Відморожена• сегодня в 03:08
Звідки у Вас стільки довіри?
Загалом до держави та її пропозицій.Навіть в мирні часи відбувались дивні речі: розвалювались деякі банки і люди залишались без своїх депозитних і не тільки вкладів, багато нерухомості так і не ввели в експлуатацію, при цьому зробили всі умови для того, щоб інвестування в новобудову стало єдиним шляхом отримати нормальне житло. Потім почали тиснути на молодих батьків з примусовою вакцинацією немовлят, а в 21 році вже добрались до дорослих.Далі ще гірше стало з виїздом закордон чоловіків, з обмеженням прав і свобод людей.Але при цьому И Ви тут активно обговорюєте національні кешбеки, реєструєтесь в дії , берете кредити , оформлюєте тисячу і т д.
Love_Love_Love_• сегодня в 03:20
Тисячі ніякі не беру, ні Юлькіні, ні Вовкині, кешбеками ніякими не заморочуюсь і хєрньою не страждаю. На депозит гроші не кладу, не розумію для чого, особливо, коли тут ВПЕВНЕНО. Кредиток в мене теж не було. Радять це робити в гривні бо відсоток більший
. Вакцинацій не робила. В новобуди з котловану вкладалася не раз
А от щойно згадалось як тут проклинали людей які купували довідки про вакцинацію для перельотів
Боже, скільки тут дур
. Вакцинацій не робила. В новобуди з котловану вкладалася не раз А от щойно згадалось як тут проклинали людей які купували довідки про вакцинацію для перельотів
Боже, скільки тут дур
Голова колгоспу• сегодня в 03:19
Вам це не зрозуміти, бо надто багато тарганів в голові. От, наприклад, про банки - про страхування вкладів чули? Ні, не чули, бо для вас не важливо знати, як воно насправді, вам важливою годувати своїх тарганів. І так за кожним пунктом з вами перерахованих. Успіхів.
Відморожена
• сегодня в 03:23
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую за відповідь на питання, а яке страхування є по наступним пунктам?
Відморожена
• сегодня в 03:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, скільки тут дур
Класти гроші на депозит це взагалі для мене безглуздя, якщо в цей час їх можна вкласти в свій бізнес і отримати гарантований дохід. Вкладатись з котловану це величезний ризик, але якщо більше не має варіантів купити доступне житло, то це вимушено і тут вже як пощастить.Теж згадую ці часи з довідками і тестами як розминку перед справжнім жахом.
Да, я блондинка!• сегодня в 03:30
Ответ дляГолова колгоспу
А вы помните сколько возвращали по этому страхованию вкладов людям, которые потеряли свои вклады ?)))
Відморожена
• сегодня в 03:32
Ответ дляДа, я блондинка!
Я пам´ятаю, що знайомим вклади у валюті повертали в гривнях частинами і далеко не все.
Ms. Откровенность• сегодня в 03:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, скільки тут дур
і одна ви найрозумніша!
Відморожена
• сегодня в 03:39
Ответ дляMs. Откровенность
і одна ви найрозумніша!
Судячи по постам так.
Ms. Откровенность• сегодня в 03:40
Ответ дляВідморожена
Судячи по постам так.
а ще й найскромніша
СкумбріяП8• сегодня в 03:50
Ответ дляГолова колгоспу
А ви знаєте де страхові компанії розміщують свої резерви? У тих самих облігаціях і депозитах))) тому страхування не панацея
Комиссия50%• сегодня в 03:50
Ответ дляMs. Откровенность
а ще й найскромніша
Та просто тролль, не заморачивайтесь
Love_Love_Love_• сегодня в 04:00
Ответ дляMs. Откровенность
а ще й найскромніша
Скромність ніколи не була достоїнством
язззззь!!!• сегодня в 04:03
Ну вот вы наивно верите, что тут все настоящие люди, такая же ситуация и с вашим вопросом)
Ну и мамонтов много.
Само_достаточная• сегодня в 04:15
Вы сравнили взять электронную 1000 и положить на депозит своих 100000
Попадалочка• сегодня в 04:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Скромність ніколи не була достоїнством
для базарних баб
Love_Love_Love_• сегодня в 04:30
Ответ дляПопадалочка
для базарних баб
Ну вам видніше про чесноти базарних баб, тут я не буду сперечатися
Оновлена версія• сегодня в 04:46
У меня никогда доверия не было. Думала, после ковидного цирка и принудиловки даже тупые уже прозрели, а нет, судя по ответам выше
Лукава Кішка• сегодня в 04:59
От тому я не вакциную дітей і себе. Зате подруга бігає кожен рік ,щось там коле і лежить пластом з грипом щорічно всією родиною під 40 темп. Але! Вона вірить що було б гірше без вакцини.
В ковід вкололи щось, що зводить цих людей з розуму...це якщо дуже ніжно сказати. Не тільки нашу країну, приклад навіть президент Трам- насильник дітей,але його обрав народ, хоча і ми не далеко пішли
Лукава Кішка• сегодня в 05:00
Довіри нуль, тримаюсь за те, що нажила коли не цікавилась політикою. Шкода лишати (
Папина дочка• сегодня в 06:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, скільки тут дур
А вы разве уже в Украине?)
Гл. Амурная• сегодня в 06:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, скільки тут дур
Что за понос помидорами?
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 06:53
если мужчин нужно защищать, кто тогда страну защитит, гражданочка?
Чаклунка-ведунка• сегодня в 07:05
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Страна - это когда конституция не на паузе.
миссАрфография• сегодня в 07:21
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А чем вам дия угрожает, помоему очень удобно?
да ,для тех кто пароль слямзает ,т.е.при утечке,а такое очень даже часто случается.
Накладні мюслі• сегодня в 07:43
Нічого не беру, не оформляю, халявам не довіряю, навіть кредитів жодних не маю. Хочеться автономності але поки що це нереально.