Що робити перше
І чи важливо починати другу операцію поки не загоїться перша?
Бо хірург по животу сказав принести довідку від стоматолога що там немає запалення в зубах
prozerpina123• 14 февраля в 09:09
Ответ дляirchik.ok
Але там зуб з запаленням. Його вже ніяк не вилікуєш.. там 2 рази переліковували канали
Тому буду видаляти та вставляти одночасно імплант
Але ж він фактично зараз з запаленням (кіста)
Удалите зуб, сделайте грыжу, потом поставите имплант.
Графиня Шезвездицкая• 14 февраля в 09:09
Ответ дляirchik.ok
Операцію на грижу робитимуть 40 хв
Це мабуть через наркоз хірур попросив довідку від стоматолога?
Що важче переносится організмом грижу зашивати чи імплант приживляти?
Перед операцией будет стандартное обследование, нужно у врача спросить- на кой черт ему это нужно.
Я первый раз про такое слышу..
Веточка сакуры67• 14 февраля в 09:17
Ответ дляirchik.ok
Операцію на грижу робитимуть 40 хв
Мужу делали, никто не просил никакие справки от стоматолога
Ответ дляAlex_Kri
Это у хирурга спрашивать надо. При таких операциях у нас справки не брали. Обычно при операциях кардиологических и офтальмологических
А якшо пломбувальний матеріал 5 мм в гайморовій пазусі і на КТ
Це перешкода робити офтальмологічні операції?
КПКТ-ознаки правобічного в/щелепного синуситу, що обумовлено хронічним запальним процесом
та стороннім тілом (фрагмент матеріалу.
Ответ дляirchik.ok
Ну так если есть зуб, значит его надо удалить. А после удаления имплантация возможна только через полгода. Так что удалите зуб и идите на грыжу.
Ответ дляirchik.ok
та стороннім тілом (фрагмент матеріалу.
Хроническое воспаление является риском
Romashka5577• 14 февраля в 13:30
Ответ дляirchik.ok
А стоматолог так не хоче
Каже шо краще приживеться якщо вирвати і встановити в один день
Это неправда.
prozerpina123• 14 февраля в 15:17
Ответ дляirchik.ok
А стоматолог так не хоче
Глупости он говорит. Даже комментировать не буду