Прикуси Язика• 13 февраля 2025
Порадьте якісну пінку для прикореневого об"єму волосся.
Бурундучиха• 13 февраля 2025
Мені wow подобається, спочатку взяла маленьку, потім вже велику, не обтяжує волосся, у подорожі можна перелити з великої в маленьку, що дуже зручно
Прикуси Язика
• 14 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мои любимые средства для этого дела. Лореаль - пенка
Щиро дякую
Прикуси Язика
• 14 февраля 2025
Ответ дляБурундучиха
Дуже дякую
Не виправдовуюсь• 14 февраля 2025
Я користуюсь Wellaflex вже багато років. Інші мені липкі і без результату, а ця зайшла
Комиссия50%• 14 февраля 2025
А пудру не пробували для прикореневого об´єму? Дуже класна штука. Є у багатьох проф фірмах