Я така бойова• 09 февраля в 23:28
Хіба не можна ставити імплант зуба якщо є карієс на інших зубах?
Каже лікар що не приживеться
Чи хочуть щоб я не втікла після імплантації від них?
Крим мій• 09 февраля в 23:31
Не те, що з нелікованими іншими зубами, а без професійної чистки не ставлять...причому на кожному етапі імплантації одного зуба оплачую цю чистку за 1700
Крим мій• 09 февраля в 23:31
Ответ дляAlex_Kri
Если делать все совсем-совсем правильно, то стараются максимально уменьшить количество инфекции во рту
Тобто і ця проф. чистка потрібна?
Невгамовна сила• 09 февраля в 23:32
Вообще желательно чтобы ротовая полость была проведена санация.
Ведь кариес это потенциальная инфекция,а имплант должен прижиться
Крим мій• 09 февраля в 23:33
Ответ дляAlex_Kri
Чистка важнее, чем лечение кариеса (если есть что чистить)
Дякую, мабуть я вже зневірилася у стоматологах. Просто на кожному етапі імплантації...
Слава Українi• 09 февраля в 23:36
Мені робили чистку і ставили пломбу перед імплантацією. Щоб не було інфекції і краще прижився імплант.
Госпожа Белладонна• 09 февраля в 23:40
Мені нічого такого не говорили,але я і так систематично буваю на оглядах у стоматолога, у мене ретельний догляд, якісь найменші проблеми із зубами і я відразу йду на лікування, тому мені і чистку ніхто не робив, лікар сказав, що немає такої потреби. Тьфу-тьфу, все прижилось і взагалі пройшло безпроблемно
Малявка ще та• 10 февраля в 02:08
А через скільки місяців після видалення зубк вам ставили імплант? В мене ще тільки пройшло 3 місяці, ще не затверділа десна на «6»
Синиця у спідниці• 10 февраля в 11:48
Ответ дляМалявка ще та
Я ставила через пів року на верхню 5, мені ще додавали власний кістковий матеріал, але все прижилося
Я така бойова
• 10 февраля в 11:54
Ответ дляСиниця у спідниці
А як називається імплант? І фіо лікаря🙏