Матраскин Брат• 14 февраля 2025

Вже 5-й рік я самотня. Чи може бути причина в моїй поведінці?

Шанувальники, і ті , з ким намічався роман, звісно, були, але вже пʼяте 14 лютого я самотня.
Справа в тому, що на будь-який косяк з боку чоловіка я відповідаю повним ігнором.
Образив, принизив, не заступився - обриваю всі звʼязки і просто не виходжу на звʼязок.
Не привітав, не зустрів - ігнор.
Почав з кимось порівнювати, щось про мене негативне казати - до побачення
Ніколи нікого не ловила на зраді, але коли помічаю, що інтерес до когось більший, ніж до мене - ігнор.
Просто у мене все одразу відмирає до людини.
Ніби-то я і права, але жоден чоловік після початку ігнорування не підійшов і не вибачився, не пробував поговорити. Просто написав, я поігнорила і на тому все.
Як ви думаєте?
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Тупість точно не залежить від віку

З чим ви не згодні?
З тим, що мене принизили
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
З тим, що мене принизили
Як ?
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Як ?
Своїми словами
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Своїми словами
Яркими ?
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Яркими ?
Ви що знущаєтесь?
тянитолкайка• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
З тим, що мене принизили
Вы сами себя унизили своей неадекватной реакцией на неоспоримый факт
Аноним с кешбеком• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Ви що знущаєтесь?
Забейте
Мне здесь рассказывали что надо брать любого и не выпендриваться
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Ви що знущаєтесь?
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Забейте
А потом, когда женщина начинает писать, что к нее проблемы в семье, ей пишут, ты что этого раньше не замечала, но в упор учат не замечать
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Яркими ?
Он буквально сказал, что ты тупая, есть девушки моложе тебя и те умнее
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Я автора спрашивала.
Вы автор?
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Я автора спрашивала.
Вы автор?
Это форум, здесь каждый может высказываться
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Вірно
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Нет, я умею читать и не задаю дурацкие вопросы, а еще не хамлю лишь бы кому как охранник атб после смены
Верочка 100%• 14 февраля 2025
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
За що? Вона правду каже
Туся муся• 14 февраля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Забейте
Питання не про чоловіка, а про самосприйняття автора. Якщо б вона не мала комплексу щодо свого розуму, то вона б навіть не побачила би в ствердженні нічого образливого. Так, хтось краще за неї розбирається у мистецтві, якась конкретна людина. Але у автора своя думка про мистецтво і чоловік якщо хоже далі з нею спілкуватись повинен враховувати ставлення автора до конкретного творчого проекту. Але це треба озвучити.
Туся муся• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Вірно
Чим же ви його так достали, що хлопець не витримав? На яку фразу це була відповідь?
sun77• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Ви що знущаєтесь?
Автор, я не читала 15 страниц и если я вам тут любительници штанов 15 страниц рассказывали, что с вами что-то не так то с вами все так , если вы поступаете как написали в старт-посте.
Вы уберегли себя от многих проблем и проблемных мужичков. Незачем там и думать , если все так как вы описали.
автор Матраскин Брат • 14 февраля 2025
Ответ дляsun77
Так, тільки є один побічний ефект - самотність протягом 5 років))
InSSolence• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
вам всего 24? я аж офигела. я не читала все, но тут советы были в стиле будто вам все 40
понятно, что хочется быть с парнем, но представьте если бы рядом был чел, который вас постоянно с кем-то сравнивает и говорит что вы тупая
InSSolence• 14 февраля 2025
я почему-то уверена, что чел который вас назвал глупой еще и старше вас на кучу лет