окуповані частини - будуть під рф
Це ж корейський сценарій. Чи кіпрський
LudaSHS• 14 февраля 2025
Пост 61
Дідо рижий таки плутав, росіян в Мюнхені...
То про зустрічі у арабів кажуть зараз
musilda• 14 февраля 2025
Ответ дляMila228
Зеленський не підписав угоду щодо рідкісноземельних копалин. Міністр фінансів США повернувся «ні з чим», повідомили у CNN.
Все просто ,подпиши с представителем и встреча с Трампом ему не светит , никакого другого смысла в этом нет ,но и это не прокатит ,вот увидите
musilda• 14 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та пішли вони за російським кораблем. Правильно бріти кажуть
Канеш правильно ,война должна продолжаться ....
musilda• 14 февраля 2025
Ответ дляMila228
Європа підтримає Україну, якщо Київ не погодиться на умови мирної угоди, укладеної між США та Росією, — Головна дипломатка ЄС Кая Каллас
Чем Европа может поддержать и как долго?!
Teonaa• 14 февраля 2025
Ответ дляMila228
А що зеленське від сеье пропонує ?