Инфотуфелька• Изменено 13 февраля 2025
КД і згустки
Дівчата,сос,у кого таке було при ендометріозі? Критичні дні йдуть більше ніж звичайно,не сказала б що їх прям дуже багато,2-3 прокладки можу поміняти за день,але ось тільки що мене аж підкинуло,лежала на кроваті,встала води попити,і чую прям як щось з мене випало, перелякалася до всрачки,там такий згусток гарний,як желе,см десь 5-6 може,вже думала печінка випала,у кого було подібне?У мене і до цього були згустки,але незначні,а ось це мене прям з ніг вибило,не осуджуйте будь ласка 🙏
Инфотуфелька
• 13 февраля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы на гормонах?
Ні, тільки антидепресанти приймаю
я Кукарача• 13 февраля 2025
В мене таке при міомі було. Згустки навіть більші ніж ваші, їх жодна прокладка не витримувала
Безпорадна Кроко• 13 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, тільки антидепресанти приймаю
При вашем диагнозе рекомендована обязательно гормональная терапия, иначе могут быть и кровотечения
Инфотуфелька
• 13 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
І теж як желе були?Бо я ж кажу, перелякалася зараз,таке відчуття наче кусок печінки випав😳
Инфотуфелька
• 13 февраля 2025
Ответ дляFlorisia
Згустки це не норма.
Ви узд давно робили?
У липні робила,ставили гіперплазію ендометрія
Сундучок с каникулами• 13 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Ну вам показана гистероскопия при таком диагнозе.
Вас не направляли?
Безпорадна Кроко• 13 февраля 2025
Если нет склонности к тромбозу, выпейте 2 таблетки виданола или укол этамзилата.
Инфотуфелька
• 13 февраля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Вас не направляли?
Ні
Сундучок с каникулами• 13 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Ні
И вообще никакой терапии вам не назначили?
Гиперплазия не очень хороший вариант, это может провоцировать разные проблемы.
Одним словом это не диагноз, на который стоит забить и забыть
Железобетон• 13 февраля 2025
У мене ендометріоз, кісти на яєчниках, спайки, але я приймаю гормони. Коли робила перерву, то в мене також ьули згустки. Сказала лікарю, вона каже поки спостеоігай, якщо продовжиться, то приїжджай. Слава Богу тоді не продовжувадось, тільки здається пару днів було так. Але не довго я без гормонів була, десь місяці 2,5, зявилася кіста 4,5 мм, довелось знову пити вже інші правда. Кіста та потім пройшла, а ті що ендометоіоми звісно що ні.. Краще, аби у вас лікар був завжди на вайбері, бо ситуації різні.
Железобетон• 13 февраля 2025
А взагалі в будь-яких незрозумілих ситуаціях я заварюю мелісу або ромашку, хоча би нерви заспокоїть
Железобетон• 13 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, тільки антидепресанти приймаю
Це вам гінеколог призначив?
я Кукарача• 13 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Так. Також схоже на печінку. Це кров так згортається
У меня одно время были очень обильные месячные, такие обильные, что прокладки не справлялись. С меня прям куски печени вываливались размером с ладошку. Делала узи - эндометриоз не подтвердился. Я в это же время бегала по врачам, так как три года не могла забеременеть. И помню на последнем УЗИ мне врач назначил курс Мирены после критических дней начать...не успела, уезжала на море , домой приехала беременная. Но причину таких критических критических дней так и не нашли
Инфотуфелька
• 14 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
Скажите пожалуйста, толстые куски вываливались?А то я ж говорю,вчера прям почувствовала что оно именно не хлюпнуло,а прям выпало с меня, естественно в прокладку не впиталось,пошла меняться, извините за подробности,а он прям с прокладки на пол вывалился,чуть сознание не потеряла со страху,о,похоже на рыбную молоку,если точнее,но на вид как печень..Брр
Ответ дляИнфотуфелька
Да, большие сгустки