Пожарник• 14 февраля 2025
Подорож з дітьми
Дівчата, порадьте! Хочу дітям трошки Європи показати. Порекомендуйте маршрут, щоб було зручно з дітьми 10-15 років добиратися? Сама подорожувала тільки автобусним туром, але напевно для них це буде важкувато((( будь ласочка, не пройдіть мимо, може ваша порада буде для мене вирішенням питання
Хитрушка-чекушка• 14 февраля 2025
Ответ дляПожарник
З Києва. Різні варіанти дивлюся
Есть автобусные туры с Перемышля например. Посмотрите Бедняжка тур, у них точно есть
Хитрушка-чекушка• 14 февраля 2025
Ответ дляА вот недавно
Авторко, якщо надумаєте їхати в Польщу або летіти з нею, перетинайте кордон тільки потягом, на польському кордоні можна, як не пощастить, майже добу втратити
С февраля билеты в Польшу с Киева на ЖД как то подохренели, на прямой Киев Варшава почти 5 тыс гривен в одну сторону
Кокосиха• 14 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Їхати в іншу країну добу, щоб провести день в аквапарку 🤣🤦♀️
Ми так робили, в тому числі. Один день виділили на Віденські терми. Не бачу в цьому нічого поганого - ти собі спокійно льопаєшся з дітьми, не паришся тим, що потрапить дрон чи впадуть уламки. Дуже терапевтично. В Одеському аквапарку я не почуваюся так спокійно і розслаблено.
Пожарник
• 14 февраля 2025
Ответ дляА вот недавно
Дякую за пораду!
Пожарник
• 14 февраля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Проблема бюджетних автобусних турів ’без нічних переїздів’ в тому, що ви пів дня потім їдете з міста в місто. Обзорна екскурсія - це максимум дві години бігом, а потім знову в автобус - і їхати. Не розумію, що цікавого може бути для підлітків в такому режимі. Можна за п´ять днів побачити Краків, Прагу, Відень та Будапешт. Виїжджаючи зі Львова з яким-небудь Акордом. Але я в такі тури категорично не раджу їздити, іще і з двома дітьми. За ті ж 5-6 днів побачити максимум дві країни - оце враження на все життя. Не поспішати, не залежати від гіда та чужих людей, їсти там і тоді, коли вам захочеться, відвідувати те, що вам подобається.
Але, це моя точка зору, звичайно.
Дякую
Кокосиха• 14 февраля 2025
Приєднуюся до поради щодо Чернівців і вильоту із Сучави.
Також хороша порада Братислава-Відень. Ми обожнюємо Відень, стараємося раз на рік-два туди їздити. Можете зробити коло: Київ-Чоп-Відень, там 4 дні, потім назад через Будапешт або через Братиславу (там 2 дні) і Кошице. Все поїздами, жодних автобусів.
Пупуговка• 14 февраля 2025
Ответ дляПожарник
За яким маршрутом ви подорожували?
Львів-Краків-Дрезден-Мюнхен-Зальцбург-Відень-Мішкольц. Останній день ми ночували в Мішкольц, одразу зранку під відкриття були в СПА і десь з обіду вирушили до України. Син після купання не менше 3 годин проспав в автобусі
Пупуговка• 14 февраля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Але, це моя точка зору, звичайно.
Немає проблеми. Автобусні тури це для ознайомлення, щоб розуміти куди потім поїхати на декілька днів. Звісно що можна приїхати в Дрезден і 2-3 дні поспіль ходити до галереї. А можна за 4 дні побачити декілька місць і отримати задоволення від цього
Турагенція Tourdream• 14 февраля 2025
Автор, а шо буде цікаво саме Вашим дітям? З мого досвіду, з підлітками краще радитися у таких питаннях, щоб потім їм не було нудно та не цікаво.
Якщо не хочете подорожувати груповим туром, то краще починати з країн, звідки з України зручна логістика. Потягами можливо дістатися до Кракова, Варшави, Будапешту, Праги. Та вже на базі цих міст планувати собі програму.
Чи якщо зручніше добиратися до аеропорту Кишиніва, то звідки можна полетіти багато куди по Європі - Рим, Париж, Мілан, Венеція, Мюнхен, Відень, Брюссель, Берлін, Верона, Афіни, Барселона.